Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Windykator

Windykacja uwaga na oszustów

Polecane posty

EOS KSI jak dzwoni to od razu sobie należy wziąć adwokata Ci złodzieje prawie nigdy nie mają dokumentów wierzytelności i można bez problemu ze złodziejami wygrać w sądzie a potem jak zaczynają nękać jak pospolici bandyci zgłasza się sprawę do prokuratury i zakłada sprawę cywilną o nękanie i kasiorka od oszustów wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jest to bardzo popularny temat, dlatego trzeba szukać takiej firmy windykacyjnej, która ma czytelne warunki, aby się potem nie wpakować w jakieś nieszczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2020 o 14:42, elfik10 napisał:

Niestety, ale jest to bardzo popularny temat, dlatego trzeba szukać takiej firmy windykacyjnej, która ma czytelne warunki, aby się potem nie wpakować w jakieś nieszczęście 

Ja korzystałem już dwa razy i jestem bardzo zadowolony. Warunki i umowa zrozumiała.

Dnia 5.05.2020 o 21:46, EOS KSI to złodzieje napisał:

EOS KSI jak dzwoni to od razu sobie należy wziąć adwokata Ci złodzieje prawie nigdy nie mają dokumentów wierzytelności i można bez problemu ze złodziejami wygrać w sądzie a potem jak zaczynają nękać jak pospolici bandyci zgłasza się sprawę do prokuratury i zakłada sprawę cywilną o nękanie i kasiorka od oszustów wpada.

polecam zmienić firmę jeżeli takie cuda się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 10:16, tymek69 napisał:

Ja korzystałem już dwa razy i jestem bardzo zadowolony. Warunki i umowa zrozumiała.

polecam zmienić firmę jeżeli takie cuda się dzieją.

@tymek najważniejsze żeby się nie wpakować w nic. Dlatego warunki trzeba przeczytać porządnie. A z jakiej firmy korzystałeś ? Długo czekałeś na jakiekolwiek efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie!

Jestem Doradcą Online Kaczmarski Group. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania odnośnie systemu wymiany informacji gospodarczych KRD BIG S.A. oraz kompleksowych działań windykacyjnych w ramach Kaczmarski Inkasso. Pytania możecie zostawiać w komentarzach pod wpisem.

Pozdrawiam

Monika

Doradca Online Kaczmarski Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2020 o 14:42, elfik10 napisał:

Niestety, ale jest to bardzo popularny temat, dlatego trzeba szukać takiej firmy windykacyjnej, która ma czytelne warunki, aby się potem nie wpakować w jakieś nieszczęście 

Witaj elfik10!

Kaczmarski Inkasso posiada 25-letnie doświadczenie w windykacji spraw gospodarczych na zlecenie. Zatrudniamy ponad 250 wysokiej klasy specjalistów, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi klientom ze wszystkich branż.

Pozdrawiam

Monika

Doradca Online Kaczmarski Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych firm. Zobacz ofertę windykacja-online.pl - oni mają duże doświadczenie w ściąganiu należności, dlatego możesz być pewny jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×