Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liskowata

Dodatkowa praca

Polecane posty

Witam, Chciałam zaproponować prace konsultantki Avon. Co oferuje AVON: - zarobki 25-40% - bezpłatne dostawy do domu - nie ma opłaty wpisowej - NIE MA OBOWIĄZKU SKŁADANIA ZAMÓWIENIA W KAŻDYM KATALOGU - sam/a decydujesz kiedy i jak długo pracujesz - aż 17 katalogów w roku - szkolenia kosmetyczne - dla ambitnych możliwość awansu. Możesz tez po prostu zamawiać kosmetyki dla siebie, dla rodziny taniej niż w katalogu ! A w nowym świątecznym katalogu jest masa interesujących i tańszych niż zwykle zestawów. Jeśli choć troszkę jesteś zainteresowana/y, to proszę o kontakt detest@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna praca, zwykłe nachalne żebractwo. Nie reklamuj się z tym syfem, bo i tak nikt się na to nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje sprawdzić w encyklopedii co oznacza słowo żebractwo. Jeśli Ci taka praca nie pasuje to ok-- nikogo nie zmuszam. Głupie komentarze zostaw dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są głupie komentarze tylko prawda. Musisz żebrać u znajomych, żeby kupowali ten szajs. Inaczej nic z tego nie masz :) Taka "praca:" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ zarobki 25-40% @ @ @ No ale 40% czego, średniej krajowej? Zwykła ściema :) - - - @ @ @ bezpłatne dostawy do domu @ @ @ Brednie. Trzeba zrobić zamówienie za odpowiednią kwotę. - - - @ @ @ nie ma opłaty wpisowej @ @ @ WOW! A za co tu płacić? W jakiej normalnej pracy płacisz, za to, że pracujesz? :D - - - @ @ @ NIE MA OBOWIĄZKU SKŁADANIA ZAMÓWIENIA W KAŻDYM KATALOGU @ @ @ Jakież ułatwienie :) Kto normalny by tyle zamawiał? :) - - - @ @ @ sam/a decydujesz kiedy i jak długo pracujesz @ @ @ Ale dopisz, że aby coś zarobić to trzeba się sporo nabiegać czyli nie jest tak różowo. - - - @ @ @ aż 17 katalogów w roku @ @ @ A za każdy trzeba zapłacić - - - @ @ @ dla ambitnych możliwość awansu. @ @ @ Hahaha Jakiż to awans? Ze zwykłego żebraka na lidera żebraczej grupy? Też mi awans :) - - - @ @ @ Możesz tez po prostu zamawiać kosmetyki dla siebie, dla rodziny taniej niż w katalogu ! @ @ @ Wtedy to żadna praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka25
to fakt, żeby dużo zarobić pracujac w avon trzeba na to poswiecic duzo czasu... ja wlasnie sie rozgladam za jakas alternatywa. na razie znalazlam program lepsza oferta i zastanawiam sie, czy sie tam nie zapisac. ktos z was dziala tam i moze cos wiecej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne gowno, które ma za zadanie werbować naiwniaków. Żadne mlm-y czy programy partnerskie. To wszystko jest ściemą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Super fucha...liceum skończone ?? :D Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkową pracę szybko znalazłem na rekrutacyjna rewolucja.pl, strona nowa z wieloma ofertami, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
Pracy dodatkowej dla studentów jest dużo. Polecam wejść na stronę rekrutacyjnarewolucja.pl , jest wiele ciekawych ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl to jest ta strona która może was w pewnym stopniu "urządzić" znajdziecie tam wiele ofert! sprawdź i nie będziesz żałować, @terin ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na stronę qassa.pl ja osobiście zarabiam około 200 zł miesięcznie, ale wszystko zależy ile czasu poświęcimy, zarabiać można na różne sposoby np. : czytając e-maile robiąc zakupy w sklepach internetowych korzystając z kodów rabatowych wypełniając ankiety grając w gry polecając znajomych rejestracja jest całkowicie darmowa a rejestracja z tego linku da nam 8zł na start link poniżej: https://www.qassa.pl/288387

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dodatkowej pracy to mogę Wam polecić pracę przez internet w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl. Praca polega na sprzedaży pożyczek, prowizja 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×