Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Żartujesz? Po co pozwalasz zaglądnąć pod kasę.. Jakaś masakra, z takim zachowaniem jeszcze się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej A co mamy robić?ja zwróce uwagę i nie pozwolę a ona za 2 dni maila wyśle ze w takim i takim sklepie w tym i tym dniu o takiej godz i takiej kasie spotkała się z chamstwem i mnie wyleją z roboty! wiesz co mam to w dxxie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam ciekawego na wileńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez w tym roku,jakas lalunia przyjechala onegdaj ze Slupska i tez nam pod kase zagladala!!!Masakra jakas.Jak mamy to dajemy,nawet to co pozostalo z poprzedniej promocji,ale dasz palca,to chca reke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu sie nie spotkałam z tym, zeby mi ktoś pod kasę zaglądał. Zreszta klienci nie maja do tego prawa, wiec nie rozumiem Twojgo zachowania. Myślisz, ze napisze skargę bo nie pozwalasz pod kasę zajrzeć ? Proszę Cie. Nawet jeśli, to u nas regionalna dzwoni i pyta co sie stało, ze ktoś napisał skargę. Jak wyjaśnisz, ze buraki cebulami Ci pod kasę zaglądali to ta skarga pójdzie w zapomnienie. Sama pozwalasz sie tym cebulakom tak traktować, wiec nie miej pretensji. Ja stanowczo mówią co im wolno, nie pozwalam dezodorantsmi psiakac itp, na kolorowce zwracam uwagę oraz wszędzie tam gdzie otwierają produkty. Nie pozwólmy sobie wejść na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj świadkiem jak jedna kwoka sapała o coś przy płaceniu i kolejna klienta z kolejki zareagowała, że po co tak sapać, dziewczyny się starają i ciężko pracują i obiektywnie wszystkie jest w porządku. Ale stara nie dała sobie przegadać, że zachowuje jak się prostak i cham gnębiąc obsługę i zrobiła wykład o tym, że ona pracowała przez 45 lat i miała taką ciężką pracę, że teraz kasjerki w porównaniu do niej to mają lekko. Bo ona to aż RAZ płakała w swojej pracy!...... u nas większość z załogi płakała z bezsilności i frustracji po zetknięciu z takim chamstwem ale każdy woli o tym zapomnieć niż się tym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pracowała dziewczyna która notorycznie napominała klientów iż nie mogą otwierać produktów .Trwało to jakieś pół roku ,czasem jej sama mówiłam daj spokój napiszą skargę i dostaniesz naganę jeszcze ale cóż się nie przetłumaczyło taka była uparta i już się z nią pożegnaliśmy, RZEKOMO była arogancka wobec klienta !cha cha .Reasumując także mam to w Dxxxe według zasady naszej firmy klient ma zawsze racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby klient nam na głowę narobił to też by nic nie zrobili, klient najważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas p***y pomadki otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie reagować,po co sobie nerwy psuć te piz....y i tak będą wszystko rozkręcać jak tylko nie zauważysz, ale jeden plus przy takich tematach jak się pięknie wszystkie jednoczymy,to jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie pożyczek. Pożyczki sa na 18 miesięcy co jeśli będę chciała zrezygnować z pracy? Na czym polega to poręczenie wekslowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie pożyczki. Pożyczka jest na 18 miesięcy co jeśli będę chciała zrezygnować z pracy zanim ja spłace? Na czym polega to poręczenie wekslowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie pożyczek. Sa one na 18 miesięcy. Co jeśli będę chciała zrezygnować z pracy przed jej spłatą? Na czym polega poręczenie wekslowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie do pan przebywajacych na l4 ciazowym. Jesli macie 3/4 etatu to jakie pieniadze dostajecie na wyplacie? Podajcie kwoty. Pozdrawiam. Zastanawiam sie czy to oplacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć . Mam problem i nie za bardzo wiem co teraz zrobić . Babka robiła u mnie zakupy za ponad 300 zł , a ze często robi duże zakupy chciałam jej coś dać i dałam kosmetyczkę. I teraz doczytałam że one będą monitorowane . Kurczę mogą mnie zwolnić za to ? Jak z tego wyjść , czy kupić może ten głupi pilnik szkoda kasy trochę , ale roboty bardziej .Nie brać kosmetyczki sztuki się będą zgadzać. Czy powiedzieć Liero ze to ja ? Czy czekać aż sprawą sama się rozwiąże ? