Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce schudnąć do Świąt! Przyłączacie się?

Polecane posty

Gość gość
Ja postanowiłam sobie schudnąć 5 kg do sylwestra żeby zmieścić się w moją ulubioną sukienkę. Piję suplement aqua slim i biegam, jakie byście jeszcze polecali sposoby na schudnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70% sukcesu to odpowiednia dieta a 30% to ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvira4
zaczynam od jutra. do swiat musze zgubic oponke na brzuchu ktos dolacza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja o d dzis tez mam problem z brzuchem, mz ok 1200- kcal, ktos sie dolaczy. jest jescze do swiat ponad 2 tygodnie ,. wiec spokijnie mozna cos zrzucic, moja waga na dzis 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
ja moge sie dolaczyc , dzis zjadlam ciasta z es liwkami trroche ale za tro bylam na 1, 5 godz spacerze , szybkim marszem, wiec , jakos to ujdzie , ale od teraz zadnych słodkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk, puk , jest ktos tu jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któras z Was pomyslała o współpracy z dietetykiem? znam jednego polecam www.twojcel.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×