Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za mokra pomocy

Polecane posty

Gość gość

mialam jednego partnera i mu to nie przeszkadzlo. teraz spotykam sie z kims i boje sie jego reakcji kiedy dojdzie do zblizenia. wiem ze kobieta powinna byc wilgotna w intymnej sytuacji ale u mnie jest tego bardzo duzo, robie sie szybko mokra majtki w kroku mokre. normalnie nie mam zadnych uplawow mam sucha cipke. powiedzcie szczerze, czy facetow to obrzydza kiedy kiedy dziewczyna ma taki duzy kisiel w majtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chyba w podobnej sytuacji, gdyż w trakcie seksu używam ręcznika pod pupę ;) nie martw się, jeżeli facet jest dojrzały nie będzie mu to przeszkadzało, a prawdopodobnie nawet podniecało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak twoj facet na to reaguje? ma opory przed lizaniem cie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak tego jest bardzo duzo? pamietam kiedys tak sie podniecilcm, ze az fotel w samochodzie mial mora plame a bylam w spodniach::( wstydze sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie niech Panowie sie wypowiedza w tym temacie.. czy lubia takie podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jestes chcialbym miec taka napalona dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych oporów. kręci go to, bo czuje, że dzięki niemu tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wprost.. jezeli mialbym lizac, to nie bardzo. no nie i tyle :O ale... jezeli dzialac tym co natura dała, to im wiecej tym lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego strasznie podnieca jak tak na niego reaguję. No ale pewnie kwestia dojrzałości i pewnej wiedzy o reakcjach kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ogolnie nie przepadasz za lizaniem cipki? czy lubisz lizac ale taka mokra by cie brzydzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepadam ogolnie. jest paru takich dziwaków. ;) na szczescie moja tez nie lubi tego robic, wiec zadne z nas presji nie odczuwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×