Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tak u nas tez są anonimowe ankiety na temat atmosfery w pracy, mazowsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co mi ankieta? Mam ja odesłać jak dostanę czy co? Bo pierwsze słyszę w sumie. Powiem Wam, ze jest w Wawie deficyt ludzi. Żaden sklep nie ma pełnej ekipy a dopiero co pożyczyć na inny. Otwierając sklep na sklepie a szkoda, ze ludzi nie ma porządnych do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Województwo Podlaskie tez ma ankietę. Odeslę ja oczywiście i dosmaruję sporo innych punktów od siebie, ba ja nawet wypracowanie napisze i dołączę do ankiety. Numer sklepu tez podam, a co tam w końcu ktoś mnie spytał o zdanie to się wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann 28 czerwca Poznań - lipa czy warto aplikować? Przeprowadzam się w okolice (inne miasto inny rossmann) i zależy mi na pracy (nawet w ross :/) Był tam ktoś? Jak jest? Lajcik? Czy kiepska atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za ankieta o co pytają? Mam nadzieje że są tez pytania dotyczące kr które najbardziej psuja atmosferę szukając dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie nie ma ludzi bo się zwalniają na potęgę:P ciągle słyszę że ta czy tamta już nie pracuje. Kasa to nie wszystko, nikt na dłuższą metę nie pozwoli sobie na taką niesprawiedliwość, jedni są dużo lepiej traktowani a inni gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wasi kierownicy też nękają was telefonami w Waszym wolnym czasie? To już zaczyna pod mobbing podchodzić. Dzwoni taka że to, że tamto, przyjdź na ta godzinę, albo wcale nie przychodź. Szanowni kierownicy szanujcie nasz wolny czas, nawet jak mam na 14 do pracy to całe przedpołudnie jest moim wolnym czasem i na dobrą sprawę nie macie prawa do nas wydzwaniać. Nie musimy być do waszej dyspozycji 24h, nie mamy obowiązku odbierać telefonów. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie tylko kierownik dzwoni po drugie niby jak mam powiadomić szanowna panią że np ma wolne a jutro przychodzi inaczej niż miała , a po trzecie gdyby wszyscy robi to co do nich należy,i wywiązywali się z obowiązkow to i telefonów by nie było. Najpewniej nikt nie dzwoni żeby umówić się na kawę tylko z problemem który powstał z Twojego powodu. A jedną do drugiej z płytkami o pracy to możesz dzwonić to albo wszyscy jesteśmy wobec siebie lojalni, albo nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki co z tą promo na kolorówke? Ile procent ma być, z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ankieta jest do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbka gość
Skarbka z Gór nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę narzekać, bo mój kierownik mi w ostatniej rozmowie powiedział ze mam być dostępna pod telefonem 24h i mam obowiązek odebrać. Spytałam tylko czy zapłaci mi za dyżur pod telefonem. Odpowiedzi nie usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi telefonami to koleżanka ma rację. Czasem mam wrażenie że pracuję na ostrym dyżurze a nie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja ks powiedziala mi,ze jestem grupa.Dodam ze na jej posladkach mozna polozyc duzy talez i nie spadnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kałolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja kr knuje po cichu a udaje Że wszystko ok . Wyrzygac się idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza nie lepsza . Kazała na tablicy wywiesić pismo do pracownikow ze bedą ustalane nr IP komputerów i pracownicy złe piszący o regionalnych . No jebłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trochę inaczej . Monika T super regionalna . Nie oderwana od rzeczywistości . Jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fajna stronke zeby dorobic. Logujesz sie wpisujac tylko login i haslo. Polecasz innym linki np. doladowania telefonu, bony zakupowe itp. Za to dostajesz kase od 4-8zł. W tydzien udalo mi sie zarobic 150zł. Firma wyplacalna https://subkiller.pl/?p=Ilona12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dorabiam w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj 22:04 "dzwonić w sprawie problemu z twojej winy" - a jakie to niby wielkie problemy, to sklep czy nasa, we łbie ci się pitoli od tej władzy. Druga sprawa grafik i jego ciągłe zmiany, nie umiecie ich robić i macie problem. Jak często ktoś bierze L4. Masz czas prywatny to nasza sprawa i nie mamy obowiązku odbierać telefonów, mam ochotę odbieram, nie mam ochoty nie odbieram. Może ks ma za dyspozycyjność płacone, my nie. Tak to wygląda jak matoły za szefowanie się biorą. Nic mnie nie szokuje na tym forum, sama mogłabym książkę napisać o absurdach i patologicznym zachowaniu co niektórych ks, tak się kończą awanse po znajomości, nie wszyscy nadają się do zarządzania ludźmi. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ankieta powinna być we wszystkich regionach może by się coś zmieniło, bo u nas mobing. Ks szkoda gadać a zks - super zawsze można na nią liczyć, pracowita i szanuje wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram i powinna tez trafić do kierowników bo niektórzy kierownicy regionalni jeżdżą po kietowniczkach jak po dzikich świniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest kierownikiem na skarbka ? Moze marta b.? Co tam sie dzieje ze lepiej unikac ten sklep? Mam prawdopodobnie tam isc i juz sie obawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po hója odbieracie telefony od tych pożal się boże kierowniczek? Co Wam zrobi? Zwolni Was? Op*****llić że to Wasz czas wolny i do Inspekcji Pracy donos napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 28 czerwca w poznaniu może być? Szukają tam? Blisko domu mam, może warto iść do tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiero na skarbka jest pewna K. M. Byla kiero marty b. Jesli zalezy Ci na pracy to zostan tam gdzie jestes .chyba ze lubisz byc wyzywana zmuszana do podpisywania durnych oswiadczen ze inni pracownicy zle pracuja ,albo chcesz miec pogadanke z kiero ze np nie zaakceptowalas zaproszenia na fb od jej przydupasa. A jak Pani kiero sie nie spodobasz to najpierw bedzie chciala sie Ciebie pozbyc dajac Ci gole etaty, milion rzeczy niemozliwych do wykonania naraz a na koncu zaproponuje Ci przeniesienie a jak sie nie zgodzisz to wypad i to za zgoda kr bo sie koleguja. Dla wlasnego zdrowia psychicznego nie idz tam.poczytaj tu na forum co sie mowi o tym sklepie i popytaj bylych pracownikow ktorzy woleli odejsc sami lub zostali zwolnieni bo sie nie godzili na donosicielstwo i gole etaty albo idz tam i zobacz jaka atmosfera panuj***ardziej sztywna niz w kostnicy. Zreszta zmiana skladu calego sklepu w ciagu kilku miesiecy rzadow K.M oraz kontrola mobbingowa z centrali mowi sama za siebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrola nic nie zmieniła . Jest gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×