Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
może coś bananopodobnego?;) a przy odrobinie dobrej woli i ochoty bitą śmietanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa a ja i tak wiem, ze mi wszyscy zazdroscicie tych moich nieprzespanych nocy, ciezkich porankow i ogolnego zmeczenia codziennie. jedno jest pewne, tej smietanki nie trzeba sie bac, ze pojdzie w biodra :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam fi12 do szotów, co prawda nie jest czerwona tylko niebieska ale eLKa chyba nie będziesz wybrzydzać,co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się przyznam... nie lubię bitej śmietany :D Jest mdła :P lepsza w smaku co prawda od tej co idzie w biodra ale z połykania tej drugiej mam chociaż jakąś satysfakcję :D Puszek :D Chcesz ze mnie zrobić baleron na święta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to właśnie tą satysfakcję mogę Ci zapewnić;) ale to jutro bo teraz w objęcia Morfeuszki muszę się udać niegrzecznej nocy wszystkim życzę dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znowu ja gaszę światło ;) Słodkich snów Miśki :) Czwóreczko, brakowało mi Cię tutaj dziś :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jaki miałam cudowny weekend:-) Czujecie wiosnę? te świetliste promienie wpadające przez lekko odsłonięte, drewniane rolety, sprawiające że chcę się wstać i żyć pełną piersią? Powodujące, że rudość włosów jest jeszcze bardziej nasycona, a błysk w oku jeszcze bardziej przeszywający...Ehh i wszystko byłoby tak nieskazitelnie piękne, gdyby nie praca:-D Dzień dobry;-) Miło, że o mnie myślałaś i tęskniłaś Sis 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz Sis, że bardziej rudo? :D Moje tez jakoś się tak błyszczą w słońcu bardziej ostatnio :) i tak, czuje wiosnę! Dzień dobry pracusiom i lepszy leniuszkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafepsikus :) Ale jak już tu jestem... to postawie pewną tezę/pytanie. Panowie, jak kobieta jest pod biurkiem i jej nie widać to ma znaczenie jak wygląda czy tylko to jak dobrze pracuje ustami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zielonego pojęcia..., ale chętnie bym się przekonał;) dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie byś się przekonał? Czyli co? test? :D Najpierw powiedzmy 5 kobiet po kolei powiedzmy co 8 godzin robi Ci dobrze i nie widzisz ich postaci. Ocenia z którą było Ci najlepiej. następnie ponownie Panie przystępują do dzieła już ukazując swoją fizis - nagą, by było sprawiedliwie, ponownie oceniasz i porównujesz wyniki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Mężczyźni kochają oczyma. Ale... lepszy dobry lodzik od brzydkiej kobiety czy słaby od pięknej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×