Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

co za dzien.... jeszcze dobrze sie nie zakonczyl a ja zrobilam juz piec razy :P dobry wieczor wszystkim obecnym i nieobecnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
he he he poes "ik kan het niet laten" :D:D want ik voel me seksy als ik dans ;D:D:D:P:P:P no w morde znowu mnie wylogowalo?? strzelam focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubisz ta piosenke? Als jij danst Gooi jij je haar los Swingen je heupen zo lekker dat het een gevaar wordt sprobuj to wymowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zmeczona, niewyspana, rozczochrana... i jeszcze przed poludniem obowiazkowy szosty raz zaliczony... jak to bylo? jak tu zyc panie premierze? jak zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam inaczej: W d****h się co niektórym poprzewracało od dobrobytu :D ;) A i do południa jeszcze daleko Koci ;) Dzień dobry bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie też bym była ;) Ale nie ma co narzekać. Moja czasoprzestrzeń też jest całkiem miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
taaa a o biedne kocurki to sie nikt nie martwi?? przeciez ona jest sadystka, zameczy je x czesc kotecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie... nie będę! nie będę kur/wa zazdrościł! dzień (nie)dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydawalo mi sie, ze kto inny z obecnego towarzystwa moze pretendowac do miana sadysty :P moze jestem zla i rozpustna i niewyzyta ale sadystka???? zawsze dostaja sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niedobry? Słońce świeci, niedziela jest. Nawet Pusz nie narzeka :D Dobry dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×