Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Trzeba przepracować cały okres rozliczeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze wypłacane są osobno zawsze około 20 lub po 20 danego miesiaca w którym jest wypłacana premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli okres rozliczeniowy jest od 1 lipca do 30 listopada,a w zwiazku z przeniesieniem w tym okresie pracowałam na dwóch innych sklepach ,czy premia mi się nalezy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
decyzja KR, ale raczej przyznają Ci premię za inwenturę. i jeszcze jedno... czytam, że strasznie Was bolą różnice w premiach.. KS ma najwięcej ale też ma odpowiedzialność za cały sklep... czy do Was to nie dociera??? Ja chętnie zamieniłabym się na parę dni z kasjerem i odpoczęła na kasie czy nocce bez klientów, hałasu i mędzenia Kasjerek że są zmęczone.....:) nikt nikomu awansu nie broni... stratujcie na stanowiska - ogłoszenia są na stronie firmowej a awanse wewnętrzne są mile widziane!!!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urlop na żądanie można zawsze wziąść, ale w grudniu może się to odbić na premii za obrót bo pamiętaj że są one uznaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak odpowiedzialność za sklep oczywiście ma, ale na wynik inwentaryzacji cała załoga pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ta ostatnia inwentaryzacja za jaki okres byla? Inaczej ile musialabym przepracować żeby się na nią załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo w grudniu pracujemy wszyscy na obrót, a różnica w premiach duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ze zazwyczaj i tak biorą ludzi z zewnątrz a nie aaansuja starych pracownikow. Co premia to temat był poruszany, owszem kierownik ma większa odpowiedzialność i dlatego dostaje tak wysoka wypłatę, ale co kierownik robi wiecej od kasjera czy asystenta do inwentaryzacji? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyświetla mojego pyt.wiec się powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót dobre sobie przy takim narzuconym utargu w życiu jej nie dostaniemy co z tego że będziemy tyrac to jest specjalnie tak ustalane pewnie w tamtym roku za dużo sklepów ten utarg zrobiło to w tym trzeba ukrucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesli mam zajecie komornicze wyplaty, kadrowa dostala pismo, czy jest opcja ze poinformuje o tym zaloge sklepu ? Kierowniczke czy KR ?? Czy to jest poufne tylko dla jej informacji ? Wie ktos moze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjyjjujj
a ja bym chciala zeby w koncu ktos wział sie za karoline Marszałek z 1220 ze Skarbka z Gór..ile można pozwalac na gnojenie ludzi i upokarzanie ich wraz z regionalna Iwańska? centrala za to im płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak idziecie w wigilie do pracy to dzien przed wigilia macie moze na rano albo wolne? Ja mam cale dwa tygodnie przed swietami na popoludnie. Ide teraz w weekend i nastepny i w wigilie...kiedy mam zrobic swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety wolne przed wigilia ma u nas kiero, no i po swietach tez nie przychodzi do pracy. Wystarczylo by ci co ida w wigilie mieli na rnao dzien przed albo wolne a ci co nie ida w wigilie dzien przed ida na popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli mam zajeta wyplate przez komornika to czy kadrowa moze poinformowac o tym zaloge sklepu czy KR? Czy musi to pozostac tylko do jej informacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jesli mam zajeta wyplate przez komornika czy Kadrowa moze poinformowac o tym zaloge sklepu, kierowniczke czy KR? czy pozostaje to tylko do jej informacji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za odpowiedzialność to ks ma większą pensję. Premia nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne! im bliżej świąt tym bardziej to zydostwo głupnie i wychodzi z siebie aż miło popatrzeć.Z jednej strony nie wierzą ,kpią z Jezusa a z drugiej strony czują szmalec i wychodzą z siebie w tych dniach przedświątecznych ,bez honoru,bez umiaru,bez godności tylko zysk,zysk i zysk !nawet ostatnio zauważyłem jak dzieci do reklam wykorzystują za grosz poczucia wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tak mówicie ale chciałam aplikować na wyższe stanowisko które zostało oczywiście ogłoszone piękne pismo i nawet nie napisałam aplikacji bo powiedziano mi ze to pismo tylko tak dla formalności bo to stanowisko jest już obstawione wiec pytam po choinkę tylek zwracają i za takie awanse dziękuje skoro wszystko ustawione jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też dali taka wydajność ze zaraz będziemy pracować na zmianę w dwie osoby a sklep sam się dołoży heh i pojawiła się aktualna procedura dot. premiowania dostępna jest na erossie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotroo
KS dostaje tyle premii inwentaryzacyjnej ile ma podstawy bez premii regulaminowej i innych dodatków...Wyniki progów inwentaryzacyjnych mają być po 10tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zajęcia komorniczego to zależy wiadomo, że powinno to być poufne ale u nas jedna dziewczyna ma to wiemy wszystkie i dziewczyny z pozostałych sklepów w mieście też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajęcie komornicze,faktycznie ciekawy temat do rozmów.A spójrzcie w swoje majty czy czyste!!Ja liczę na 3 próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam komornika , w sklepie nikt nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No za cały rok jest inwentura... Musiałabyś przepracować cały okres rozliczeniowy tj. 3 miesiace ale teraz nie pamiątam jak są te okresy. Ja byłam przyjmowana w styczniu i dopiero premie dostałam w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×