Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Albo co zrobisz,gdy wezniesz kes chleba,bedac na przerwie i zadzwoni dzwonek,a ty jestes jedyna osoba funkcyjna na zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opierdole kiero za zrobienie takiego grafiku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja musialabym zwolnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kierowniczki niektóre.... Za co one awansowały..... Masakra taka firma a reprezentują ja gdzie nie gdzie osoby o tak małej kulturze osobistej o wielkości rozumu nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zatrudniają byle kogo, bo brakuje ludzi do pracy. Wiec można powiedziec, ze polowa nowych pracownikow jest z łapanki. Irytuje mnie to, bo ja pracuje 4 lata a stawkę mam taka jak nowo przyjęci. Zaczęłam olewać prace, jak Ci nowi, przychodzą i tyle. Nie wykazują żadnej inicjatywy. Tak w ogole , u Was tez jest tak kiepski obrót,ze na zmianie sa 2 osoby? Nam przez wydłużenie godzin otwarcia tak wydajność leci, ze w sumie pasowałoby zeby tylko jedna osoba była na zmianie :| nie wiem, kto tam to wymyśla, ale zeby w wakacje przedłużać godziny na wyludnionym osiedlu trzeba być na prawdę troche walnięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na sklepie we 2 osoby to jest przegięcie! Nie raz się tak pracowało ale potem człowiek nie wie jak się nazywa. Polityka formy jeśli chodzi wydajności etaty itp jest nie na miejscu. Powinny być całe etaty na dzień dobry bo i tak zawsze są nadgodziny no chyba ze komuś zależy aby mieć mniejszy. Obroty są zawsze,tylko dla 'góry' czasem za mało...a przez wydajności my pracownicy na tym tracimy...własne zdrowie bo trzeba zapie***ać za dwoje i troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi plecy juz wysiadają, bo codziennie jesteśmy we 2. Nie wspomnę, ze na kasie siedzę 8 h a funkcyjną mnie zmienia tylko na przerwę, która mam chwile bo dzwonek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto u was planuje obrot??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No regionalna a kto. Od początku mówiłyśmy, ze w wakacje nie ma ruchu, ze osiedle puste to nam wydłużyli tak, ze mamy otwarte 13 h. Dzisiaj do 16 byłyśmy we 2 i od 16 tez zostały 2. A jeszcze jest dostawa, na dodatek nie mamy nocki wiec te 2 osoby zostają do 23 i robią dostawę. Żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorówka we wrześniu ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorówka we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby firma tak bardzo pilnuje aby wszystko było zgodne z przepisami ale chyba źle przeszkolili pracowników bo niby na którym sklepie pracujesz do 21 a następnego dnia przychodzisz na rano a gdzie 11 godz odpoczynku a przecież łatwo to zauważyć bo zazwyczaj przychodzą tak funkcyjne więc sama kasjerka pracuje kto ś na to oko przymyka a my boimy się przeciwstawić bo każdemu zależy na pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pale faje,zuje gume....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ich czuj. Kiedy przyjdzie czas, że z grafików znikną zmiany po 11, 12h?!?! Tak się nie da żyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co to sie dzieje, u nas przez to wszystko mamy gole etaty :/ otwarte od 8 do 21.30 gdzie od 8 do 9 mamy az 2 klientów, przez ostatnia godzinę tez i zostawiają zawrotne sumy rzędu 20 zł :| a my i tka musimy siedzieć i oglądać pusty sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robcie layauty,ukladajcie szuflady,sprawdzcie terminy zawsze mozna znalezc sobie zajecie,dla chcacego nic trudnego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układanie szuflad,layouty,terminy nie zwiększą wydajności,czy się mylę? A w wydłużonych godzinach otwarcia to wydajność spada i powoduje ,że nie ma godzin dla pracowników w najbardziej potrzebnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o porządek, daty itp to mamy czysto. Nawet magazyn sie nadaje do nabicia jakby była inwentaryzacja. Ale co z tego, wydajności nam to nie uratuje, obrót na wrzesień tez dostałyśmy kosmiczny... dobrze, ze sa przebudowy bo chociaż można troche dorobić do nędznej wypłaty z gołego etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh termin kolorówkowego szaleństwa owiany tajemnica. Skoro są przecieki że promocja we wrześniu, to zamiast podać juz terminy to nie cisza. Grafik zrobiony a wygląda ze trzeba będzie znowu go przerabiać pod promocję, żeby obsadę zwiększyć w strategicznych dniach, Głupiego robota i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam powiedziano, ze promocja wchodzi dopiero od 30 września, wiec zmian nie trzeba robić ;) trwać ma do 20 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te wszystkie wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, żeby nie wracać do tego syfu po macierzyńskim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wracaj i tak za toba nikt nie teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Kiedy z grafików znikną zmiany po 12h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co? mamy więcej wolnego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie ma 12, nawet jak ktoś nagle poszedł na l4. Nie liczę weekendów, bo tam jedziemy po 11,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałabym pracować po 22 godzin i mieć więcej wolnego.a tak to jestem ciągle w pracy,prawie wcale z niej nie wychodzimy.wszyscy u nas narzekają.cóz z tego ze jestem po 8,9,10godzin jej jestem w pracy codziennie.jrszcze kiero rąbie nas na dniach wolnych,nie oddaje za sobotę i niedziele i niekiedy mam 6zmian po 10gidzin pod rząd i to jeszcze popołudniu.to chyba wolałabym pracować przecież co drugi dzień po 12.kazdy u nas narzeka z tego powodu.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas regio zabrabila pracować po 12 h w tygodniu po skargach dziewczyn że są zmęczone, tylko w week możemy tak pracować :) W tygodniu max 8 h a najczęściej i tak po 6 h robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też rąbiemy po 10-11 godzin i moje życie wygląda tak, że tylko praca dom praca dom... Jestem ze sklepu sześciodniowego i jak nie pracuję w sobotę, to od poniedziałku do piątku jadę po 9-10 godzin, a piątek jeszcze kończę nocką od godziny 17-18, więc pół soboty odsypiam i taki to oto weekend. Właściwie o sobocie wolnej bez nocki to mogę sobie pomarzyć... a kierownik każda sobota wolna, a piątek o 16 kończy albo i o 14... To o pomstę do nieba woła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×