Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ZielonaPolana

Jaki stół kupić?

Polecane posty

Kup zwykły kwadratowy na 4 osoby, który ma funkcję wysuwania i wtedy zmieści 8 osób, ja taki mam i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitti32
Też uważam, że większe stoły są lepsze. A funkcja rozkładania jest bardzo przydatna. Tutaj http://www.meble-lider.pl/pl/c/Stol-10-krzesel/180 fajne modele mają. Ale jak mówię - jak nie masz miejsca na taki duży to pomyśl o mniejszym, ale rozkładanym. Z pewnością się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne stoły drewniane mają na stolikiszklane.pl. Zamawiałam od nich i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy kupowałem meble internetowo i różnie z tym bywało. Niedawno kupiłem przez stronę www.mebel-partner.pl stół z krzesłami i tutaj było okej. Solidna jakość, ciekawa stylizacja, bardzo nowoczesne mebelki za niezłe pieniądze. Z transportem i całą realizacją się nie guzdrali za co mają ode mnie duże brawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma ostrzegała mnie przed kupnem stołu lakierowanego, widać najmniejszą rysę, po kilku tygodniach stół jest cały zarysowany. Ze swojego doświadczenie radzę kupić stół rozkładany, piękne są okrągłe. Ogromny wybór jest tu http://www.topeshop.pl/pl/c/stoly-i-lawy/27 na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stół w tamtym miesiącu kupiłem w internecie i zdecydowałem się na sklep Mebel Partner - www.mebel-partner.pl Szybka obsługa, stolik doszedł w idealnym stanie tak jak się umawialiśmy. Asortymentu mają bardzo dużo i nie są to meble rodem z prl, czy z domów naszych rodziców, ale nowoczesne, designerskie projekty, w tym sporo koncepcji skandynawskich, które mi akurat bardzo pasują wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My piękny stół z litego drewna kupiliśmy w warszawskim salonie Italmeble https://www.italmeblewarszawa.pl/ Mają piękne rzeczy od włoskich projektantów, klasa, sporo klimatów glamour, nowoczesnych ale i z nutką klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian99
Ja parę miesięcy temu stół do jadalni kupiłem od Mebel Partner. Jechałem do nich do Kępna bo mam w sumie niedaleko, ale mają też swój sklep internetowy na mebel-partner.pl. Stołów i krzeseł w ofercie to chyba mają najwięcej, jest z czego wybierać. Nieważne w jakiej stylizacji są wnętrza można tutaj coś pod swój aranż dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaSator
Gdy ktoś szuka wyjątkowego stołu do swojego salonu czy biura i chce czegoś zupełnie odmiennego niż klasyczne stoły drewniane, a do tego może przeznaczyć na niego większą kwotę to przede wszystkim jako pierwsze rozwiązanie powinien zobaczyć stół wykonywany przez Kasparo. To połączenie klasyki drewna z nowoczesnym systemem który dzięki diodom, żywicy oraz szkłu daje niesamowity efekt płynącej przez środek stołu rzeki, a jako zabezpieczenia zastosowali tutaj specjalne lakiery i farby najwyższej jakości światowego producenta Sherwin-Williams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamila 33
Tylko ciekaw jakie są ceny, za takie stoły? My też musimy koniecznie kupić, bo ten co mamy jest już w opłakanym stanie. Podobaja się nam te na styl skandynawski i chyba zdecydujemy się na ten z Meble Hot. Prosty bez żadnych udziwnień, a drewno zawsze jest drewnem i taki posłuży zdecydowanie dłużej. Zastanawiamy się tylko nad krzesłami, ale zapewne też kupimy niech wszystko wyglada jednakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddddd
Bardzo duży wybór mebli ma Mebel Partner. Jak szukałam stołu do jadalni i ławy do salonu to u nich udało mi się upolować. Dużo naprawdę unikatowych wzorów, pod względem projektu i aranżacji to chyba najlepszy sklep jaki widziałam w sieci. Na stronie http://mebel-partner.pl prowadzą sprzedaż online i w moim wypadku uporali się z zamówieniem wyjątkowo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenisWak
