Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórym metal kojarzy sie z gimnazjum?

Polecane posty

Gość gość
hah nie powiedziałaś? to dlaczego w każdym swoim temacie wyzywasz od prostaków, idiotów itd. każdego kto nie lubi blacku i wyrazi niezbyt pochlebną opinię o nim? nie, nie trzeba wcale mieć wyrafinowanego gustu aby słuchać blacku, nie rozśmieszaj mnie :D trzeba po prostu miłować się w najcięższych brzmieniach i tylko tyle nie dorabiaj tutaj jakiejś pseudo-filozofii nawet sami metalowcy często kłócą się pomiędzy sobą co jest "true" blackiem, a co nim nie jest albo jaki zespół jest szitowy mimo grania blacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość z 1:40: Skoro jesteśmy przy Jazzie, to co sądzisz o Jazz-Rocku? Bo ja się jaram Mahavishnu Orchestra. https://www.youtube.com/watch?v=hZcyu5bAi8w Po prostu grają tam genialni instrumentaliści, ze szczególnym uwzględnieniem gitarzysty Johna McLaughlina, perkusisty Billy'ego Cobham i klawiszowca Jana Hammera (tak, tego Jana Hammera od muzyki filmowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Augustino dobry didżej black metalu, zatwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno ja to słyszałam już, tak to dziwne, taka psychodela głosów i dźwięków. Ja jestem kompozytorką, głównie na pianino ale ostatnio bawiłam się jednym programem stworzyłam coś takiego na jakiś dziwny instrument http://sendfile.pl/140811/sdsd.mp3 To pierwsza część. Śmieszne i dziwne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do black metalu to tak na dobrą sprawę historia całego tego gatunku zawiera się w dwóch nieprześcignionych pierwowzorach, które stanowią ,,At War With Satan'' i ,,Killing Technology'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Persefona_ They're gonna do They're gonna do They're gonna do it to you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa od Mahavishnu Orchestra. Ziewanie. Niczego nie odkryli, brak tu jakiegokolwiek przebłysku geniuszu. Grali sobie po prostu rzemieślnicy, nieźli technicznie muzycy, którym umiejętności nabyte w szkole muzycznej myliły się zawsze z wirtuozerią, Chcieli być jak Fripp, który z kolei zawsze myślał o tym żeby nagrać coś jak ,,RIB'' Slayera - płytę o której będzie się pisać za te 500 lat.;) Trzecia liga w porywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Persefona_ Their food is plastic clothes and boots. Flesh and bones You head.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaśniej to wyszukiwarka google. ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż to na plaży w Chałupach Z piachu wystaje co krok Może to kolce kaktusa Albo gorszego co Pewna dostojna niewiasta Co to już oczy nie te Z góry chwyciła za chwasta I wtedy zaczęło się. x Ref.: Żółty ananas, słodki miód Każda dziewczyna wieee Lepszy niż banan albo śledź Każda panna chce go mieć x Cóż to na plaży w Chałupach W promieniach słońca tak lśni Może to kawał bambusa A może zwykły kij Pewna nieduża blondynka Co z babcią na plaży jest Pocałowała muminka I wtedy zaczęło się x Ref.: Żółty ananas, słodki miód Każda dziewczyna wieee Lepszy niż banan albo śledź Każda panna chce go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrani cali na czarno? Ubrani. Jak metalowcy, co ma muzyka do tego jaki się ma charakter? Akurat przy disco polo i techno uwielbiali się bawić w latach 90 gangsterzy z Polski, Niemiec i Rosji. I byli to ludzie którzy ucieleśniali i wprowadzali w czyn wiele rzeczy z tych o których jest mowa w black metalowych tekstach czyli wojnę, zemstę, pogardę, zabijanie, śmierć itd. Muzyka tak naprawdę nic nie mówi o człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona przyznaj się, że barbie girl to jedna z twoich ulubionych piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudasyx
metal jest zly kto slucha metalu wklada sobie w o***t kly, metal brzydko pierdzi i smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal dołuje ludzi to dobre dla ponuraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaszatanistka1994
You wrote me notes on paper bags, you strolled the roads as I turned back air was calm the sky was black, you wrote a list of things I lack 😭 https://soundcloud.com/gabrielle-aplin/mountains ciekawe jak tacy artyści zarabiają, wszystko można za darmo od niej ściągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzyka metal panienkę na cmentarzu, przychodzi drugi metal i mówi: - Ej stary daj też pobzykać! - To sobie wykop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×