Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robic z ex chlopakiem?

Polecane posty

Gość gość

Czesc mam mega problem i chyba potrzebuje troche rad ludzi starszych i madrzejszych (mam 19lat). Ze swoim chlopakiem bylam rok czasu,bardzo sie w nim zakochalam,to nie byl najbardziej udany zwiazek,czeste klotnie ale wielka milosc. On mial kontakt ze swoja pierwsza miloscia,na poczatku niby tylko po to zeby sie zemscic za mojego eks ale widzialam ze coraz wiecej jest na rzeczy az w koncu ze mna zerwal. Mowil ze niby to nie dla niej,ze to przez te klotnie ale ze fajnir jak bedziemy przyjaciolmi. Ledwo sie pozbieralam jednak z powodu tego ze mamy wspolnych znajomych widywalosmy sie prawie co tydzien na wspolnych imprezach. Na jednej z nich nacpal sie i powiedzial ze mnie kocha,ze tamtej laski nie chce i w ogole, ale juz dwa dni pozniej zmienil zdanie. Myslalam ze wreszcie dostalam kopniaka i sie ogarne ale ostatnio znowu to zrobil. Mowil ze wtedy chyba mowil prawde tylmo ze to siedziw nim gleboko,ze on musi ogarnac swoje zycie i to cpanie a dzien potem juz mnie nie chce. Co robic,jak sie zachowac?ciezko mi okropnie,ufam mu a zaraz dostaje takie cos..mscic sie,olac czy walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzisiejsze 19 latki są aż TAAAAKIE głupie? Ćwicz baranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo powazne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka i ćpun kłamczuch dobrana para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę już widziałem . Ale na boga skąd takie naiwne dziewuchy się biorą . Spieprzaj od niego gdzie Cię oczy poniosą . Cpun obieca Ci zawsze ci tylko zechcesz , będzie przysięgał , obiecywał a dalej pozostawi Cię na lodzie gdy mu to będzie wygodne . Mam 57 latek i szkoda mi Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×