Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórym metal kojarzy sie z gimnazjum?

Polecane posty

Gość szymekczerstwy
tylko techno bo najlepiej po pigułach się wchodzi w te rytmy, techno ma podobny rytm jak bicie ludzkiego serca zostało to zaczerpnięte od tradycyjnych szmanskich rytualow zatem najlepiej wprowadza w trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i właśnie głównie gim i lic-goowna słuchają blacku, w różnych środowiskach się obracam, a jakoś nie znam dorosłego, dojrzałego człowieka słuchającego blacku," To czemu na forach internetowych o black metalu średnia wieku to 35 lat? Czemu na koncertach mało znanych zespołów death metalowych zespołów średnia wieku to 35 lat? Mało wiesz. dlaczego ktoś kto poznał piękno tej muzyki miałby przestać jej słuchać? To, że tobie wydaje sie, że ludzie słuchają tej muzyki na siłe, to tylko twoje urojenia, bo próbujesz sobie racjonalizować, że ktoś słucha muzyki której nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura1
Dlaczego Twoja aktywność na forum kręci się wokół Twojego ulubionego gatunku muzyki? Natarczywie podkreślasz swój gust, próbując wcisnąć go innym użytkownikom, często wywyższasz się z powodu swoich upodobań muzycznych gdy tak na prawdę każdy ma je centralnie w D...Każdy słucha tego co mu w duszy gra, nara bąku bo do gimnazjum nie zdążysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam żadnego gimnazjalisty słuchającego blacku. Nie znam. Gimnazjaliści słuchają Sabatonu. Black to muzyka słuchana w przeważającej cześci przez dorosłych, choć nie przez plebs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego Twoja aktywność na forum kręci się wokół Twojego ulubionego gatunku muzyki? Natarczywie podkreślasz swój gust, próbując wcisnąć go innym użytkownikom, często wywyższasz się z powodu swoich upodobań muzycznych gdy tak na prawdę każdy ma je centralnie w D...Każdy słucha tego co mu w duszy gra, nara bąku bo do gimnazjum nie zdążysz" tak, jak ktoś mi wmawia że metal to "szit" i "nie muzyka" to to fajnie, a jak sie ośmiele bronić mojej muzyki to jestem gimnazjalistką(mimo iz nie znam nikogo kto chodziłby do gimnazjum i słuchałby blacku) i jestem "natarczywa". Tak, to ma sens, kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VALKIRIEEEEohhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@szymekczerstwy dziś tylko techno bo najlepiej po pigułach się wchodzi w te rytmy, techno ma podobny rytm jak bicie ludzkiego serca zostało to zaczerpnięte od tradycyjnych szmanskich rytualow zatem najlepiej wprowadza w trans x W ,,te'' rytmy najlepiej wchodzi się słuchając metalu. Trzeba tylko zastąpić piguły alkoholem. Wyjdzie ci to na zdrowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhym, zaraz się dowiemy, ze wszystko co nie jest black czy death metalem jest "popowe" :D śmieszna jesteś dziewczynko thrash, doom, gotyk pewnie też są "popowe" :D to, że coś nie jest nie wiadomo jak ciężkie to nie znaczy, że jest popowe nooo skoro czegoś nie lubię to na pewno nigdy tego nie słuchałem - mistrzowska "logika" :D yyy i to właśnie ty musisz mieć ogromne kompleksy skoro boli cię to, ze inni uznają za g****o coś czym ty tak się jarasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Proszę bardzo: Slayer, Pantera, Judas Priest, Voivod, Darkthrone... itd." xx ja też lubię te zespoły. natomiast to czego słucha kacha również uważam za szit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że kasia dostała już palpitacji z powodu "obrażania" jej ulubionego gatunku muzycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hip-hop i cała muzyka klubowa to tylko polityczne przedsięwzięcie kreowane przez wielkie koncerny muzyczne, którego celem jest zniszczenie ostatnich pozostałości kultury zachodnioeuropejskiej i narzucenie multikulturowego porządku. Uliczni hiphopowi ,,whiteys'' w czapeczkach z daszkiem to tylko strzyżone na potęgę barany. ;) To samo ,,hipsterzy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie, że sie mylisz, a myślisz że masz racje. Dlaczego nie odniosisz sie do argumentów, tylko z wyższością nazywasz mnie dziewczynką? Nie, nie uważam thrash metalu za popowy, co do heavy mimo mojej sympatii dla Iron Maiden, jest niemalże popowe w porównaniu do black metalu. Pop to muzyka dla każdego, więc logiczne jest, że im łatwiejszy w odbiorze zespół, tym bardziej popowy. Odniesiesz sie do zignorowanych przez ciebie argumentów, czy znowu nazwiesz mnie dziewczynką? na przykład o tym, że średnia wieku na forach o blacku to 35 lat, jak sie do tego odniesiesz? albo do sredniej wieku na koncertach? "nooo skoro czegoś nie lubię to na pewno nigdy tego nie słuchałem " aha czyli to jednak muzyka której nie lubisz, a nie "nie muzyka słuchana dla szpanu tylko szumy i trzaski i darcie mordy"? wreszcie zaczynasz dostrzegać różnice między swoją gównianą subiektywną opinią a stanem faktycznym? "zaraz się dowiemy," Jacy "my", jak dotąd tylko ty atakujesz tu black, a reszta osób co sie wypowiedziała to fani tej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja też lubię te zespoły. natomiast to czego słucha kacha również uważam za szit" Przecież ja słucham tych zespołów co on wymienił, i gatunków do których należą. To co w końcu uważasz za szit, skoro lubisz black metal(Darktrone), i co takiego ja słucham w twoich urojeniach, jesli nie to co on wymienił, co uwazasz za szit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""wyrosnąć" to można z cukierkowych melodyjek iron maiden, a nie z muzyki niszowej, eksperymentalnej." Pierwsze dwie płyty, ze szczególnym wskazaniem na pierwszą, to było coś. Duet wokalny Di'Anno-Stratton to coś, czego nie posiada żadna inna płyta Ironów, więc aż tak bym na nich nie wjeżdżał. "Gimnazjaliści słuchają Sabatonu." Do tego nawet nie słyszą, że S(r)abaton powiela własne riffy. "Black to muzyka słuchana w przeważającej cześci przez dorosłych, choć nie przez plebs." Tu się w pełni zgadzam. @01:16: Gotyk wywodzi się z Post-Punka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wreszcie zaczynasz dostrzegać różnice między swoją gównianą subiektywną opinią a stanem faktycznym?" powiedz to sobie fanatyczko jeśli chodzi o kretyńskie uważanie, że ludzie nie lubiący cięższej muzyki nie mogą mieć wyrafinowanego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co myślisz dlatego pytam, a słuchasz takiej muzyki która jest przeciwieństwem brzmień które są ci najbardziej znane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro o wyrafinowaniu mowa, to ten twój metal nie sięga do pięt klasycznej czy jazzo'wi jeśli chodzi o wyrafinowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pierwsze dwie płyty, ze szczególnym wskazaniem na pierwszą, to było coś. Duet wokalny Di'Anno-Stratton to coś, czego nie posiada żadna inna płyta Ironów, więc aż tak bym na nich nie wjeżdżał." Trudno, żebym wjeżdżała na zespół który lubie, ale faktem jest że takich melodyjek w stylu Run to the Hills jest troche. "powiedz to sobie fanatyczko jeśli chodzi o kretyńskie uważanie, że ludzie nie lubiący cięższej muzyki nie mogą mieć wyrafinowanego gustu" A gdzie tak napisałam? Napisałam że black metal wymaga, do zrozumienia tej muzyki, nazwijmy to wyrafinowanego gustu i osłuchania. Nie napisałam że ludzie nie lubiący cięższej muzyki nie mają wyrafinowanego gustu. Daje ci 2 z logiki. Broniąc black metalu i nie przyznając ci racji, że to "nie muzyka" i "szit", jestem "fanatyczką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem co myślisz dlatego pytam," Mam negatywną opinię. "a słuchasz takiej muzyki która jest przeciwieństwem brzmień które są ci najbardziej znane?" co powiesz o tym? http://www.youtube.com/watch?v=cfDFcYsx-Jk Jesli chodzi o ciężkość, przeciwieństwo metalu, ale jeśli chodzi o... dziwność to chyba na tym samym biegunie co eksperymentalny black :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×