Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Napewno napiszę . Rozmowy u nas bedą po Centaurze choć nie wiadomo jeszcze w jakiej formie to zrobią , czy jako rozmowa indywidualna czy takie grupowe szkolenie - spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ta podwyżka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankiete chyba wysyłają regionami. Do domu. Koperta zwrotna już jest. Pyt. 1. jak oceniam atmosferę w pracy 2.czy z kolezankami tworzymy zgrany zespół 3.czy jest przestrzegany kodeks pracy 4.czy pani kierownik jest sprawiedliwy 5. czy czuje sie bezpiecznie w pracy 6jakie rzeczy motywuja do pracy 7.czy przelozeni umiejetnie buduja atmosfere w pracy 8.czy otwarcie mowi sie i rozwiazuje sie konflikty w pracy 9.czy jestem zadowolona z -atmosfery w pracy -relacji z kierow -relacji z kolezankami 10.w jakim stopniu jestem zadowolona z pracy 11. jakie zjawiska nie powinny miec miejsca w sklepie (i tu mozna opisac) Ja napisałam prawde czyli, że jest tragiczna atmosfera, jak zachowuje sie kierownik o plotkowaniu i podpuszczaniu jednych na drugich i jeszcze tam kilka rzeczy. Mam nadzieje, że uratuja nas. Jakieś swiatełko w tunelu sie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomniałam dodac, że jestem woj.mazowieckie Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze Że mazowieckie pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze jest ta ankieta bo w końcu skończą się zale na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Teraz bedą na Facebooku . Jeszcze będzie większy wstyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby do 10 , oby do 10 . Nie , nie pieniądze . Wypłatę jeszcze mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszlo pisemko odnosnie wpisow na profilu facebookowym.Mamy przestrzegac zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba zaoszczedze 200 zl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha mogą sobie kazać . Mój FB moja sprawa . Jak coś nie w smak im napisze niech idą z tym do sądu . Jeszcze mi bedą mowić co mogę komentować a co nie . Warszawa Mokotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te ankiety nie są anonimowe???żeby potem nie beknąć za szczerość i prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o wpisy na twoim profilu tylko na profilu Rossmana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , czy otrzymam premię inwentaryzacyjną w czerwcu skoro będę na zwolnieniu chorobowym caly maj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby anonimowe ale są na nich umieszczone kody specjalne i po nich bedą wiedzieli od kogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robota w korporacji i karta z debetem to WY POLACY !musucie sobie to wbić do łbów kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kody bedą skanowane i przypisane do sklepu . Dzięki temu będzie wiadomo gdzie sie źle dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaniesz w czerwcu nic ośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie jak u was sa traktowane osoby wiecznie chodzace na l4.u mnie na sklepie jest taka jedna raz na 2 miesiace przynajmniej jest chora i jej jeszcze nie zwolnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marto skończ tą rozkminę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marto,Kasiu,Basiu a nawet Joasiu,Karolu,Mariolu....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą wiedzieć z ankiet który sklep ale czy osoba która konkretnie tez?boje sie ze jak napisze prawde to kiero będzie sie mścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ktorym miejscu sa kody? no ja nic nie zauwazylam i niestety napisalam prawde a zebym zaauwazyla wtedy bym w ogole nie pisala. mam nadzieje ze kr i ks nie dojda ktora z osob to wyslala bo wtedy dopiero bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny..Nie dajcie sie oszukac!!! Nie ma zadnych kodow na ankietach!!! To pisza kierowniczki bo zaczynaja sie bac, ze dobiora sie im do d**y. Jest to zwyka kartka. Daja koperte zwrotna, zebysmy nie musialy wydawac na znaczek. Jezeli ktoras chce niech wysle w swojej kopercie i najwyzej zaplaci 3 zl za znaczek. Ale na milosc boska nie dajcie sie nabrac. Mamy okazje powiedziec prawde i moze cos bedzie pozytywnego. Moja ks jak sie dowiedziala o ankietach to nagle stala sie milutka a tak znecala sie,klamala, nienawidze jej i inne dziewczyny tez. Byl zgloszony mobbing na nia. Dlatego wypelniajcie taka ankiete. Nie ma kodow na glupiej kartce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze jeszcze ze pracuje w polnocnej czesci Warszawy. Dzielnicana litere B. Powiem, ze nie cala Warszawa dostala. Moze GORA wyeliminuje czarownice. Moze ktos zglosil cos do inpekcji pracy , moze do sadu (nie moge pisac polskiego "a" z kreseczka gdyby ktos mial na mysli inne miejsce gdzie rosna jablka). Cos zaczyna sie dziac na nasza korzysc. Moze czytaja Kafeterie? Za duzo sie mowi o znecajacych sie kierowniczkach. Sprawa mialabyc w TV i moze dlatego podjeli taka metode. Nie dajcie sie oszukac. Zadzwoncie anonimowo do dzialu rekrutacji. Dziewczyny nie badzcie glupie i piszcie prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę. Podałybyście tutaj dziewczyny terminy wypłacania premii inwentaryzacyjnej ? Odkąd ja pracuje to była 20 grudnia 2015, potem po 3 miesiącach 20 marca a teraz ma byc nie po 3 a po 4 miesiącach 20 lipca. Nie rozumiem jak to jest liczone. Z góry dziękuję wam za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu przyjaciolki kr i ks razem moze cos od gornie na to pomoze bo takie przypadki sa najgorsze jak skarzysz na ks ze robi cos nie tak a kr jeszcze tobie dorzuci do pieca. Te ankiety dla nas to wybawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to wysyłają do domu ankiete i mam ją wypełnić? to będą regionalni przecież wiedzieć ze to ja wypełniłam czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz do domu duza koperte a w niej masz ankiete i koperte zwrotna juz oplacona. Duzą sobie wyrzucasz co była zaadresowana do Ciebie a ankietę chowasz w tą mniejszą na której masz adres Rossm...itd. Dział rekrutacji. Mozesz w ogóle jej nie wypelniac, mozesz w swoja prywatna kopertę tylko bedziesz musiała zaplacic za znaczek. Ale uwazam, że warto dla takiej sprawy poswiecic kilka zł. Tylko nie podpisujcie sie na odwrocie choc wydaje mi sie , że szkoda wtedy mozna by dokladniej namierzyc sklep. A tak teraz beda wiedzieli w ktorym rejonie są czarownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale oni wiedzom do kogo wysyłają chyba co nie?ja tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×