Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Windykator

Windykacja uwaga na oszustów

Polecane posty

Firm windykacyjnych jest obecnie na rynku obrotu wierzytelnościami bardzo dużo, niestety warto podkreślić że wiele z nich jest mało skutecznych i po prostu nie uczciwych. Trudno jednoznacznie określić które to firmy. Zajmuję się windykacją terenową od wielu lat. Prowadząc swoją działalność zauważyłem, że rośnie liczba oszustów wykorzystujących zaufanie, bezsilność oraz niewiedzę wierzycieli. Pseudo windykatorzy terenowi pobierają wysokie zaliczki, na działania terenowe. Oczywiście nie wywiązują się z zawartej umowy. Głównym celem oszustów jest zaliczka. Dodatkowo na podpisanym przez zleceniodawcę zleceniu jest paragraf mówiący o przepadku całej lub części zapłaconej kwoty, ponieważ nie zależnie od efektu koszty zostały poniesione. Wierzytelności bez przerwy przybywa, dłużników równomiernie. Rynek długów ma tendencje wzrostowe więc, analogicznie, na potrzeby popytu i podaży w branży windykacyjnej będzie przybywało firm windykacyjnych, ukierunkowanych na szybki zysk z zaliczki. Jednak ku przestrodze wierzycieli, przywołuję do zachowania czujności pod czas negocjacji i podpisywania zlecenia windykacji. Najtrudniejszy jest wybór firmy windykacyjnej oferującej usługi windykacji terenowej. W przypadku windykacji terenowej zwanej bezpośrednią lub też twardą, mamy wielu tak zwanych przebierańców, oszustów. http://detektyw.hpu.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Bardzo mi pomogli w związku z windykacją panowie z firmy detektywistycznej z witryny www.detektyw24.org.pl . Najpierw zebrali poważny materiał dowodowy na temat stanu majątku i wypłacalności dłużnika. I co się okazało? Że gość ukrywał sporo dochodów i tylko udawał spłukanego, byleby nie zapłacić. Myślał, że dam mu spokój, że się zniechęcę...Pewnie sporo jest takich ludzi, ale nie ja. Ja nie odpuszczam jak ktoś chce mnie oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foltsa
To prawda, jest wielu takich niestety. ja korzystam z uslug firmy getBACK, pomogli mi odzyskac troche kasy. fajnie,ze sa firmy, na ktorych jednak mozna polegac, bo widze,ze wielu z was sie nacielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka2
Rzeczywiście oszuści. Dlatego lepiej postawić na prawdziwe, legalne firmy np. kancelarie. W Warszawie działania windykacyjne prowadzi kancelaria Kazus http://dobryadwokat.eu W odzyskiwaniu długów są mega skuteczni. Klient zalegał mi z zapłatą 6 miesięcy, ciągle mydlił oczy spłatą w następnym miesiącu. Skorzystałam z usług Kazusa i dług jest już spłacony w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka2
Rzeczywiście oszuści. Dlatego lepiej postawić na prawdziwe, legalne firmy np. kancelarie. W Warszawie działania windykacyjne prowadzi kancelaria Kazus http://dobryadwokat.eu W odzyskiwaniu długów są mega skuteczni. Klient zalegał mi z zapłatą 6 miesięcy, ciągle mydlił oczy spłatą w następnym miesiącu. Skorzystałam z usług Kazusa i dług jest już spłacony w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćas
Rzeczywiście oszuści. Dlatego lepiej postawić na prawdziwe, legalne firmy np. kancelarie. W Warszawie działania windykacyjne prowadzi kancelaria Kazus http://dobryadwokat.eu W odzyskiwaniu długów są mega skuteczni. Klient zalegał mi z zapłatą 6 miesięcy, ciągle mydlił oczy spłatą w następnym miesiącu. Skorzystałam z usług Kazusa i dług jest już spłacony w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszka_
to może lepiej samemu windykować? słyszałam o opcji samodzielnej windykacji online... korzystał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaseromi
Online nie. Doradzam rzetelną kancelarie w Warszawie, Tamka 38. tel. 22-101-33-13. Atrakcyjna cena. Szybkie działanie . Profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w każdej dziedzinie życia oszustów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_felixx
No właśnie nie dość że oszukują firmy i nie płacą to jeszcze potem spotykasz kogoś na kogo pomoc liczysz a tu kolejny zawód. Może wiec faktycznie ta samodzielna windykacja dla takich niedowiarków jak ja będzie jakąś alternatywą. Szperałem trochę w internecie ale niewiele jest jeszcze na ten temat statystyk i szczegółów dotyczących efektów ale może warto zagłebić temat. Tutaj http://poradnik.wfirma.pl/-samodzielna-windykacja-online-co-to-takiego sa fajne wiadomości na temat tego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykZmazur
Witam Mnie pomogła mała skuteczna firma windykacyjna, www.detektyw.hpu.pl Działają skutecznie, szybko i sprawnie. Co najważniejsze działają w terenie a nie z za biurka jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja obserwuję na rynku wierzytelności, firmy windykacyjne powoli zmieniają swoje nastawienie do dłużników. Coraz częściej widać reklamy dotyczące metody prougodowej. Najczęściej chyba widzę to w firmie Chyba pierwsza była firma KRUK (http://www.naszedlugi.pl/). Dług rozłożony na raty – brzmi całkiem dobrze. Co prawda nie wiem, jak to działa w praktyce, bo całe szczęście nie byłem jeszcze zadłużony, ale wydaje się dobra opcja dla wszystkich, którzy mają długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sannica
