Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

komin czy system kominowy?

Polecane posty

Gość gość
System kominowy Schiedel został mi polecony przez MSM Wrocław i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z obsługi i profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie budowali system kominowy - wybrałem go po przeanalizowaniu wielu aspektów, między innymi właśnie kosztów. Sprawdził się system kominowy z firmy Prodmax (https://prodmax.pl) - polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobny dylemat podczas budowy domu. Jak szukałem jakiś recenzji, porad to trafiłem na sklep z kominami: https://kominy-wentylacja.pl/20-systemy-kominowe . Napisałem e-mail z pytaniem i dostałem odpowiedź, która od razu rozwiała moje wątpliwości co wybrać. W zwrotnym mailu miałem wypisane wady i zalety dlaczego lepszy jest system kominowy. Postanowiłem także w tym sklepie zakupić odpowiednie elementy a pracownicy sklepu przyjechali i wszystko prawidłowo zamontowali. Dom powstał, mieszkam w nim już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z wybranego systemy kominowego. Zimy były mroźne a w domu zawsze ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na system kominowy to możesz przejrzeć ofertę firmy www.tchkominy.pl. Posiadają szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Zamawiałam stamtąd kolana izolowane i kołnierze przeciwdeszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammo

Co do montażu systemów kominowych to sprawdźcie sobie też ofertę Zakładu Usług Kominiarskich Janusza Mitasa kominiarze-warszawa.pl Dobre ceny, dobra jakość usług no i dobry kontakt z klientem, ogółem zdecydowanie porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem komin, ale można się poradzić specjalistów http://taniekominy.pl/44-kominy. W tamtym roku kupowałam tu kominek do swojego salonu, ale oni głownie zajmują się właśnie kominami i mają naprawdę dobrze wykwalifikowanych pracowników. Same produkty są wysokiej jakości, ale ich koszt nie obciąża aż tak portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyposazeniowo.pl

Najniższe ceny na kominy i inne materiały budowlane to tylko na wyposazeniowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto postawić na rozwiazania polskiej firmy checz.pl ktora od lat robi systemy kominowe i swietnie dopasowuje wszystko pod dane zamowienie, i sluza fachowa porada zawszze jesli czegos nie jestesmy pewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System kominowy Rauch. Braliśmy pod uwagę wyłącznie rozwiązania z górnej półki jakościowej. Byle co nie wchodziło w grę. Uważam, że wybraliśmy dobrze. Niemiecka ceramika, gwarancja na 30 lat, system przebadany i dopuszczony do wykorzystywania w Unii Europejskiej. I moim zdaniem w przypadku takich rozwiązań w grę powinna wchodzić wyłącznie najwyższa jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×