Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Czy brał ktoś z Was Eye Q lub dawaliście to swojemu Dziecku?

Polecane posty

Pytam ponieważ neurolog zaleciła to dawać mojemu Dziecku, ale niewiele opinii na temat tego praparatu znalazłam w necie, a ulotki w opakowaniu nie ma tylko info na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam :-) dwa cykle po pół roku :-) Bardziej profilaktycznie ale skutki były fajne, może akurat u mojego Szymona zbiegło się z rozwojem ale zaczął ładnie mówić, budować zdania, nie przychodził do nas w nocy i był bardzo grzeczny i spokojny :-) na jakie objawy dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że sobie poradzi ten preparat z tym, ile dziecko ma? Mogę polecić Ci sprawdzona aptekę w internecie gdzie kupowałam kuracje na pierwsze 3 miesiące po 100 zł miesiąc, jak kupisz na miejscu tabletki albo płyn to wyjdzie Cie dużo drożej. Płyn jest tragiczny! Przechodził tylko w danio ale ile dziecko może jeść te śmieci poza tym mu po tygodniu wyszło bokiem! Wtedy znalazłam żelki truskawkowe :-) daliśmy rade tylko podstawa! Systematycznosc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie kupiłam płyn cytrynowy. W smaku jest nawet zjadliwy, ale konsystencja za każdym razem Maluszka zastanawia - Dziecko ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×