Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jaka premia? Inwentaryzacyjna do 20 lipca. Kobiety zapiszcie sobie w kalendarzu w telefonie czy notesie. Terminy premii inwentaryzacyjnych 3 razy w roku: do 20 marca, do 20 lipca, do 20 grudnia Dodatek świąteczny 550 zł do 5 grudnia Wypłata do 10 każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam jutro rozmowę rekrutacyjną na asystenta w Warszawie u Pni Renaty, może ktoś miał i ma jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za mały błąd, chodzi oczywiście o Panią Renatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ogarniam jak oni liczą te wypłaty. Miałam 2 tyg urlopu w maju plus ok 20 nadgodzin a wypłatę dostałam najniższa od stycznia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dla nas kasjerów i asystentów urlopy sie nie opłacają, bo płaca o wiele mniej. Ja w lutym miałam tydzień urlopu dostałam normalna wypłatę ale za 2 tygodniowy juz o 200 zł mniej. Gdzie tu logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy ile macie ogólnie godzin(maj był dość krótki tylko 160 cały etat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy istnieją u nas tzw zapomogi czy coś podobnego dla osób w trudnej sytuacji finansowej, jak do tego się zabrać aby skorzystać z takiej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani kupiłam dzisiaj 2 zdrapki oczywiście super7 i właśnie otwieram jedna. Wydałam 4zł bo jedna jest za 2zl więc 2 to 4 .No w 1 niestety nic teraz 2 no niestety dzisiaj nic -4zl zdarza się ale i tak jestem do przodu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogi istnieją, musisz napisać krótko i zwięźle do prezesa firmy, podłożyć najlepiej jakiś dowód złej sytuacji materialnej np zaświadczenie o bezrobociu męża itp..komornika itp...najlepiej pogadaj również z kr i z ks powinni pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz w sprawie pomocy finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wie może któraś kiedy wyplacaja pożyczki z zfss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IEBIE
te zdrapki to fajna sprawa -spróbuj zagrać w totka może los się uśmiechnie właśnie do CIEBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcemy normalnie pracować
wreszcie ktoś zajął się sprawą piekła na wileńskim i hetery która od lat niszczy swoich pracowników,nie rozmawiali niestety z tymi co mają najwięcej do powiedzenia,ale może wreszcie ktoś usadzi tego potwora,to niedopuszczalne by w takiej firmie dopuścić do takiego zastraszenia pracowników,tam musi się sytuacja wreszcie zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm,ja uwielbiem ja ,ona tu jest i patrzy na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chalenge grasuje po Warszawie . Będą f**kapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robiła ta hetera ? Niech rozmawiają z cała załoga .ona ma spore plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:33 chyba kamerę w każdym miejscu w którym sie da . Włącznie z przedsionkami w wc i pomieszczeniach socjalnych gdzie sa nasze szafki . Tak ona tu jest i patrzy jak stoję w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulubiony tekst do pracownika "tylko mi się nie rozpłacz tutaj bo to na mnie nie działa " ...a właśnie doprowadzanie do łez najbardziej kręci psychopatę ,jak zniszczy kogoś ,zaraz szuka kolejnej ofiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewni kierownicy maja takie plecy ze i możecie naskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie,ze nie.Jesli bylas na spotkaniu w kinie to na pewno wyslychalas wypowiedzi PREZESA ktory jasno i wyraznie powiedzial cos na temat kierownikow,ktorzy nie sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sprawa pójdzie do sądu to plecy tam nie sięgną ,a skoro już jest komisja to plecy widać wcale nie takie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pójdę na chorobowe w czerwcu np 10dni nie dostanę w lipcu premii inwentaryzacChciałamyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź śmiało . Dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:34 . Byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.56 BYLEŚ:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce klamac, ale chyba nie dostalabys premii inwtent.gdybys była w okresie rozliczeniowym 45 dni na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie cos wiecej na temat wieleńskiego??? O co chodzi???Chciałam się tam przenieść by mieć bliżej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kochani przepraszam ze wczoraj nic nie pisałam ale wczoraj nie grałam .Chciałam wam napisać o nowych zdrapkach i polecam jak chcecie grać zdrapki PENSJA ,właśnie postanowiłam zmienić zasady i właśnie kupić taką i wiecie co? wygrałam 10zl NAPRAWDĘ a koszt zdrapek to 4 zl wiec wygrałam 6zl i co wy na to?zamiast płakać ze mało zarabiacie to proponuje abyście zagrały !Wiadomo że za to się nie wyżyje ale zawsze jakiś zastrzyk jest gotówki do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×