Jezei szukasz na prawde pieknego stolu to zajrzyj do Kasparo, to firma ktora zajmuje sie tworzeniem wyjatkowych i niepowtalarznych "cudow". Do wykonania tego stolu użyto drewna, które zostało specjalnie wyselekcjonowane, odpowiednio przetarte i dobrane sezonowo w zależności od gatunku. Zestawienie tego z elementem żywicy, szkła i delikatnych diod LED pozwala uzyskać efekt płynącej rzeki. Posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu stół „ożywa” gdy w pobliżu znajduje się człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_stoly-i-krzesla,13 znajdziesz sporo modeli do wyboru. Myślę, że taki stół powinien pasować stylem do reszty pomieszczenia. Niezależnie od tego czy będzie stał w kuchni, salonie czy jadalni. Pamiętaj, że kolor drewna czy obicia zazwyczaj można sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś w rustykalnym stylu? Masywny stół z litego drewna, który przywodzi na myśl wnętrza dawnych chat to stylowe nawiązanie do tradycji, a przy tym pewność, że stół posłuży nam wiele, wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na coś oryginalnego i funkcjonalnego, zdecydowałam się na stół bilardowy, który dzięki swoim nakładką może zmienić się w stół jadalny, tutaj: https://stoly-bilardowe.net/ możecie zobaczyć jak to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekkless
Bardzo duży wybór mebli ma Mebel Partner. Jak szukałam stołu do jadalni i ławy do salonu to u nich udało mi się upolować. Dużo naprawdę unikatowych wzorów, pod względem projektu i aranżacji to chyba najlepszy sklep jaki widziałam w sieci. Na stronie mebel-partner.pl prowadzą sprzedaż online i w moim wypadku uporali się z zamówieniem wyjątkowo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co lubisz :) Jeśli pasuje Ci drewno to zdecydowanie powinnaś sprawdzić ofertę Paul Bunyan. Ich stoły są wręcz legendarne, wykonywane na taki amerykański wzór. Duże, masywne, wykonane z litego drewna. Mi na przykład bardzo podoba się nowy model San Francisco ( drewno i efekt surowego metalu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaa55
Zerknij sobie na ofertę sklepu makrodom.pl kupowałam tam jakiś czas temu właśnie stół do jadalni i z tego co pamiętam ceny mają bardzo przystępne plus dostawę w cenie także warto na jakość również nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolaa dzięki za informację właśnie szukałam jakiegoś w miarę taniego salonu z meblami online. Przeglądam właśnie ofertę sklepu Makrodom i widzę sporo ciekawych rzeczy do naszego domu z miarę tanimi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkinkaf
Zależy jaki kto szuka stół, ja kupowałam ostatnio do salonu taki rozkladany duży w kolorze brązu to mogę polecić tego typu stół, jak ktoś szuka do salonu czegoś duzego :) polecam rozejrzeć się generalnie tutaj http://www.makrodom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka231
Ja mam taki biały z połyskiem też kupowałam na tym Makrodom ceny mają naprawdę świetne ten sam stół w sklepie stacjonarnym był o 400zł droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybralismy stol w salonie agata - tam maja naprawde ogromny wybor. Wzielismy taki rozkladany, zeby mozna go bylo dobrze wykorzystac w razie wizyty gosci :) ja jestem super zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w jadalni stół Master od Vieri Divani i świetnie się sprawdza. Staram się zawsze robic tak, żeby wszyscy jedli posiłki razem, więc stół to niezbedna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madolli śliczny jest ten stół mam identyczny w jadalni. Z taką różnicą, że kupowałam w sieciówce i dałam coś ok 3tyś. Widzę, że tutaj w makrodom jest sporo taniej czyli przepłaciłam i to dużoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×