Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie oskrzeli pomocy

Polecane posty

Gość gość

Ciagnie sie juz tydzien,antybiotyk nie pomogl... Dziecko 2 i pol roku Nie kaszle ma apetyt,bawi sie nie ma kataru POstawie na inhalacje... podpowiedzcie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze lekarz przedluzy wam antybiotyk, inhalacje to dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tradycyjnie daje się inhalacje berodual pulmicort i mucosolvan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak u dzieci, ale ja miałam zapalenie oskrzeli, antybiotyk nie pomógł i skończyło się zapaleniem płuc, brałam dożylnie przez 8 dni antybiotyk, potem jeszcze przez 9 dni doustnie. Ciężka sprawa, z oskrzelami i płucami nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno j jak i moje dziecko przy zapaleniu oskrzeli nie dostawaliśmy antbiotyku. Przechodziło po ok. tygodniu. Tylko nebulizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, cy zapalenie oskrzeli jest bakteryjne czy wirusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden antybiotyk wziął w polowie,drugi bez ostatniej dawki wszytko zwrocil nie wiem juz co robic...mam jeszcze przedszkolaka i jestem z nimi sama kupie zaraz berodual i bede go inhalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, cy zapalenie oskrzeli jest bakteryjne czy wirusowe. x A ciekawe który lekarz o sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden antybiotyk wziął w polowie,drugi bez ostatniej dawki wszytko zwrocil nie wiem juz co robic...mam jeszcze przedszkolaka i jestem z nimi sama kupie zaraz berodual i bede go inhalowac A receptę wypiszesz sobie na papierze toaletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupi Pulmicort :) za 88 zł na 100 procent zamiast za 3,20 na R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a kto ci ustali dawkę? Sama to zrobisz? Czy pani farmaceuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po recepte bylam u lekarza..nie chcialam 3ciego antybiotyku bo on nie toleruje tego typu lekow,albo wypluje,albo zwroci i to nic nie daje...po za tym szkoda dziecka licze bardzo na te inhalacje ze cos pomoze, bardzo boje sie szpitala a znacie moze jeszcze jakies sposoby,lepiej zeby w domu bylo cieplej czy zimniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulmicort juz nie kosztuje 3,2. Chyba ze coś się zmieniło. Ostatnio na zniżkę płaciłam 30zl niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a umiesz dobrze oklepac po nebulizacji? Gość 13:14 ja cały czas kupuje za 3,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa32
Ale jeśli dziecko nie kaszle, nie smarka, nie gorączkuje to skąd wiesz że antybiotyk nie pomógł? Poza tym większością zapaleń oskrzeli u dzieci powodują wirusy. A jak dziecko jest alergikiem to zmiany osłuchowe będzie długo miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulmicort poszedł w górę ale zamiennik Nebbud kosztuje 3,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to źle że nie kaszle, powinien wyksztuszać to co zalega na oskrzelach. Ale poza tym zapalenie oskrzeli długo trwa. Ja jakiś czas temu miałam zapalenie oskrzeli i kaszlałam jak stary gruźlik przez 4 tygodnie!! to choroba wymagająca cierpliwości i wygrzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety od 1.11pulmikort na refundacje kosztuje niecałe 24 zl:( u nas to działa obyło sie juz 2 razy bez antybiotyku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A berodual nie pomaga u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to mnie martwi ze nie kaszle wcale zapalenie oskrzeli odkrylam przypadkiem jak bawilismy sie w lekarza w sluchawkach uslyszalam swist i pojechalam na pogotowie bo byla niedziela...jeden lek, drugi czekalam az zacznie cos dzialac i nie przechodzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszy jest Familino Pro według mnie. Raz że gwarancję dają tutaj dożywotnio a druga sprawa że pracuje bardzo dobrze, cicho, wydajnie, maseczka łatwa w ułożeniu na buzi, nie ześlizguje się nie wbija się też jakoś boleśnie w skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×