Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ja wróciłam do pracy i karmilam synka jeszcze przez pół roku. Co miesiąc przynosisz zaświadczenie od pediatry, że karmisz. Ja miałam tak, ze wychodziłam godzinę wcześniej z pracy ( miałam placone za tą godzinę bo to na karmienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawowo 45 czy 40 min na karmienie jest przewidziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. czy ktoras z Was sie orientuje jak jest liczona wyplata jesli zaszlam w druga ciaze pod koniec macierzynskiego i jestem na L4? czy liczona jest srednia z 12 mies sprzed pierwszej ciazy czy 12 mies wstecz od teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze podac nr do warty? nie moge sie dodzwonic na sklep :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc na macierzyniskim sama zadzwoniłam do kadr i się upewnilam czy jest moje dziecko wprowadzone i dowiedziałam się od kadrowej ze nowonarodzone dzieci są z automatu wprowadzane zaraz jak dostają wszystkie papiery. Przy czym to bylo w obowiązku ks się zainteresować tym bo wiem, ze było pismo a ze tez mam ks zolze to wiedziałam, że muszę sama się upewnić co i jak. Co nie oznacza ze skoro Ty nie zadzwoniłas to Twoja wina ze paczki nie ma. Zadzwoń do kadr i zapytaj o co chodzi ze paczki nie ma. Jeśli chodzi o karmienie jest pelna godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się wróci do pracy i karmi dziecko to dostawy normalnie się ma??Czy tylko te 2 zmiany są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś dostać paczkę na macierzyńskim, do odebrania w sklepie. Ja jestem na wychowawczym i dostałam normalnie. Paczka pomarańczowa dla dwulatki: lampka-owieczka, gra planszowa ze świnką peppą i piasek kinetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy masz dostawy nocne czy nie, to zależy czy podpiszesz na nie zgodę. Do 4 rż dziecka masz prawo nie zgadzać się na prace powyżej swojego etatu, na pracę w godzinach nocnych oraz na innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy spotkałyście się z kasowaniem i przesówaniem odbiorów przez kierownika? U nas jest to notoryczne, najpierw zrobi grafik a potem zmienia bo jednak jej nie pasuja te odbiory...i dostaniesz niewiadomo kiedy bo ona woli miec wolne w ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno region M.W. Tam grafik zmienia się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś na wypowiedzeniu to kasy nie dostaniesz żadnej poza wypłata. Co do karmienia piersią, nigdzie w żadnych przepisach ani ustawach nie ma zaspisu, ze musisz przynosić jakies zaświadczenie o karmieniu, to jest chory wymysł pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie info kiedy bedzie wyplacana kasa na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wiecie może co w paczkach dla dzieci w wieku 6lat i 13 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a region pani J.K tam nikt sie nie interesuje grafikiem - dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracowałam do 5 albo 6 godzin ( juz nie pamietam dokladnie czy 5 czy 6) miałam 30 min na karmienie a powyżej 6 miałam godzinę. I zaznaczalam, że nie wyrażam zgody na pracę w godzinach nocnych i poza sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:15 no i z czego się śmiejesz? Tak to się nazywa... Pytania z instrukcji typu od ilu osób jest kolejka, jaki kolor ma etykieta z przeceny, jaki kolor ma taśma zwrotu, co to jest czek, trzeba było zaznaczyć które zadanie jest prawdziwe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat grafikow jest wciaz mielony , wiemy , ze w kazdym sklepie bez wyjatku !!! kiero modernizuja , nikt nie rozumie dlaczego i co to ma na celu , dlatego kolezanki nie pytajcie wciaz o to " czy w waszym sklepie , tez tak ?" , bo tak , w naszym ross tez sie grafik zmiena ciagle i wciaz i nawet kazdego dnia , a nawet nie ma tygodnia , ze sie nie zmieni ,,,,, grafik nie zmienia sie dla osob , ktore maja cale etaty !, ks , z-ca i teraz stary asys. dlatego wazne jest , aby domagac sie calego etatu , a nie brak zmian w grafiku . dostaniesz caly etat , to w domu bedziesz mieszkac , a nie bywac miedzy godzinami . jesli chodzi o paczki , to u mnie tez juz sa ,i szczerze bardzo fajne ,i ciesze sie , edukacyjne ta wersja bardziej mi odpowiada ,niz poprzednia , w ktorej były słodycze , lubie w te gierki , kuli grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wydaje mi sie ze będąc na wypowiedzeniu nie masz żadnych premii, ale pewna nie jestem :/ najlepiej poczytaj procedury wynagradzania i premiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam po macierzynskim, i nie wyrazilam zgody na nocki. Masz takie prawo. Co do karmienia, ja nie musialam przynosci zadnych zaswiadczen, co miesiac wypisywalam oswiadczenie ze karmie i tyle. Wychodzilam pol godz lub godzine wczesniej, w zaleznosci od ilosci godzin w grafiku na dany dzien. Do tego jesli jestes asystentem nie mozesz zamykac sklepu, ;) z racji wczesniejszego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest na moim sklepie w regionie M.W karta sprawiedliwości to fikcja grafik zmienia się notorycznie-caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle dwulatka dostaje piasek kinetyczny a nastolatek czapeczkę do pokolorowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już zna może wyniki inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewna czy KS może sprawdzić w teta czy są wprowadzone wszystkie dzieci...:) KS dostaje listę z centrali z wykazem osób i na tej podstawie wydawane są paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się czy na wypowiedzeniu do 5grudnia dostanę zapomogę świąteczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy przy ulicy skarbka z gór w Wawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszędzie zmienia się codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks srednio zmienia grafik 2razy dziennie,również przesuwa odbiory jak chce,ściąga do pracy nawet z urlopu .plan urlopów wygląda tak ze nas jest dużo i niby miała być zasada ze co drugi rok wypada latem urlop ale koleżanki kierowniczki i tak mają co roku urlop latem .regionalny powinien przyjzec sie jej pracy bo robi ja chce,mobing i zastaszanie jest na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie, czy przedłuża konkurs na Baczyńską?? Bo ja zdziwiona wcale nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest,że ks nie mają nad sobą kontroli,nie mówię że wszystkie osoby kierujące sklepem to obiboki i terroryści,bo sklamalabym,ale jeśli KR UMAWIA się z ks na wizytę no to już coś jest nie tak.A może gdyby KR tak nie robił,to zauważył by pewne niedociągnięcia ks,braki w umiejętnościach kierowania zaloga, łamanie pewnych procedur....Nie wszystko złoto,co się świeci.Tyle powiem.Macie informacje ile Pieniążki dostaniemy w tym roku na Mikołajki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×