Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jaki wykonawca muzyczny jest najbardziej popularny wśród dzisiejszej młodzieży?

Polecane posty

Gość gość
rychu peja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to głupie przekonane o własnej rzekomej inteligencji której nikt inny poza nią nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dimmu borgir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde ludzie słuchają takiego umc umc? muzyka dla przygłupów, nieskomplikowana jak ich prostackie życia, kilka dźwięków na krzyż i jednostajne UMC UMC UMC, wstyd że ludzki rodzaj stworzył coś takiego, nawet wiejska muzyka ludowa była tysiąc razy lepsza muzycznie niż to :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usun to 111oneone111111111111oneoneone11one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest muzyka prosto z klubow jak sie nie podoba to nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze i to jest umcy umcy ale napewno lepsze niz metal" Dla prostaka może i tak. Sluchaj sobie tych prostackich nieskomplikowanych gówien dla plebsu i łudź sie dalej, że są lepsze od skomplikowanej muzyki instrumentalnej jaką jest metal :) Musze sie odchamić dyskografią Death po tym g*****e które usłyszałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak dzwieki zarzynanej swini miljon razy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak dzwieki zarzynanej swini miljon razy lepsze" ty to powiedziałeś. Żaden zespół metalowy nie gra muzyki podobnej do "dźwięków zazrzynanej świni", ale skąd ty to możesz wiedziec jak nigdy żadnego nie słyszałes, a muzyka instrumentalna to dla ciebie abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
nawet Jacek Cygan nie ma pomysłu na napisanie przeboju tej jesieni , panuje marazm totalny i niedźwiedzie poszły spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciul, złego terminu użyłam, muzyka intrumentalna to muzyka bez słów, a mi chodziło, że jest zagrana na instrumentach muzycznych, np. żywej perkusji jakże lepszej i bogatszej o tego "UMC UMC UMC UMC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
a świetny musical mam w swojej głowie i kto kolejny tekst podpowie musical jakiego jeszcze nie było i chyba tu TVP przybyło a rzecz się dzieje w rejsowym samolocie i trzech posłów z żonami robi pokłosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek na kolacje zjedzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facebook.com/bekazmetali cos o takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię to całkiem szczerze - zwymiotować mi sie chce gdy myśle że miałabym przebywac w miejscu, gdzie to "umc umc" leci glośno puszczone. :-o zero wrażliwości estetycznej mają fani tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy nadal zaliczam sie do młodzieży, ale duchowo czuje sie młoda. Słucham roguckiego, materii, nosowskiej, lubie happysad, palucha, gurala, kajmana, quebonafide, pezeta(starego), beyonce k44, słonia, eldo, green day, dzem, tsa, sia, myslovitz, samego artura, nneka i duzoo duzoo wiecej. Słucham wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
kupili flaszki w strefie bezcłowej i popijają wódki a tu nagle wpada stuard malutki z klasy ekonomicznej wpadł do buisnesowej powąchać trunki i znalazł na podłodze polskie wódki koleżankę Elizę podpuścił znienacka pójdź tam Eliza, tam wódka nie nasza i poszła stuardesa sprawdzić co tam piją a żona Hofmana wyskoczyła, spadaj na bambus żmijo Kamińskiego żona naj****a z lekko wyskoczyła z tekstem, s********j krowo i wódka moja a co moje to nie zabierzesz suko spadaj krowo na drzewo gdy do pilota doszły te słowa to chciał się ewakuować i na awaryjnym lotnisku lądować żona Kamińskiego powiadomiła ludność, że tu rządzi PiS i pijemy za jakość a pilot to może kobiety pocałować w zadość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×