Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam MUZY

Polecane posty

Gość gość

Nie można zapomnieć miłości od tak Do tego potrzebny jest czas gdziekolwiek będę to w niebo spojrzysz czy w mrok za oknem może w szelest się wsłuchasz będę tam cokolwiek się stanie i tak zobaczysz mnie wszędzie ciebie ujrzę każdą ciemność oświetlę krzyk ciszy ustami powstrzymam aby odczuć co tak jest mi bezcenne nie ważne co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda ta muza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujęłaś mnie sobą, spać nie mogę, przyjdź MUZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś słyszałam wiersz powyżej. Powodzenia w szukaniu, zwłaszcza tutaj, na eroooo wśród boginek seksu i miss world :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym być tą muzą i słuchać tak pięknych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie od Muzy szukania. Sprecyzuj do jakiej to Wać panny wzdychasz, skąd, czy udziela się tutaj?. Litości, takie walenie w ciemno jest śmieszne, jak jesteś 16 - latkiem to ok- młodość ma prawa głupotek . Ale jak jesteś dorosłym facetem, to tylko uśmiech politowania się ciśnie na twarz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest niebieska i nie wie, że jej szukam, czekam, jak się zjawi, to jej powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałem się nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
:D taaaaaa daremne żale próżny trud bezsilne złożeczenia przezytych ksztaltów zaden cud nie wróci do istnienia świat wam nie odda idąc wstecz zniknionych mar szeregu..... trzeba z żywimi na przud isc , po życie siegac nowe a nie w uwedłych laurów lisc z uporem stroić glowe ...... wiec znajdz nową muzę :D a nie wzdychasz za tamtą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego, tylko ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego, kobiety to lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak wygląda:D to bedzie tak ma takie piekne oczy jak patrzą to ziemia drży aha i ma pomiedzy takie cuś noooo jak to sie nazywa aaaa nosek. ma tez usta. taaaaaa o tym mógłym pisac dluzej. obiekt posiada również ręce z piknymi paznokietkami, dlonie, nogi taaaaaaa a te wyglądają tak że yhhhhhhhh, Ma tez inne rzeczy jak umysł, wdziek, serce tylko jest jeden problem nie ma mnie przy niej. Dlatego gosciu daremne zale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym Ci naopowiadać tyle historii o tym o czym byłbym pewien że lubisz tego słuchać Językiem do ucha, jakbym się spowiadał drażniąc pokrętnie w małżowiny głębię o winie moich pragnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu jesień komuś daje po garach. Zrestartuj się dzieciak i spróbuj jeszcze raz. Z piskiem opon, nich wiedzą co za cymbał zakłada takie tematy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo też bym chciała, żeby ktoś mnie szukał:) To takie romantik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muszę ci powiedzieć że masz farta, bo jak tu nie skorzystać z "kuszącej":P propozycji. Ty wbijesz się w okienko a mi lata zajmie by zobaczyć Jej sznurówkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tu przyjdzie zobaczysz, choćby z ciekawości, a wtedy jej powiem, że to ona i już będzie moja na własność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku to jeszcze Kuszy nie widziałeś nago?!! To gdzie Ona się leczy? Chyba nie u tego konowała Wilka, co ma palcówkę, przepraszam placówkę na bieszczadzkiej polanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to prawdziwy chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc Marcin
muzy są u koke 🖐️😘 może idz do niego na temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×