Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Windykator

Windykacja uwaga na oszustów

Polecane posty

Gość elevatormangas

EOS KSI pomaga ludziom, nie można tego unikać jeżeli oni chcą tylko waszego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania
Dnia 28.07.2019 o 03:07, Gość tomen napisał:

Dużo się mówi o oszustach, trzeba się bronić przed nimi i chronić swoje dane, ale jeśli jest sytuacja, w której dzwoni firma taka jak EOS Ksi, należy porozmawiać. Mówię oczywiście o firmach, które windykacją zajmują się latami i są to podmioty wykwalifikowane i autentyczne

Cięzko się z tym nie zgodzić. Sam miałem w życiu okres gdzie mocno popadłem w długi i potem uciekałem. Teraz jak wszystko z nimi sobie wyjaśniłem jest o wiele lepiej niż było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menson
Dnia 28.07.2019 o 03:07, Gość tomen napisał:

Dużo się mówi o oszustach, trzeba się bronić przed nimi i chronić swoje dane, ale jeśli jest sytuacja, w której dzwoni firma taka jak EOS Ksi, należy porozmawiać. Mówię oczywiście o firmach, które windykacją zajmują się latami i są to podmioty wykwalifikowane i autentyczne

zgadzam się. Jest wiele oszustów i na początku myślałem że oni również, aczkolwiek po weryfikacji okazało się że faktycznie miałem nieopłacone zaległości... myślałem że spale się ze wstydu przy telefonie ale pomogli mi z tego wyjść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cofeeman611

W EOS KSI nie ma oszustów, to legalnie działająca firma która pomaga w rozwiązywaniu długów normalnych ludzi. Mi też pomogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loko los6

EOS KSI dobrea firma, nie wiem co do nich macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Czy ktoś mógłby coś więcej o tym jak traktują niepłacących? jakie mają podejście itd? znajoma dostała ostatnio od nich pismo i opinia od kogoś kto miał styczność byłaby bardzo przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeloo

NO właśnie! Eos to nie są oszuści. Wielu osobom pomogli w tym mnie i mojemu szwagrowi. Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ode mnie szacunek za naprawdę wyrozumiałe podejście! Brawo eos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melonneik
Dnia 13.10.2019 o 15:24, Gość Basia napisał:

Ode mnie szacunek za naprawdę wyrozumiałe podejście! Brawo eos

Zgadzam się w 100% eos ksi zasługuję na dobrą renomę, bo ich pomoc to złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z windykacją? Z  takimi firmami jak Ultimo, Best, Kruk, lub innymi?

Pomożemy ci  anulować  pożyczki i kredyty. Więcej na  stronie: http://albertkredyty.pl/atykomornik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppa

Mówicie, że EOS Ksi są w porządku? Rozmawiałem z Panią na słuchawce, która wyjaśniła mi sprawę ale dokumenty jeszcze do mnie nie dotarły, a na gębę przecież nie spłacę im tego, mimo że to marginalne pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopmaha

oszuści oszustami aczkolwiek warto się zainteresować dlaczego firmy takie jak EOS KSI naprawdę pomagają wyjść z zadłużeń, bardzo fajnie z ich strony bo już pomogli setkom jak i nie tysiącom ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

EOS KSI najlepsze standardy na rynku bez wątpienia, tak jak mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pon

Zgadzam się z opiniami co do eos. Nigdy nie doświadczyłem chamstwa bądż innych nieprzyjemności z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżuel

na oszustów trzeba uważać, aczkolwiek uważam że takie firmy jak eos ksi przyczyniają się do usuwania takich zagrożeń, no i pomagają ludziom oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palkerson

eos akurat nie oszukuje. Można im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraKonieczna

tak, na oszustów trzebauważać w każdej dziedzinie, ale ja dałam szansę eos ksi nie znając tej firmy i nie zawiodlłam się, miałam długi ale doszliśmy do porozumienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uban

ja uważam naoszustów, na szczęście w eos ksi takich nie ma i pomagają mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alawant

na oszustów akurat trzeba uważać wszędzie, ale żeby od razu wyzywać windykatorów to nie wiem, według mnie to bardzo uczciwa praca szczególnie że mają dane dłużników w rejestrach, więc musza coś z tym zrobić, praca nie jest lekka ale jak najbardziej uczciwa, eos ksi na przykład też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armondol

Dzięki za informacje od Eos. Podobno przejeli mój dług... liczę na to że wszystko się dobrze uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do mojej babci tez przyjechali niedawno jakieś windykatory - facet z kobietą i po przekroczeniu drzwi jej domu mówią jej że ma kilka tysięcy długu za telefon komórkowy w jednej sieci i wyciągają jakiś świstek i karzą jej podpisać ugodę że jak wpłaci im teraz 1/3 czyli 1000zł to resztę rozłożą jej na raty a jak się nie zgodzi to przyjdzie komornik i zabierze jej telewizor i radio ale babcia powiedziała że to jakaś pomyłka bo ona nigdy żadnego telefonu komórkowego nie posiadała i powiedziała im żeby dali jej czas zapoznać się z tym dokumentem a oni powiedzieli że jeszcze przyjadą po pieniądze i umowę którą ma podpisać za kilka dni.Moim zdaniem babcia wpuściła oszustów którzy chcieli od niej wyłudzić pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegin

oszuści oszustami, ale po mieszać, firmy windykacyjne są od tego żeby robić swoją pracę jak najlepiej, ja miałem styczność z eos ksi i tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzar

ja nie miałem do czynienia z oszustami, u mnie to też było eos ksi dzięki nim dałem radę spłacić długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boatbor

jeżeli miałbym wybierać ponownie pomiędzy firmami windykacyjnymi, to oczywiście ze eos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja polecam firmę Deputo. Zajmują się wszystkim kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolka

Ja dołączę się do pozytywnych opinii o firnie eos ksi. Działają rzetelnie i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parol

eos ksi to uczciwa firma, szybko rozwiązują długi, wystarczy trochę o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W EOS KSI nie ma oszustów, to legalnie działająca firma która pomaga w rozwiązywaniu długów normalnych ludzi. Mi też pomogi.

to prawda.. po prostu robią swoją prace. mój brat cioteczny miał z nimi stycznosc i się wszystko dobrze skończylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem styczność z wieloma firmami windykacyjnymi i zgadza się - warto każdą firmę sprawdzić. Najlepiej współpraca układała się z Deputo. Nie było żadnych problemów, wszystkim zajęli się kompleksowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto postawić na pewne firmy jeśli chodzi o windykację. Ja korzystam z usług firmy Deputo od ponad roku i udało się odzyskać bardzo dużo pieniędzy z niezapłaconych faktur. Sprawnie działają i konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×