Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy są tu jakieś pracownice z rossmanna w Chrzanowie? Jaka jest u was atmosfera pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
w nocy na forum siedzą te osoby, które do końca miesiąca maja na koncie 57 zł a wynagrodzenia nadal brak. ale ponawiam pytanie: na jakiej zasadzie wysyłane są wynagrodzenia? nie wiem jak w innych oddziałach, ale u mnie mają wszyscy, oprócz mnie, dlatego pytam, bo podejrzewam że wynagrodzenie nie zostanie mi wypłacone w ogóle, a jeżeli nawet to czas jego wypłacenia jest celowo opóźniany przez kierowniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie czy to jest normalne, że grafik wysyłany jeszcze w bieżącym na przyszly miesięc nie może zawierać nadgodzin a jak jest pierwszy dzień nowego miesiaca to nagle cały się zmienia bo...layouty,nowości, zwroty,o wyskoczyła dodatkowa promocja ( no bo centrala nie mogła dać wcześniej znac),przyszło pismo ze dostawy zwiększa o 20% ( i znowu.nikt wcześniej nie mógł kierowników poinformować ), albo nagle zmiana godzin dostawy a jeszcze lepiej dnia!!. I to jest firma...u nas to tylko z powodów firmowych i zaniedban firmy zmienia się tak drastycznie grafik i z powodu wydajności! !! Owszem zdarza się L4 i właśnie z jego powodu może się zmienić grafik bo to jest nagła sytuacja a nie to że ktoś z firmy miesiąc wcześniej nie mógł dać znać o której dostawa, o dodatkowych promocjach itp. Poptostu wewnętrzny bałagan i głupia wydajność. . zmieńcie te przepisy w końcu bo wiecznie wszyscy narzekamy, od lat a Wy ciągle te same błędy. Centralo weź się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbzbxbbx
Rosmann niskoobrotowy tzn jaki ile w dniu utargu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I da się grafik ułożyć sprawiedliwie np. jak ktoś ma o 15 h więcej i jest w pracy 10h a ktoś bez jest w pracy 4h to wystarczy je zamienić i już jakos to się wyrównuje..o ile są to osoby o tych samych funkcjach żeby móc np.rozliczyć zmianę. Naprawdę my nie raz widzimy że da się to zrobić bardziej sprawiedliwiei szkoda ze kierownik regionalny tego nie widzi i nie wymaga!! I prawda jest ze najczęściej grafik się zmienia z powodu niedopatrzeń i wymagań centrali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z grafikiem jest tak ze nawet asystentki ten pierwszy szkic układają i ważny jest tylko pierwszy tydzień bo reszta ZAWSZE się zmienia i robi to kierownik i tylko ona! I niestety również jest niesprawiedliwie układany i ze zmianami,nockami i nadgodzinami. I też widzimy że da się inaczej ale ciężko co niektórym poglówkować , lepiej lecieć starym schematem i rutyna (np.siebie dawać zawsze od 8) I jak chcemy w normalnej atmosferze pracować to musimy się nie odzywać, dlatego miło by było gdyby to regionalni sprawdzali grafik i wprowadzili ewentualnie poprawki by było sprawiedliwie. I kierownik powinien też mieć na 12 czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Kiedyś nie było takiego czegoś jak wydajność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I proponuję wrócić do tego bo robota bez godzin sama się nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na maciezynskim dostajesz 80% lub 100% tego co na l4 ciazowym w zaleznisci na ile idziesz maciezynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaC
Pracowałam kiedyś w rossie w Chrzanowie...kierowniczka cały czas jest ta sama...lepszej nie można sobie wymarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim i chciałabym dowiedzieć się czy dostanę paczkę na święta dla dziecka? Jeśli tak, to czy jest ona wysyłana na adres korespondencyjny, czy do sklepu macierzystego? Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kasa za inwentaryzację z października?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny litości macieRZyński rz nie ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossii
co myślicie na temat kolekcji G by Baczyńska? Teraz mamy sprzedawać na maxa i te kupony. Podobno nie możemy wieszać informacji w oknach i na sklepie innych niż centrala pozwala, a w sklepie obok powywieszali i kombinują z kuponami bo wydali a teraz że dostępne w kasie. To nie fair oni mogą wywieszać a inni NIE? I co to za konkurs na sprzedaż skoro zasady nierówne!!! A za najlepszą sprzedaż dają testery i to jakie ilości u Was też? Centralo obudź się. Dajcie wszystkim równe szanse !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakich testerach ty mowisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie ile dostaniemy na rękę kasy na mikołaja i kiedy będzie na koncue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie ile dostaniemy kasyvna mikołaja na rękę i kiedy na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie wypłacane do 10 każdego miesiąca więc do osoby która jeszcze nie dostała wynagrodzenia to wykonaj samą telefon do kadr kier musi Ci udostępnić numer lub pozwolić zadzwonić że służbowego i wtedy rozmawiasz co i jak? Bezprawnie ci jeszcze nie wypłacił a wypłacić muszą jeśli nie sąd stoi otworem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dostałam kasę za inwentaryzacje z października. Paczka dla dziecka przyjdzie na sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz paczkę do sklepu macierzystego. Powinnaś dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chrzanowie swojego czasu zastępca byla taka ruda dziewczyna fałszywa jak nie wiem, gorszej zolzy nie widziałam ale czy nadal pracuje i czy jest zastępca to nie wiem bo nie jestem z tamtego sklepu byłam tam tylko raz do pomocy i o raz zaduzo. Paczka dla dziecka są na macierzynskim i właśnie przyjechały do nas na sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.50 Numerze 4.326 ty nie jesteś tutaj od myślenia ty masz być wydajna i chodzić jak zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.59 Region regionowi nierowny.W jednym regionie KR wymyśli konkurs,by zmobilizować załogę, a w drugim regionie niekoniecznie... Więc to,że możesz wygrać tester powinnaś zachować dla siebie,a nie klepać jeziorem na kafeterii.Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy przelewają zapomogę świąteczną? Pamiętacie którego była w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? Pamiętacie którego była w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłacają zapomogę? Pamiętacie którego była w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dostaje się za szkolenie pracownika na asystenta?? Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? Pamiętacie którego w tamtym roku wyplacali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? Pamiętacie którego była wypłacana w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? Pamiętacie którego wpłynęła w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×