Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Od jakiegoś czasu nie robi nic, poza swoimi obowiązkami i obraza, bo niby nagle straciłam chęci do pracy. Dla mnie to jest chore, a regionalna sie pyta czemu nie chce isc na kolejna rozmowę. Po co ? Kasa mi wystarcza, robię co muszę i tyle. Zazwyczaj mam sporo godzin wiec i wypłaty sa ok 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaGosc7777
Witajcie koleżanki :-) Czy ktoras z Was wie moze jak wyglada przeniesienie na inny sklep asystenta ze sklepu wysokoobrotowego na jakis mniejszy i co wazne nie 7dmio dniowy? Czy sama mam wypatrywac takich sklepow i probowac sie przeniesc czy zglosic sie do kierownika regionalnego? Czy wystarczy zglosic chec i same sugeruja taki sklep? Pracuje w sklepie gdzie raczej nie chca sie mnie pozbyc, a ja bardzo chce sie przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam w Hebe, 2500brutto, pelen etat, cisnienie na sprzedaz i obsluge klienta. raz w miesiacu tajemniczy klient, po czym dostawalo sie bury za to ze np zle obsluzylas klienta, dostaw nocnych nie mialam, byly w ciagu dnia, gdzie przyjezdzalo wszystko w kuwetach z listami i sprawdzalo sie czy wszystko sie zgadza, po czym wrzucalo na wozek i rozwozilo w ciagu dnia. zalezy od kiero i zastepcow. czasami laski ktore byly zastepcami nadawaly sie tylko na mycie podlogi, np taka Wiola z Kijowskiej w Wawie.. ale wiecie, kazdy jest inny. Ja pracowalam kilka lat temu, to byly takie warunki, nie wiem jak teraz. Wrocilam do ross bo w sumie zarabialam wiecej tu, niz w Hebe i mialam mnieji godzin w ciagu dnia, co bylo dla mnie wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyobraź sobie też ciężko pracowałam. A pracuje już kilka lat i nawet awansowalam wprawdzie na okres zastępczy ale znalazła się taka jedna kuzynka kierowniczki której delikatnie mówiąc nie podpasywalam, nie wiem może mój wygląd jej nie odpowiadał :/ bo raczej nie mialam przez cały okres pracy konfliktów z dziewczynami. I wystarczyła taka jedna osoba i napierdzielanie na mnie do kierowniczki że już po okresie tego zastępstwa mogę pomarzyć o awansie... Wiec nie mow mi ze nie liczy sie kolesiostwo i układy..... Za długo pracuje w tej firmie i wiem na jakich zasadach przyjmuje się nowe osoby, napewno nie są wyłonione w drodze zwykłych cv... I trudno się przebić przez wszystkie te kuzynki, itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przyjęli Cie tak z powrotem bez problemu do Ross?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy pielęgnacja stoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijka88
W Rossmanie najlepsze są kosmetyki Sanex :) żele i dezodoranty rewelacja, ładnie pachną, super delikatne dla skóry, długo utrzymują przyjemny zapach. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielegnacja stoku-nabijanie i dokladanie dziur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo straszenia ujawnieniem ip komputerow..zastanawiam sie czemu centrala nie zrobi Nic z tymi kiero o ktorych tu najglosniej a straszy pracownikow ktorzy na to reaguja..owszem moze i forum nie jest najlepsze na wylewanie zali ale laski ze skarbka zrobily naprawde duzo aby naprawic tam sytuacje panujaca a mimo to dalej nic sie nie zmienilo..dlaczego tak wielka firma zgadza sie na gnojenie ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszym zerem z plamami na szyji..k.m skarbka. Nie masz prawa mowic tak do ludzi. Gnoic mozesz swoj****chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny! moze ktos cos wie czy otwiera sie nam nowy ross i gdzie w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowyzej a CHxj to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO WYZEJ ;] moze kogos obchodzi, ciebie nie musi, nie wypowiadaj sie skoro nie potrafisz kulturalnie odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****ne sz**py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.33 Masz rację. Ja pracuję trochę dłużej i czasami jak się znęca nad nami ks bo ma zły humor to też jej coś odpowiem. Też mówię co mi się nie podoba i dlatego ks nie chcą mieć takich szczerych, odważnych asystentów tylko takich, którzy bedą robić fikołki,pajacyki jak ks rozkaze. No , ale wolę być kasjerką niż czyimś przydupasem i kukiełką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego bałaganu jak w sklepie w stojadle to jak Bóg miły nie widziałam nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ubezpieczeniu grupowym Warta w Rossie co trzeba zrobić żeby uzyskać pieniążki za urodzenie dziecka? Musze jakieś formularze wypełniać czy wystarczy jak akt urodzenia dziecka im wyślę i kserokopie dowodu os.? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to na sojadle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam do swojego sklepu i z-ca dala mi numer do warty żeby przez internet w domu zalogowac się jako pracownik rossa i wypełniłam formularz przeslalam skan dowodu osobistego oraz aktu urodzenia dziecka i za dwa dni miałam już kasę na koncie czekałam na jakie info zwrotne od warty (email)ze formularz dotarł czy coś ale oni nic nie odp wtedy weszła na konto i zobaczyłam ze już dawno mi kasę przelali a później do domu dotarł list od nich ze kasę wypłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakim czasie teraz wysyłają paczkę po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00.50 KOCHANAtakiego burdelu jak w Polsce to nie widziałam na całym świecie a uwierz ze byłam w wielu państwach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut po otwarciu sklepu i 8 babek na kolorówce :-P Po południu będzie tam tłok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej jakie straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjeli mnie z powrotem do ross, wszystko zalezy od Twojej kiero regionalnej i kiero sklepu. Ja mialam z nimi spoko kontakt, nie robily problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest nie tak w tym stojadle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o stojadla woj mazowieckie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko skasowali napisz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasujom polowe co piszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×