Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 lata między dziećmi to mało?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży planowanej, będę miała różnicę niecałe 2 lata i nikt mi nie wierzy że ta ciąża była planowana... Czy 2 lata to aż tak mało? Zawsze myślałam, że im mniej tym lepiej dla dzieci, lepszy kontakt itp. No i chcieliśmy "odpękać pieluchy" jak najszybciej. Czy są tu matki z podobną różnicą wieku między dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie mało, własnie dlatego, że będziesz miec na raz dwójkę w pieluchach. Odpieluchowywanie straszego jak młodsze bedzie malutkie jest duzo trudnuiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietna roznica wieku-u nas jest 22miesiace.starszy byl juz kumaty,rozgarniety,a mlodszy byl idealnym,bezproblemowym niemowleciem.sa jak papuzki nierozlaczki.odpieluchowanie odbylo sie jak mlodszy byl juz na swiecie,bylo lato,pozwijalam dywany i jakos poszlo.glowa do gory-grunt to dobra organizacja i rytm dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam,ze to dobra roznica wieku,zreszta ja jestem za malymi roznicami dzieci sie wtedy lepiej chowaja.U mnie miedzy corkami nie ma nawet roku tak wyszlo,poczatki byly trudne,ale potem i teraz za to luzik,dziewczynki maja swietny kontakt ze soba nie ma zadnej rywalizacji,zazdrosci itp.spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest straszna moda i presja na małe różnice wieku..to jakiś obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,To mała różnica,pomyslalabym ze wpadka Będziesz jeszcze żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to idealna roznica wieku, ja ci zazdroszcze, sama bede miec 3.5 roku roznicy a chcialam ok 2 lat, no ale nie wszystko wychodzi tak jak sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz jest straszna moda i presja na małe różnice wieku..to jakiś obłęd Pierwsze slysze,ze to moda lub presja,co Ty wygadujesz,miedzy mna a moim bratem tez jest mala roznica wieku 1,5 roku to ta presja musi juz dlugo trwac to juz ponad 30 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na ciąże planowaną to bardzo mało. Dwulatek wymaga jeszcze całodobowej opieki nie wspominając już o tym,że będzie zazdrosny o młodsze rodzeństwo. Szybkie posiadanie kolejnego dziecka polecają kobiety, które same nie miały wyboru, mówiąc o jednorazowych pieluchach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc moich rowiesnikow jest rok po roku albo wlasie z róznica 2 lat. I kiedyś nie stanowiło to zadnego problemu. A dzisiaj nowoczesne mamusie myślą z pozjadały wszystkie rozumy Super 2 lata roznicy ja na Twoim miejscy bardzo bym sie cieszyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest z siostra 2 lata roznicy i przynajmniej mamy super kontakt ze soba, jak dla mnie idealnie tak 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×