Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy wyprawkę szkolną dla 1-klasisty otrzymuje się z automatu, czy trzeba coś wypełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprawki już były i trzeba było wypełnić wnioski które są na erros -moje wnioski ale teraz to chyba już za późno możesz jeszcze zadzwonić do działu rekrutacji i szkoleń i zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.06 Karlico???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem ubezpieczona grupowo , teraz przebywam na l4 miałam operacje( zabieg ) a w szpitalu byłam 4 dni. Czy orientujecie sie czy należy mi sie od nich świadczenie jakieś i gdzie wysłać dokumenty ? Przez centrale czy listem na jakiś adres? Byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi odpisał jeżeli był w podobnej sytuacji i po jakim czasie wypłacają świadczenie ? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pewna,ale placa chyba od 5 dnia i jak pamoec mnie nie myli to 50 zk za dobe,ale nie gwarantuje.Ktos kiedys byl i takie dane mi gdzies utkwily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was na sklepie też panuje taka debilna zasada ? Proponuję promocyjny produkt zaczynam mówić klient odmawia a mimo to mam nakaz dokończenia.Dzisiaj dostałam dwie zjebki od klientek najpierw babka pyta się ze złością czy rozumiem słowo nie ? a druga klientka wściekła powiedziała,że chce spokojnie zapłacić a ja chcę ją naciągnąć.Jest mi zwyczajnie wstyd gdy jest kolejka a ja muszę proponować każdemu promocyjny produkt.Czy jest szansa,że to zniknie ? pracuję krótko i nie wiem jak długo wytrzymam psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zakomunikować:" przepraszam, ale wykonuję swoją pracę":) i po problemie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza promocja kasowa 3 produkty w innych cenach w zestawie 2 było rabatu 1 zł a w zestawie z 2-gim produktem 1.50 więc o jakim rabacie informować firma raczej nie przyciąga tym klientów kiedyś jak proponowalysmy produkt w promo cenie klienci chętnie coś dobierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jak czytam niektóre dziewczyny jak im zle to aż mi się śmiać chce .Narzekacie że mało zarabiacie i że nie starcza wam do 10 LUDZIE to zacznijcie oszczędzać mi jak na coś nie starcza to rezygnuje z tego i nie kupuje, lub kupuje produkt równie dobry a tańszy.Zauważyłam ze wy byście chciały żyć ponad stan mimo iż was na to nie stać!Nie stać was na PIZZE to nie kupujcie jej ,nie stać was na wypady sobotnio-niedzielne to trzeba siedzieć w domu,ale przecież jak jest ten 10 to chcecie świat do góry nogami przewrócić,po co kupować kiełbasę za 9zł za kg ?przecież mnie stać za 34zl!po co kupować kurczaka i zrobić go w domu? przecież mnie stać dać 18zl i kupić już gotowego itp.,itp.Ludzie nie stać mnie to nie kupuję i sprawa załatwiona,a w waszym przypadku się to kończy tak że już 20 złotówką nie śmierdzicie a wtedy wchodzicie tutaj na kafeterie i płaczecie jak wam to zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poprosiła ta kientke by ta zjebe zafundowała mojej kierowniczce..bo ty masz z góry nakazane jak masz naciagac ludzi...i zadzwoniła bym po kierowniczke..trzeba to ukrucic od razu.... Jestem pewna ze jak kilka osób zjebało by kierownika to nie musiała bys konczyc regułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów w takiej sytuacji, że to jest twój obowiązek i niestety musisz i że można zgłosić te uwagi do obsługi klienta może wtedy coś się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem co jest ważniejsze....czy to by nie zdenerwować klienta czy to by sklep nie dostał kary za niepolecenie impulsu. u nas nie ma długich zmian, ale za to nie ma nadgodzin..wszystkie sklepy 6 dniowe w około nas mają załogę 9 osobową (a nawet w jednym jest 8) a u nas 10 osób bo kiero nie umie ułożyć grafiku i przez to nie mamy nadgodzin a nawet na siłę wybieramy urlopy gdy wydajność spada. I taka nasza motywacja do pracy...gole etaty!!o około 300-500 zł. mamy mniej niż sklepy obok nas. I nie wiem od czego jest regionalny bo nic nie widzi i nic nie słyszy. Lepiej by etaty podnieśli niż taka niesprawiedliwość propagować. Były by równe etaty i nikt by nie płakał że jest za dużo lub za mało w pracy i wypłaty były by równe dla poszczególnych stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem co jest ważniejsze....czy to by nie zdenerwować klienta czy to by sklep nie dostał kary za niepolecenie impulsu. u nas nie ma długich zmian, ale za to nie ma nadgodzin..wszystkie sklepy 6 dniowe w około nas mają załogę 9 osobową (a nawet w jednym jest 8) a u nas 10 osób bo kiero nie umie ułożyć grafiku i przez to nie mamy nadgodzin a nawet na siłę wybieramy urlopy gdy wydajność spada. I taka nasza motywacja do pracy...gole etaty!!o około 300-500 zł. mamy mniej niż sklepy obok nas. I nie wiem od czego jest regionalny bo nic nie widzi i nic nie słyszy. Lepiej by etaty podnieśli niż taka niesprawiedliwość propagować. Były by równe etaty i nikt by nie płakał że jest za dużo lub za mało w pracy i wypłaty były by równe dla