Hejka, ja ze swojej strony polecam getBACK!!! pomogli mi odzyskac pokazna sume pieniędzy w krotkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Z
Oczywiscie ze sa naciagacze i nieudacznicy to sie zdarza w kazdej branzy. No niestety tak bylo jest i bedzie. Dlatego jak juz wspomnial ktos powyzej-korzystajac z firm windykacyjnych nalezy szukac takiej ktora rozlicza sie na zasadzie success fee czyli platnosc dopiero po odzyskaniu dlugu. Oczywiscie trzeba czytac umowe jesli cos jest nie jasne lub nie odpowiada jakis zapis trzeba poprosic aby naniesli poprawki zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesli nie szalejemy z rzadaniami to z reguly idzie sie dogadac. No i prowizja zeby nie byla lichwiarska typu 50% lub wyzej. Ja korzystalem z firmy Delegat i sie nie zawiodlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważny inwestor
Bardzo dobra firma działająca w terenie www.detektyw.hpu.pl Czekałem na przyjęcie zlecenia miesiąc, ale opłacało się. Odzyskali duże pieniążki w zaledwie tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej firmie był problem z odzyskaniem należności za nieuregulowane FV. Do akcji w końcu wkroczyli specjaliści - szef wybrał agencję Business Safety Agency, która świadczy usługi detektywistyczne na rzecz biznesu. Oczywiście Klient pieniądze szybko "znalazł"... W każdym razie ta agencja ma naprawdę ciekawą ofertę, sprawdźcie na http://detektywdlabiznesu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania. O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda -- windykacja terenowa, negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem. Skutecznie motywując do uregulowania należności. Wyspecjalizowani jesteśmy w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkraczamy. Najemca zajmuje lokal i nie płaci czynszu - Eksmitujemy najemcę, wyegzekwujemy należności. Działamy na terenie całego kraju. Jako jedna z niewielu firm windykacyjnych w Polsce, zajmujemy się nieuczciwymi lokatorami. www.detektyw.hpu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia221
Dlatego ja zdecydowałam się na prowadzenie samodzielnie windykację. Z pomocą platformy vindicat - http://vindicat.pl/ mogę generować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe. Na każdym etapie mogę liczyć na wsparcie i pomoc ze strony vindicat. Polecam wypróbować, bo warto, tym bardziej że jest to nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ludzie, nauczcie się ze to sa waze pieniadze i się wam naleza. Nie ma co samodzielnie ogarniac tematu i zwlekac. Dobra firma - np. eureka finanse w kilka miesiecy załątwi sprawe i kasa do was wraca. Wasza kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamanieprawa
To prawda, oszustów jest mnóstwo, moja koleżanka sama miała z nimi problemy, chcieli od niej kilka tysięcy złotych, na szczęście nie do końca przemyśleli swój plan, bo dzięki prawnikowi wygrała rozprawę w sądzie, polecam przeczytać na ten temat więcej http://ssn.net.pl/windykacja-kolezanka-potrzebuje-adwokata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były wspólnik był mi winien ogromną ilość pieniędzy ze względu na niewywiązanie się z pewnych zobowiązań. Dzięki współpracy z http://inkasso.opole.pl/ udało mi się odzyskać wszelkie należności w tempie natychmiastowym. Bardzo uczciwa i skuteczna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyn
Ja mogę polecić firmę: https://windykacja-online.pl/. Działają sprawnie i wystarczy wypełnić wniosek. Na bieżąco informują o postępach sprawy i na dodatek, nic się za to nie płaci, bo koszty przerzucane są na dłużnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszym rozwiązaniem od firmy windykacyjnej jest zgłoszenie się do sprawdzonej kancelarii adwokackiej, która zajmuje się windykacjom. Jeżeli poszukujecie takiej kancelarii to polecam wam www.omegakancelariaprawnaopole.pl z Opola. Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronna

U mnie nie było żadnych problemów z panami z Eos Ksi, podchodza bardzo dobrze do sprawy i do indywidualnych problemów klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelator

Jakich znów oszustów, eos ksi pomogło mi rozwiązać wszystkie długi a pani na telefonie była przemiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomen

Dużo się mówi o oszustach, trzeba się bronić przed nimi i chronić swoje dane, ale jeśli jest sytuacja, w której dzwoni firma taka jak EOS Ksi, należy porozmawiać. Mówię oczywiście o firmach, które windykacją zajmują się latami i są to podmioty wykwalifikowane i autentyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard
Dnia 28.07.2019 o 03:07, Gość tomen napisał:

Dużo się mówi o oszustach, trzeba się bronić przed nimi i chronić swoje dane, ale jeśli jest sytuacja, w której dzwoni firma taka jak EOS Ksi, należy porozmawiać. Mówię oczywiście o firmach, które windykacją zajmują się latami i są to podmioty wykwalifikowane i autentyczne

Moim długiem też się zajmują, mimo iż jest marginalny. Przynajmniej tak sądzę czytając historie innych. Firma, która podchodzi jakoś tak ludzko do tych spraw, nie chcą Cię oskubać do zera tylko po to by zarobić - to się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×