Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A no właśnie my też 2-gi próg a zawsze był pierwszy w tym roku sporo złodziei ujął ochroniarz więc ciekawe czy jakoś biorą to pod uwagę -pewnie nie . Moze sprawdzili by magazyn od czasu do czasu czy aby wszystko wysyłają bo jakos mi sie nie chce wierzyc w te B 2 próg kiedyś spr towar z MM i niestety były braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie zrobicie obrót na grudzień? ? My mamy na dzień dzisiejszy zrobione mniej niż w tamtym roku. A obrót baaardzo zawyzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A paczki z gratisów to niby czemu nie ma do nas dotarła info iż żaden sklep nie dostanie bo przekręty były ta firma robi z nas złodziei na prawie każdym kroku zarobki słabe godz nie ma i jeszcze inwentura słabo ograbic nas chcą już nawet z godności nas orznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymany 1 próg hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka przymulajaca ta kafeteria!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regiony pana W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy próg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam was dziewczynki
Magazyn Łódź. Spożywkę wydają ukraincy. Na innych obiektach pracują nasi ale co z tego jak codziennie widać nowe mordy. Poziom inteligencji słaby. Biorą każdego chetnego do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyliczaja premie inwentaryzacyjna? Jest jakas roznica miedzy kasjerem a asystentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi pracownicy nie dostaną premi, trzeba prseproadowac cały okres rozliczeniowy czyli od lipca do listopada. Premia dla kasjera i asystenta to 1/3 wynagrodzenia, za 2 próg jest to 80% 1/3 wynagrodzenia. Ja kasjer to wiem a asystenci nie, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie jest wyliczane jakos ze sredniej wynagrodzenia z ostatnich 3 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja zostalam zatrudniona pod koniec lipca to dostane premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:30 tak, to jest 1/3 średniej z trzech ostatnich miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 próg premi inwentaryzacyjnej dla kasjera i asystenta to 1/3 średniej z ostatnich 3 miesiecy ( bez premii ! ) 2 próg premi inwentaryzacyjnej dla kasjera i asystenta to bylo 75% sredniej z ostatnich 3 miesiecy. Moze cos sie zmieniło albo ja jestem w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123213213213
jak to jest z ta premia, czy kasjer i pracownik weekendowy dostaja taka sama premie czy weekendowe mniej z racji mniejszego etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerzy mają taką samą premię inwentaryzacyjną jak asystenci?słyszałam że asystenci mają większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak asystenci i doradcy mają większą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma roznicy czy weekendowa kasjerka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu się czeka na nagrody w konkursie pp? Czy przychodzą zgodnie z regulaminem czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja większa, bo maja większa stawkę godzinowa to chyba logiczne. Ale tak czy siak dostają 1/3 wynagrodzenia jak kasjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy sie wypowiadaja chyba po to aby pisac i zeby sie cos dzialo, ale kompletnie nie maja pojecia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystenci maja wieksza premie tylko dlatego ze maja inna stawke i wynagrodzenie z ktorego liczona jest premia jest wieksza ale zasady wyliczania premii sa takie same. Nawet u kazdego asystenta ta premia moze byc inna. Nie wiem tylko jak wyglada to u pracownikow weekendowych ale oni zapewne tez dostaja tylko na podstawie mniejszego wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystenci i kasjerzy maja rozne premie tylko dlatego ze maja rozne stawki co za tym idzie rozne wynagrodzenia a premia jest wyliczana na podstawie wynagrodzenia. Rownie dobrze kazdy asystent moze miec inna kwote premii inwentaryzacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystenc***ewnie maja trochę większą premie bo pewnie dostają wyższa wypłatę, a ta premia jest uzależniana właśnie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystenci i kasjerzy mają rozne premie tylko dlatego ze mają rozne stawki a co za tym idzie rozne wynagrodzenia bo przeciez premia inwentaryzacyjna jest wyliczana na podstawie wynagrodzenia. Czyli zapewne weekendowcy tez dostaja premie tylko mniejsza bo maja mniejsze wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że asystenci mają trochę więcej niż kasjerzy ale pewna nie jestem. Kasjer na pewno ma 1/3 to ile może mieć asystent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają większą asystenci, bo więcej zarabiają więc robi się większa. Ja bym tak powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie które miesiące są brane teraz do wyliczenia premii za inwenture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie miesiące są liczone do średniej na premie inwentaryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×