Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiulek92

styliamoda

Polecane posty

hej kupowalyscie cos na styliamoda.pl ostanio zauwazylam ich reklame na fb widze ze maja fajne ciuchy kilka mi sie podoba a akurat sa wyprzedaze i zastanawiam sie czy warto zaryzykowac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnym obawami bo sklep nowo otwarty, ale kupiłam spodnie dresowe. Szybka wysyłka,zgodne z opisem. Jeżeli chodzi o jakość to jestem zadowolona, miły materiał, ocieplane, idealne na zimniejsze dni ;) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również robiłam tam zakupy, ale moge polecić przesyłka szybko doszła jak na moje dotychczasowe doświadczenia ze sklepami internetowymi bałam się o jakość ze względu na niską cenę ale jestem bardzo zadowolona nie spodziewałam się że można tak tanio kupić dobry ciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati521
wczoraj zamowilam a dzis juz doszla moja sukienka polecam materiał bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj zamówiłam, jak tylko dojdzie dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie paczuszka dziś doszła z bluza i sukienka, czekam na nastepna wyplate żeby coś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8989
kupiłam w poniedziałek 5 sukienek, z 4 jestem zadowolona, jedna jednak nie dla mnie, materiał miły w dotyku i wygląda na wytrzymały, co prawda ceny maja rozne bo jedna sukienke kupiłam za 45 zł a inna znów za 170, duuuuży wybór ciuszków, na pewno polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×