Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 22:17 A do czasu jak przyjdzie umowa to co, pracujesz na czarno? Czemu się wypowiadasz jak nie masz pojęcia o czym piszesz. Przecież ktoś musi nawet za ten pierwszy dzień kiedy wypełnia się dokumenty zapłacić. Nawet gdyby to był jeden dzień, musisz rozwiązać taką umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem, a potem się wypowiadaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 09:09 a co ja napisałam? czytaj ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propo promocji..jak Wasza kierowniczka rozdziela dodatkowe godziny? ? Bo u nas z promocją dziewczyny w czarnej d.... zamiast dać dzisiaj od rana jeszcze kogoś do pomocy bo przeciez dostalismy godziny z powodu dodatkowych fiszek, to te godziny są tam rozpisane w sobotę ( dla jasności grafik był ułożony pół miesiąca temu) że jedna z trzech osób na zmianie zaloguje w pracy niby na te godziny z promocji by podciągnąć wydajność. Czy Wy to rozumiecie??? Bo dla mnie te godziny przyznane są po to by promocja była w miarę ogarnięta przed otwarciem sklepu dla klientów a nie by ratować wydajność..bo jest nas za dużo. Głupie te kierowniczka- takie moje podsumowanie takich zagrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysrac sie porzadnie w tej pracy nie mozna, a co dopiero wypic ciepla kawe nawet jak ma sie przerwe to na dzwonki trzeba latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest wbrew przepisom kodeksu pracy....przerwa to przerwa. Powinnyśmy ja logować w systemie :) że takowa była i ile trwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos takiego jak przestrzeganie kodeksu pracy i przepisow bhp w rossmannie nie istnieje nie .bynajmniej na sklepach.nie wiem jak w magazynie i biurze.przepraszam kierownik robi sobie przerwe kiedy chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na macierzyńskim również dostaje się 500 zł grudniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
550 zł oczywiście że dostają również osoby na macierzyńskim, a nawet na wychowawczym. Tylko sobie pilnuj, żeby Cie czasem pani kierownik "niechcący" nie zapomniała powiadomić :p Od początku listopada dzwoń i pytaj o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ta promo to kosmos ale jakoś ogarnieta a że dopiero o 13 skonczylysmy to już na to nic nie poradzimy ale impuls na kasie kto to wymysla więcej sprzedalam jak proponowalam produkt w promo cenie jak zaczęłam klepać co trzeba kupić i ile jest rabatu to klienci mieli ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:52, tak tylko musisz napisac prosbe, moja kierowniczka sobie o mnie zapomniala i sama pisalam do kadr w ostatnim dniu przyjmowania prosb, ale udalo sie i kase normalnie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.43 Godziny dodatkowe nie są tylko w dniu startu promocji. Z uwagi na fakt,że promocja obejmuje dodatkowo około tysiąca produktów KS ma na odliczenie od wydajności określoną liczbę godzin(zazwyczaj 15 na każdą promocję ) na rozłożenie promocji ale również na dokładanie produktów,które w tej promocji są. Czyli nie ma potrzeby aby od razu logować "Y" w pierwszym dniu promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdzanie promo nie tkniete. Wiadomo kto mial zmiane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaje się paczkę dla dziecka oraz kasę, ale trzeba w listopadzie wypełnić wniosek lub skontaktować się z kadrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest z wypłatą jak miałam L4 ? nie było mnie kilka dni... ile % wypłaty dostanę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my to rozumiemy że nie trzeba w tym dniu się logować na y ale jak jest tyle do zrobienia a są godziny to powinna być reakcja kierownika i powinna dopisać osobę. A grafik był ułożony bez tych dodatkowych 50 h i nasza kierowniczka odpisuje porostu te nasze godziny...nie dokłada dodatkowych. Nie wspomnę jaki to ma skutek..ah sklep otwarty a dodatkowa promocja w biurze jeszcze i wyglądają cały dzień praktycznie później gdzie dziur pełno na sklepie bo wszyscy zajęci promocja. Naprawdę niektóre kierowniczka nie potrafią zarządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem czemu jeszcze ty nie jesteś kierownikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie juz wyniki konkursu na tajemniczego? Byl u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam,ze nigdy nie zadam tego pytania,ale okazalo sie,ze zaraz mnie to czeka,w sumie mam tylko dwa dni...Potrzebuje rzetelnej,szczerej odpowiedzi o co pytaja aplikantow na zastepce kierownika??Z gory dziekuje za odpowiedzi,ale te rzeczowe nie chamskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest twoje podejście... Jeśli udowodnisz im ze sprawa pracownika jest dla ciebie bardzo ważna ale najważniejsza jest sprawa firmy to przejdziesz :-) a pytania... Jeśli masz właśnie takie podejście odpowiedzi same się nasuna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wezmą kogoś z zewnątrz :) Słyszeliście, ze połowa ekipy z dw centralnego sie zwolniła w Wawie? Do tego doprowadzili, bo chcieli zrobic całodobowy xd oni w ogole sie nie liczą z ludźmi. I tak bedzie, jak ciągle bedą wydłużać godziny otwarć, a ludzi non stop brakuje. Tym na bank nowych nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie wam sprzedaje kropelki do zmeczonych oczu?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bardzo dobrze. Bylo pelno nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja po byku z tymi kroplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456y54321
A jak mówicie tą formułę ? :p bo zanim się ja wypowie to z 3 klientów idzie obsłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wypowiedzeniu 1/5 regułki odmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o kroplach tylko mowię, jak ktoś kupi cos z impulsu. Bo w połowie gadania klienci nie chca dalej słuchać. Druga sprawa dzisiaj nie miałyśmy ani sztuki juz kropli wiec problem sie sam rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrala powinna się stuknąć w czoło.takiee impulsy tylko zniechęcają klientów!!!patrzą na nas jak na wariatów!!!jeśli zależy wam droga centrslo na klientach wymyslajcue proste ale korzystne cenowo impulsy!!!tak to tylko ludzi odstraszacie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×