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest premia inwentaryzacja , wiecie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lipcu jest premia inwentaryzacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, ze wydałaś kosmetyczkę u nas tez została wydana do pilnują, bez zeskanowania kodu. Chociaż za takie zakupy daje sie gratisy z poprzednich promocji a nie aktualnych, tak na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:16 Jeśli jesteś na L4 ciążowym to oblicz sobie średnią z ostatnich 12 miesięcy. Zsumuj wszystkie 12 ostatnich wypłat i podziel przez 12. Tyle będziesz dostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:47 Podpisujesz weksel in blanco czyli bez wpisanej na nim kwoty. To oznacza, że jeśli się zwolnisz to obliczaja ile na ten dzień zostało do spłaty i tą kwotę wpisują na weksel. I musisz wtedy to spłacić w jednej racie. Ale czy masz na to 3 dni czy np tydzień to już musisz się dowiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jestem nowym pracownikiem i nie wiem czy jak nie wyrobimy wydajności to nie dostaniemy premii inwentaryzacyjnej czy regulaminowej proszę o odp dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka nie dostanie ewentualnie premi regulaminowej.ty sue nie martw bo ona jest od tego i bierze kase za to żeby tą wydajność zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta, czy któraś wie jesli chce sie rozwiązać umowę za . wypowiedzeniem lepiej jechać do kadr do biurowca czy musze iść do swojego sklepu w którym pracuje .Czy w kadrach mi pomogą? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jechać do kadr z wypowiedzeniem ? Nie wierze. Rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, zapytać ale bez przesady... Myślisz, że ludzie jechaliby pół polski do Pani od kadr :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A ja mam pytanie z innej beczki - Jaki u Was panuje klimat na sklepach?? U mnie co raz gorzej. Jedna by drugą w łyżce wody utopiła, kablowanie, obgadywanie po kątach. Kiepsko się pracuje w takiej atmosferze, nie wspominając o tym że ciężko wygrać jakiś konkurs skoro nie jesteśmy teamem. Najgorsze jest to, że to dwie-trzy osoby tak mieszają, jednak wszystko dzieje się za plecami kierowniczki, która choćby była świadoma sytuacji, to i tak by niewiele zrobiła, bo jest mam wrażenie pod wpływem tamtych dwóch osób (jak większość załogi zresztą...). Mnie się pracować nie chce, chyba że tamtych dziewczyn nie ma akurat w pracy, to nagle jest OK, atmosfera miła i jakoś tak przyjemniej ;-) Wiem, że są sklepy, gdzie dziewczyny przychodzą z przyjemnością do pracy, aby "odpocząć" od codziennych problemów, obowiązków domowych, kłopotów z dziećmi... Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w sklepie panowal klimat taki ze kazdy kazdemu oczy by wydrapał za byle co.ciagle kłótnie i awantury o byle co, dlatego juz tam nie pracuje.praca jako praca byla fajna ale nie bede sie wykanczac psychicznie.teraz mam taki uraz to rossmanna ze omijam go szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest ogółem ok, ale mamy jednomodowe z zewnątrz która psuje nam atmosferę. Nic nie robi a tylko wymaga, ogolem jak wiem ze nie mam jej w pracy to idę nawet z chęcią. Jak ona jest, to staram sie jej unikać i ja ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wydajność nie będzie zrobiona to SKLEP nie tylko KS otrzymuje 80% premii inwentaryzacyjnej a nie całość. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO: gość dziś - Skoro omijasz Rossmanna SZEROKIM ŁUKIEM, to po co jeszcze śledzisz to forum???!!! A może cie wywalili z Rossmanna z WIELKIM HUKIEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy macierzyńskie jest liczone od kwoty jaka dostajemy jyz na czysto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×