Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwna moda

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio od mojej uczennicy dowiedziałam się, że dzieciaki specjalnie noszą okulary 'zerówki' bo teraz jest taka moda. Za moich czasów (15 lat temu) to był niezły obciach - jak dostałam okulary w pierwszej klasie podstawówki, to się strasznie wstydziłam, ktoś tam się trochę pośmiał, chwilę powytykali palcami. Teraz podobno wytykają jak się okularów nie ma. What the f**k??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda taka już jest - nie próbuj jej zrozumieć, ona się rządzi swoimi własnymi prawami. Z drugiej strony, patrząc na wybór pięknych oprawek jakie są teraz dostępne na rynku, to szczerze mówiąc zbytnio się temu nie dziwię. Myślę, że dorośli robią to samo - biorą zerówki, bo chcą nosić okulary :) Też noszę okulary od małego i wybór oprawek teraz a wtedy to naprawdę niebo a ziemia. Teraz okulary to bardziej jak torebka czy koczyki - nie szpecą tylko są ładnym dodatkiem. Przejrzyj sobie http://galeriawidzenia.com a zobaczysz jacy projektanci teraz oprawki robią - to może wiele wytłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary są obleśne Zawsze mnie szpeciły Jak można się tak oszpecać na własne życzenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×