Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ZielonaPolana

Jaki stół kupić?

Polecane posty

Jak do jadalni to tylko stół wykonany z prawdziwego drewna. Jest on prosty w pielęgnacji, nie brudzi się szybko, a oprócz tego wygląda bardzo dobrze. Ponadto tego typu stoły nie zużywają się tak szybko, jak wykonane z innych materiałów. Ważne jest jednak kupowanie od sprawdzonych producentów. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić tego: http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Unia Meble, stworzyła nam okrągły stół do jadalni, jest lepszy niż kwadratowy, który mielismy wczesniej. Okrągłe stoły, sprawiają, że można swobodnie rozmawiać z rodziną przy obiedzie 😉 Najlepiej skonsultować sie z firmamami tworzącymi meble i stworzyć własny projekt:) Polecam Unię Meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina N

Moim zdaniem tak jeśli ma to być stół do jadalni to najlepiej będzie kupić drewniany. Przede wszystkim solidny materiał i wygląd nie do porównania. Sami zamierzamy taki kupić ale chcemy wziąć już razem i krzesłą, żeby stworzyć ładny i elegancki zestaw i chyba zdecydujemy sie jednak na superwnetrze.pl bo bez problemu nam dopasują wszystko fajnie, a i ceny są u nich konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bomarmeble ma bardzo ciekawą kolekcję rozkładanych drewnianych stołów, które świetnie sprawdzają się zarówno w kuchni jak i jadalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka

My kupowaliśmy w Lumanndesign. com, jesteśmy mega zadowoleni https://lumanndesign.com/pl/c/STOLY/88 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maks

Porządne meble mozna znalezc w Kieleckiej Fabryce Mebli, mam już rok kanapę, nadal jest jak nowa, nie ma zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam stoły rozkładane. Taki stół po pierwsze nie będzie Wam zajmował wiele miejsca w salonie w swojej złożonej formie.Po drugie jeśli bedzie konieczność zorganizowania imprezy parapetówkowej, będzie mogło się przy nim zmieścić więcej osób niż standardowo. W sklepach stacjonarnych być może trudno będzie znaleźć coś sensownego ale warto poszukać w sklepach online. Polecam zerknać sobie tutaj:

https://mebel4u.pl/stoly-rozkladane

Radze zwracać na to aby blat był wykonany z naturalnego drewna, a nie z płyty. Dzieki temu łątwiej będzie można go odnowić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Masalska

Pytanie ogólne każdy ma inny gust , ja mogę jedynie zasugerować co jest teraz w modzie ja nie żałuje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Masalska

Pytanie ogólne każdy ma inny gust , ja mogę jedynie zasugerować co jest teraz w modzie balticexplorers.pl ja nie żałuje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanowa

Jeśli chodzi o jadalnie to my mamy z tych długich szerokich it-dotcom.pl duża kuchnia to i bardzo fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszyma Karol

Nie od dziś wiadomo ze najlepsze są stoły z drewna http://21k.pl/inwestycja-w-stol-drewniany/ inwestycja na bardzo długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... do ogrodu to polecam stoły z rattanowe. Zerknijcie sobie na Hop-sport. Tam macie zestawy w dobrej cenie. Kwestia taka, na czym komu zależy, jaki lubicie klimat, ale wśród zestawów Di Volio na pewno coś znajdziecie. Jakość ponad wszystko i tego się trzymajcie. Bo czego innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×