Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórym metal kojarzy sie z gimnazjum?

Polecane posty

Przecież większośc fanów metalu to ludzie pełnoletni, a na koncertach metalowych jest zawsze sporo ludzi po 30. Pisze o tym po raz kolejny bo jakaś pomarańczka napisała mi tak: "I takie sa wlasnie wspolczesne studentki- bezdennie glupie, malo inteligentne i zatrzymane w rozwoju na poziomie gimnazjum- "subkultura metalowa" - hahahahahha" Dlaczego idioci nie chcą przyjąc do wiadomości, że większość fanów metalu to dorośli ludzie i np. ich szef z pracy może być prywatnie fanem metalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już to bardziej z liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No bo dużo metali zachowuje się nawet gorzej od gimnazjum" Na przykład? A większość fanów hip hopu zachowuje sie nawet gorzej od uczniów szkoły specjalnej i w sumie co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiek 15-18 lat to wiek kiedy człowiek zaczyna słuchać takiej muzyki bardziej poważnie, rozwija zainteresowania, zaczyna kupować płyty, rozróżniać odmiany i zespoły, a potem stroić się w czarne ciuchy, co w okresie dorosłości nieco słabnie, przez co mniej rzuca się w oczy. Mam na myśli typowy metalowy wygląd. Szef go nie ma, ale bardzo prawdopodobne, że miał jako licealista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie fanów każdej muzyki widzę w myślach jako nastolatków, tyle ze w różnych ciuszkach :P Dorosły człowiek wciąż lubi muzykę, ale ma mniej czasu na jaranie się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kojaŻy" hahaha :D a taką "intelygentkę" rżnie i z pasją wytyka błędy innym, a przecież to wręcz rażący ort :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metalówa = gimbusiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało inteligentni wspaniale odnajdą się w metalu bo to chaos. Demolka i brak zasad to nawet więcej możliwości niż szkoła specjalna. Ave satanus, oderwać z buta lusterka samochodowe, karpie na wigilie trzymać w wannie wypełnionej... moczem, nie myć się i gasić pety na stole. Ja poznałam takich ludzi z długimi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w gimnazjum jest dużo dzieciaków metalów, które chcą być na siłę oryginalne :) też znam niewielu dorosłych metalów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisalam o skojarzeniach z gimnazjum, a mialam bardziej na mysli rozwoj intelektualny. I nie mylilam sie ;-D Jak dojrzejesz, zrozumiesz , ze subkultura , jakakolwiek, to etap dojrzewania, tak jak kochanie sie w aktorach czy płacz i piski na koncertach. Mozna w wieku 40-kilku lat lubic cięzki rock, metal, muzyke klasyczna, ale od dojrzalosci zalezy w jaki sposob podchodzimy do tego typu sfer zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, kasia subtelnie dokonała edycji błędu w tytule tematu aby nikt się nie skapnął, że go popełniła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz piłam z moimi kolegami metalami wina - poważnie. Można obśmiewać z nimi wszystkich ludzi wygląd, chód, niepełnosprawność, starość, nabijać się z każdego ale może na taki typ charakteru natrafiłam :) Skrajni metale wpadają nawet czasami w taką euforię że pierdolą nawet ten metal który słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie będziemy dyskutować o metalu? O tu znalazłam taki komentarz na youtube ktoś napisał pod taką jedną piosenką: "f**k racism!!! Bastard!!!" a ktoś mu odpowiedział: "Black metal is not a place for "anti-racist" feeble rats sissy." Ja właśnie tego nigdy nie rozumiałam dlaczego tak zwani dobrzy i tolerancyjni ludzie biorą się za słuchanie takich odłamów muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 to typowy gimbus. Szkoda na nią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A raz oglądałam koncert Marduka i ktoś z obsługi wbiegł na scenę aby zabrać dodatkowy mikrofon to wokalista przed samym nosem mu go wyrzucił ale tak chamsko, to znaczy niby chciał mu dać ale rzucił nim a ten z obsługi szybko uciekł bez mikrofonu. Życzliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal na tym forum kojarzy się z tobą, a ty z gimnazjum. Rozumiesz już? Ty wielka inteligencjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo czytają twoje tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Persefona_ Jedno jest pewne. Metal to nie jest muzyka dla hipsterskich ciot, Murzynów i rozchwianych emocjonalnie gimnazjalistek i piszę to z pełną świadomością. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym że czarni nie mają prawa robić metalu oni robią inne substytuty z podobnym sensem w swojej muzyce. Metal którego ja słucham dotyczy każdego w sensie całkowitym i ponad całkowitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Murzyni w sensie dosłownym (chodzi o kolor skóry) współuczestniczyli czasem w nagrywaniu bardzo dobrych metalowych płyt więc nie rozumiem czemu interpretujesz moją wypowiedź w tak jawnie rasistowski sposób. ,,Murzyn'' to nie kolor skóry, ale pewien sposób funkcjonowania w społeczeństwie, tak samo jak ,,hipster'' - z gruntu oportunistyczny i uległy, pozbawiony dowcipu. Jeśli chodzi o sam kolor skóry to przodują w tym dzisiaj Biali. Chyba się nie zrozumieliśmy i już raczej nie zrozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzyni niech trzymają się z daleka od potęgi black metalu, niech biją do swojej gorącej Afryki. Oni nie znają wiecznej zimy i wilgoci rozkładu. Skandynawia to zima, a zima to śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Persefona_ a ty z kolei zrobisz najlepiej w ogóle trzymając się z daleka od metalu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marduk to akurat wyjątkowo gówniana kapela. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona, trafiłaś na jakichś totalnych kretynów i rzutujesz takie głupie, infantylne zachowania na każdego metala co jest kompletnie absurdalne taka dzicz to prędzej wśród drechów i kiboli występuje powszechnie, w każdej innej grupie społecznej takie jednostki stanowią wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×