Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niespodzianka dla faceta

Polecane posty

Gość gość

Postanowilam pojsc na calosc. Jako ze ostatnio miedzy mna a moim facetem nie ukladalo sie za bardzo postanowilam zrobic mu niespodzianke. Teraz wlasnie spi ale jak wstanie i pojdzie pod prysznic, przebiore sie w mega seksowna bielizne, ponczochy i wysokie szpilki, wyzywajacy makijaz poloze sie do lozka, rozloze nogi i bede sie bawic pipka. Jak przyjdzie to zapytam czy mi pomoze smiech.gif i tu pytanie do was, chce to zrobic na maksa zeby pamietal ten seks dluuugo, (zawsze bylo na spokojnie, moze dlatego ze troche sie siebie jeszcze wstydzilismy). Dodatkowo powiem mu zeby mnie zerznal na stole od tylu ( myslalam zeby mu powiedziec zeby potraktowal mnie jak swoje dzi, ke). I tu pytanie do was? Co jeszcze moge zrobic? Jak go nakrecic? Nigdy tego nie proponowalam ale jak ma byc na maksa to pomyslalam ze powiem zeby spuscil sie na twarz ( oboje jestesmy mega zboczeni ale jeszcze nikt sie nie odwazyl az tak tego rozegrac). Co jeszcze moge zrobic? Od razu mowie, ze wszystko poza analem smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×