Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do gość 2016.10.31 Nie wiem co góra rozkazuje i myśli na ten temat, ale jak we wszystkich sieciowych sklepach z bardzo rozbudowaną górą większość zależy od kadry kierowniczej konkretnego sklepu, to czy masz kasetkę na kasie w momencie przerwy góry nie interesuje. Uważam że system Rossmanna nie jest zły, to ludzie źle go interpretują. Według mojej opinii najbardziej uwłaczająca jest i powinna zostać zlikwidowana to różnica stawek regionalnych, bo z jakiej racji osoby w Warszawie mają zarabiać więcej wykonując taką samą pracę co załóżmy ludzie na Mazurach, przy czym oczywiście ceny towarów są niezmienne. Ale problem z stawkami istnieje nie tylko w Rossmannie ale we wszystkich sklepach. ps. Nie wiem czy wiecie że dziewczyny np. w Naturze zarabiają około 1300 - 1500 zł miesięcznie (w Warszawie) mając bardzo podobne obowiązki i odpowiedzialność co nasi asystenci. Pozdrawiam, życzę miłej pracy, dobrego KS i KR i wylania wszystkich obiboków ( co się nigdy nie stanie bo aby kogoś wyrzucić z pracy trzeba mieć powody prawie jak do zamknięcia w więzieniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno ci się chwalić,a właśnie to robisz...Nie jesteś osobą godną zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobre kilka lat temu dostałam umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym. Bo byłam i jestem uważana za dobrego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.26 twój staż z posiadana wiedza ma się nijak do mojego 8 letniego staży jaki miałam w tej firmie,wylecisz prędzej niż ci się wydaje jako osoba nie godna zaufania. Pretekstów można znalezć 1000 na ciebie z tym nie będzie najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja regionalna to pół rodziny juz wsadzila do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zgłasza i kiedy nasze dzieciaki do paczek.? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyzka kasjer 18,90 brutto warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do14-26, to jakies słabe zaufanie a dlaczego skoro darzą cię takim zaufaniem nie dadzą ci umowy na czas nieokreślony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na jaki dokładnie adres trzeba wysłać wniosek o pieniądze na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie wie ktoś może co oznacza awans na starszego asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzie kto dawał te podwyżki bylo to odgórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent od kiedy taka funkcja istnieje? Podwyzka kasjer 18,90 zl brutto -warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes tak pięknie mówi o pracownikach szkoda ze Regionalnii o tym nie pamiętają.... świetna firma . Tylko ludzie w niej nie odpowiedni pracują. Wyścigi szczurów,wrażenie na przełożonych aby zrobić....a ludzie się nie liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny starszy asystent w sensie stażem np.stawka asystenta to przedział 15,20-15,70 więc asystent ,który dłużej pracuje dostaje tą górną stawkę,a młodszy stażem dolną.wiem,bo u nas tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to kasjer w Wawie ma 18,30 a nie 18,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze mlodszy kasjer bo starszy pracownikow od 2 lat ma 18,90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wyższa stawka jest po 2 latach pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możliwe, tak mi tylko dziewczyny pisały o stawkach. Ja jestem na l4 w ciazy wiec mnie i tak nie dotyczy, a jakby nawet to pewnie bym dostała wyższa bo pracuje 4,5 roku. Moze wzięli cos do siebie ze stawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo pisac w sprawie regionalnej zbierającej spreparowane falszerstwa na pracownika w tzw bialych rękawiczkach czyli za pomocą swojej niedowartosciowanej siostrzenicy krorą wsadzila na tzw kreta do regionu ? Mam dowody włącznie z nagraniami gdzie owa siostrzenica mowi ze pani regionalna nasle na peacownika tajemniczego klienta w scisle okreslonym czasie ? Kto w firmie jest kompetny w zwalczaniu takiej patologii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:50. Kasjerki pierdzą w stołek? Kurcze usiądź sobie na 5-6 godzin na kasę i też popierdz! Dziewczyny robią największą sprawę jeśli chodzi o sprzedaż więc przestań pie***!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej do samego prezesa Maruszaka że skargami...bo Regionalnii zamiata pod dywan i nikt z góry góry nikt dodaj nie dowie . A ty zostaniesz na lodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ze wsadził na kreta do regionu? To na jakie stanowisko zatrudniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co tam na ten temat niemiecka gazetka co słychać pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba mylisz sprzedaż z kasowaniem:))))) pierdzą w stołek i tyle! to jest najlżejsza praca w tej firmie! sprzedaż robią osoby, które są na sklepie:) to one sprzedają i towarują, żeby było co sprzedać!:) a Ty co??? kasujesz.. szybciej lub wolniej a Twoja sprzedaż to impuls i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jeśli wracam jutro po macierzyńskim do pracy to też mi sie należy podwyżka ? Pytam bo rok temu nie dostalam żadnej informacji i przez prawie pół roku pracowałam za niższą stawkę . Dopiero jak poszłam na inny slep to ks mi o tym powiedziała. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy Ci sie, jednak o tym trzeba sie przypomnieć bo Kr bardzo często zapomina o aneksach dla osob wracających z macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak regionalne nie zapominają tylko o aneksach dla swoich rodzin no i własnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiddlee
Dziewczyny, a próbowałyście już nowych musów Nivea? Są genialne! Delikatny zapach i przyjemnie delikatna skóra po kąpieli! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent: asystent który jest trochę lepiej wyszkolony od asystenta ma więcej obowiązków i większą kasę. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×