Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Chodzi o rozwiązanie spraw związanych z przeniesieniem na inny sklep w nowym mieście. Czy nie robią problemów i po rocznym macierzyńskim można wrócić do innego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalne nievawidza ładniejszych od nich i nie chcą ich awansować nawet jeśli maja odpowiednie kompetencje i predyspozycje . Przykład pani A , nie awansowała mojej bajecznie ładnej koleżanki na asystenta właśnie z powodu urody o uroku osobistego . Gryzło ja to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie wiem w czym problem, jesteś w ciąży wiec do pracy nie chodzisz. Pakujesz sie i wyjeżdzasz, Ew możesz podjeść do swojego sklepu albo zadzwonić do kadr w sprawie zmiany danych adresowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy próg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystent 2300 za 135 godzin , warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak u was wyglada z paczkami na swieta? chodzi mi o testery i gratisy dostajecie ? bo u nas w regionie zakaz i zastanawiam sie czy tak wszedzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabił go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godz to 30 min przerwy adekwatnie po 6 godz pracy należy Ci się 15 min więc po 12 39 min wszystko zgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
148 godz 1850 wypłaty to gdzie jest przy 130 2200 to żart jakiś my jesteśmy sklepem wysokoobrotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracującamama
ja będąc w ciąży zmieniłam miejsce zamieszkania i po macierzyńskim wróciłam do pracy do sklepu w nowym miejscu zamieszkania bez problemu. trzeba tylko wcześniej dogadać się ze swoim ks i kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie już wyniki inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo cos o inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz możliwość przenieś sie na inny Rossmann.tam gdzie będziesz mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymulajaca aktualizacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki inwentaryzacyjne są w tym roku skrzętnie owiane tajemnicą. Nie rozumiem, dlaczego tak długo trzeba czekać,podejrzewam że wyliczają, kalkuluja, jak tu zmienić progi,by ciężej było dostac ewentualną premię. Prawda jest taka,że jesteśmy trybikami całej wielkiej machiny jaka jest biznes. My w Wigilię zanurkujemy ryjem w talerz i usniemy z uszkami w nosie,a prezesi i dyrektorzy będą liczyć zyski:)Oby były zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku były o wiele wiele wczesniej, ale z roki na rok strasznie zwlekaja z tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy u Was też jest taki cyrk z godzinami?? sklep wysokoobrotowy, a każdy ma bo 120 h nawet asystentki bo pozatrudniali więcej osób. Dziewczyny chodzą wkurzone ;/ zmiany kończą dwie osoby gdzie sklep pełny i obie siedzą na kasach to jakiś żart. Ja akurat jestem świeżym pracownikiem, ale na rekrutacjach obiecywali nam cuda na kiju! Zatrudniamy na 3/4 ale ZAAWSZE robisz cały etat nawet wykresik pokazali, że średnia to 140 godzin, ale cały etat to zaaawsze a na wysokoobrototwym to już na bank. Wypłaty przyszły i każda załamana jak tak dalej pójdzie to wszyscy zaczną się zwalniać a szkoda, bo zespół super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z godzinami teraz to masakra... Do pracy na 4 godziny... Super. Na dodatek siedzi się na jedynce po 6 h bo dwie asystentki i żadna siąść nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miało być dużo godzin w grudniu a jest to samo co w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc grudzień to złoty okres dla biznesu,co się firmie lepiej opłaca,zapłacić pracownikowi za pełen etat czy za 3/4?? Oczywiście,ze firmie na rękę jest wydać mniej a zyskać znacznie,znacznie więcej. Wszyscy czekamy na wyniki inwentaryzacyjne,tylko pytanie jaki w tym sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nie ma żadnych paczek z gratisów albo testerów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 h, 2100 zł, kasjer, Warszawa :P i 550+ do tego. Super ekipa, zgrany zespół, ze wszystkim się idzie dogadać. Co prawda w grudniu ilość godzin pozostawia wiele do życzenia, ale coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie było gołe 3/4 i w grudniu też. To co w takim, razie będzie w styczniu i lutym skoro to najgorszy okres w handlu?;/ pozwalniają tych co zatrudnili na grudzień ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak jest rozliczana opieka na dziecko? Czy oprocz premii za obrot w grudniu jest jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to samo z godzinami.Zatrudniła kierowniczka z regionalna jeszcze jedna osobę skończyły nam się nadgodziny, mało tego w listopadzie ratowałysmy wydajność swoimi urlopami! U nas godzin przyznanych przez centralę na grudzień jest mniej o 40h niż nasze etaty!!!! A do tego trzeba doliczyć godziny pana z dostawy!!! I już jesteśmy z wydajnością 40 oczek pod kreską, nikt nie ma nadgodzin, a obroty też ciągle zniżone do planu! No masakra jakaś. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego przed zatrudnieniem pracownika nie robią analizy żadnej. Kierownik z regionalna powinny dostać za to po premii, jak zatrudniają na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy beda wkoncu informacje na temat inwentaryzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka wie coś może ktoś w wynikach inwentury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W instrukcji inwentaryzacji jest ze wyniki do konca listopada. A wiec sie pytam gdzie sa??? Dla czego oni nie musza dotrzymywac terminow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakich sklepach w warszawie jest stanowisko starszy asystent ? Czy faktycznie lepiej sie zarabia na tym stanowisku? Czy jest mydlenie oczu aby nie dac zastepcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniku inwentaryzacji jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×