Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malami1313

1000 kalorii start 15 listopad 2014

Polecane posty

Gość malami1313

Witam od okolo 2 tygodni jestem na diecie 1000 -1100kalorii. Udało mi się schdnąć juz 3,3 kg i zgubić 16 cm w obwodach. Aktualnie na wadze mam 62,2kg przy156 cm planuje zgubić jeszcze 10- 12 kilo. Idzie mi dosc dobrze jem regularnie, staram się zdrowo choc czasem zdarzaja sie male grzeszki. Szukam chetnych do wspolnego odchudzania i motywowania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami1313
Hej Iza miło Cię poznać napisz coś o sobie ile trwa już twoja dieta ile udało ci się schudnąć. Moja dieta Wygląda mniej więcej tak na śniadanie jem bułkę razowa z jakąś chuda wędlina i pomidorem lub ogórkiem lub płatki kukurydziane z mlekiem, jajecznica , na 2 śniadanie jakiś owoc najczęściej jablko obiad przeważnie to co jest w domu zupa ziemniaki z jakimś mieskiem, kotlet mielony z warzywami podwieczorek to tez j ad kis owoc lub kisiel a kolacja to ostatnio często makrela wedzona lub jajko na twardo/miekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dłuższa historia bo ja od końca sierpnia ze sobą walczę Teraz jestem na około 1000 kcal Staram się nie przekraczać ale wiadomo różnie bywa W sumie prawie osiągnęłam pierwszy cel czyli 65 kg U mnie dzisiaj było na śniadanie bułka grahamka z sałatą i jajkiem, zupa kalafiorowa, pstrąg duszony z pieczarkami i sałaty z jogurtem naturalnym a na kolacje owsianka z jabłkiem bo piekłam ciasto jabłkowe i za dużo jabłek obrałam Na ciasto tez sobie wyjątkowo pozwoliłam bo od czasu do czasu czymś się nagradzam ;) Całość zamknęłam na 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 kcal i zdrowe jedzenie się wzajemnie całkowicie wykluczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super wynik prawie 10 kilo gratuluję. U mnie dziś rano to znaczy o 11 2 kanapki z serem (byłam u teściów nie miałam wyjścia zjeść co innego...) obiad schab pieczony z marchewka i groszkiem na podwieczorek pewnie kisiel a kolacja jajka na miekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny hej od dzis zaczelam liczyc kcl. no i mam problem , bo nie wiem ile ma taki sznycel maly z miesa wieprzowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mam pojęcia ile sznycel ma kalorii ale poszukaj może na ilewazy.pl.pl super stronka ja często z niej korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ciężko jest policzyć ile kcal miał Twój sznycel bo ani wagi ani dodatków nie wiadomo, na czym smażone, ile czego - tak to się nie da Tak jak malami poleciła stronę ile wazy ja polecam również Są tabele kalorii którymi można się posiłkować żeby było łatwiej :) W dzisiejszym menu: grahamka z pasta jajeczna, krem z dyni, pstrąg z pieczarkami i buraczki a na kolacje grahamka z pasta z makreli Poza tym pozwoliłam sobie na trufelka z kaszy jaglanej i marchewki no i to moje ciasto jabłkowe mały kawałeczek Teraz piekę drugą blaszkę bo to wczorajsze już zmiecione do okruszka :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza masz bardzo smakowite menu no i to ciasto... U mnie też stoi ciasto jabłkowe takie z budyniem i kruchym spodem pyszota ale nie mam nawet ochoty na nie. A jeśli chodzi o liczenie kalorii to tez używam takiej aplikacji na smartfona FAT Secret bardzo fajna i tez jest duzo produktów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sznycel wyszedl 180 kcal, a ze zjadlam dwa no to podwojne; ale calosc po obliczeniu na wieczor 980 kcal. wiec okey dzis tez zjadlam sznycelka malego :) tak mnie na nie wzielo:) jak nigdy dzis mam do tej pory 450 kcal i z picia soku frugo- 200 wiec juz oszczednie dzis zostalo mi 350 kcal jeszcze zostaje mi kolacja , ale jestem tak pojdzona ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej liczycie kcal dokaldnie? czy na oko . nie da sie wszystkiego wyliczyc co do 1 kcal ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś na śniadanie jajecznica z pomidorem 2 nie było bo późno wstałam na obiad ziemniaki filet z kurczaka w panierce ze szpinakiem i buraczkami na podwieczorek Własnie jem 3 mandarynki a na kolacje pewnie będzie makrelka razem około 1000 kalorii mam fajny przepis na pizze może nie jest zbyt dietetyczna ale od czasu do czasu ja jem a całość ma około 350 - 370 kalori chcecie? Gość co do jednej kalorii nie liczę no ale staram się żeby było dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje z mozesz podac ten przepis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast standardowego spodu moim spodem jest tortilla pełnoziarnista smakuje ja 30 g ketchupu i posypuje oregano. Na to kładę kilka cieniutkich plasterkow polędwicy sopockiej około 30 g i na to 2 podarte plasterki sera mierzwionego z biedronki (jeden ma 23 kalorie) no i to zapiekam około 15 minut w piekarniku. Wychodzi naprawdę pyszna czasem.robie sos czosnkowy z jednego zabka czosnku, jogurtu nat.,i oregano. Czasem taka sobie robie na obiad :) jąk masz wagę kuchenna to możesz wszystko ważyć , ja tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo syci ta pizza jak zjem ja na obiad to podwieczorek sobie odpuszczam. Czasem zamiast polędwicy daje pierś z kurczaka gotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo- mam tortilee w domu jutro sob ie zrobie :?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie liczę co do jednaj, mam wagę, ważę to co jem i wpisuje sobie w tabele i mi wylicza wszystko Staram się w 1000 kcal zmieścić :) U mnie dzisiaj 2 kromki chleba żytniego ( mój wypiek) z pastą z makreli, ciasteczko do kawy, zupa kalafiorowa, dzwonko z łososia z buraczkami i z kulkami z soczewicy a na kolacje będzie powtórka ze śniadania :) x Przepis na pizze ciekawy Jak już nie będę na takiej dużej redukcji kcal to sobie kiedyś zaserwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem jem jak mam ochotę na pizze :) ja szczerze powiedziawszy byłam już na diecie 1000 kalorii w tamtym roku tylko bywało tak ze juz do południa zjadłam 1000 no i potem pół dnia głodu a wieczorem cala lodowka na kolacje wytrzymałam tydzien i zrezygnowałam. Teraz jem 4-5 posiłków i nie rzucam się na jedzenie i nie jestem nawet głodna :) w środę minie 3 tydzień diety no i ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tortile kupujecie gotową, gdzie, jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×