poszczególnych stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy można składać wnioski o pożyczkę proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zl jest za jeden dzien pobytu w szpitalu.placa od 4 dni,za3 ci nie zaplaca.za zabiegi i operacje tez placa.wypelniasz dokumenty ,ktore przesylaja ci z kadr lub sciagasz sobie je na necie.skladasz sama w warcie lub zalatwia to za ciebie centrala.wyplacaja w ciagu 2 tyg.mozesz tez wejsc na strone warty i wypelnic dokumenty na stronie i wyslac elektronicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez warte jest szybciej. Możesz złożyć przez stronę, i wysłać potwierdzenie pobytu w szpitalu elektronicznie. Mozesz też przez infolinię (dla mnie najszybciej) ale też musisz dosłać potwierdzenie pobytu elektronicznie, lub też pocztą zwykła. Teoretycznie mają w 30 dni ale ja dwa razy dostałam pieniądze po tygodniu od złożenia wniosku. Płacą od 4 dni. 50 zł za dzień. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ktoś oszczędza bo mimo wszystko w tych czasach większość z nas ma kredyt rachunki dziecko czasem wynajmuje mieszkanie więc z wypłaty po opłaceniu wszystkiego zostaje 300:zł to przepraszam jak tu przeżyć. Może na mniejszych sklepach nie trzeba się tak napracować ale u nas w wysoko obrotowym sklepie często je się w biegu lub je się kanapkę pakując towar a regio tylko narzekają wymagają i nie często wyzywaja się na nas bo np mają zły humor a co my winne jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje serdecznie za wszystkie odpowiedzi dotyczące warty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ukrocic takie traktowanie przez regio co roku lub na 2 lata powinny się zmieniać naszą ma nas gdzieś tylko jak coś jest nie tak to wtedy pretensje żale i po premii a jak my o coś prosimy lub mamy problem to slyszymy"i co ja wam poradze" . I bez żadnego ale przenosi nas na inne sklepy bez pytania się czy chcemy nawet jeśli wie że mamy dużo dalej dziecko i np nie mamy auta jakbyśmy służbowe dostawaly to też byśmy mogły sobie jeździć i jeszcze zwrot za paliwo naszą kochana firma dba tylko o górę a reszta raczej się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Ok ale to też widzisz jest profit pozytywny jaki możesz nabyć pracując w tej firmie ,możesz przystosować się do każdych warunków a to inni pracodawcy cenią .Wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Pamietaj pracując tutaj nabywasz profity które w przyszłości zaowocują lepszą pracą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie informacje dotyczące pożyczek, ubezpieczenia najlepiej dowiadywać się telefonicznie. Przez kadrowa uzyska się telefon do osoby zajmującej się danym tematem. Uniknie się dzięki temu nieaktualnych lub nieprawdziwych informacji. Proponuje znaleźć numer do swojej kadrowej i dowiadywać się po więcej informacji. PS: Wniosek o pożyczkę można składać do końca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Do wyżej Ok ale to też widzisz jest profit pozytywny jaki możesz nabyć pracując w tej firmie ,możesz przystosować się do każdych warunków a to inni pracodawcy cenią .Wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pamiętaj pracując tutaj nabywasz profity które w przyszłości zaowocują lepszą pracą ! " ha ha ha. Jako przyszły pracodawca jeśli bym chciał mieć jeleni, którzy godzą się zmienić miejsce pracy z dnia na dzień licząc na obiecanki cacanki to jasne, że bym taka osobę brał. Nie dość, że godzi się na wszystko, wydaje się zdesperowaną więc można nią rządzić i sobie ją ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystywana
Rossmann wyćwiczył we mnie pracę w każdych warunkach. Mogę być górnikiem (teraz mam wrazenie , że pracuje ciezej niz oni), mogę być prostytutką (wchodzenie w d*pę klienowi, usmiech aż do bólu), mogę walczyć z islaministami (musze walczyć o to zeby nie zmieniano mi grafiku, o swoje racje, o wszystko ), mogę też pracować w Zoo (teraz wydaje mi się, że robią ze mnie małpę). Znajdą się i inne zawody więc nie mówcie, że praca w Rossmannie jest zła ;) ma i plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam pytanie Która umowa jest na stałe ? 3 ? czy okres próbny też się liczy jako jedna umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 00.15 No oczywiście ja tez bym chciała takiego pracownika z takimi profitami ,chociaż mimo wszystko należy uważać bo ręce do kolan,sylwetka pochylona do przodu faktycznie może świadczyć o pozytywnych profitach tej osoby jednakże taka osoba może być już wyeksploatowana rozumiesz?więc dałabym jej umowę zlecenie i zobaczyłabym czy dalej jest w formie czy może jednak to początek jej końca, bo wyeksploatowany materiał jest często schorowany i podatny na awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Umowa próbna się nie liczy. 3 umowy a potem na nieokreślony. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej . U was też tyle kolorówki ? Coś się zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież było podane, ze bedzie promocja na kolorówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×