Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pilates, joga warszawa

Polecane posty

Gość gość

Mozecie polecic jakies miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciszka
Na Pilates najlepiej zapisz się do Saturn Fitness na Targówku, bo mają świetne zajęcia, ja juz chodze kilka miesięcy i mi sie strasznie spodobało, bardzo fajna instruktorka, ciekawie prowadzi zajęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogalo
Ja bardzo polecam na Pradze Północ - Joga Shala. Praktyka Ashtanga Jogi, szczególnie polecam indywidualną praktykę poranną oraz zajęcia oddechowe. I mają dobre ceny. jogashala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskinia Solna Almonis
Zapraszamy do Jaskini Solnej Almonis. W naszej ofercie znajdą państwo bogaty i atrakcyjny wybór zarówno masaży, jak również zajęć oraz seansów inhalacyjnych: Oferujemy: - zajęcia z jogi (Hatha joga wg Iyengara), joga medytacyjna oraz nowość -Hatha, czyli joga dla zaawansowanych. - zajęcia streeching i płaski brzuch, - zajęcia zdrowy kręgosłup, - gimnastyka dla seniorów, - seanse inhalacyjne . Wszystkie zajęcia odbywają się w grocie solnej. Zapraszamy również na warsztaty organizowane cyklicznie. Już w listopadzie zapraszamy na warsztaty z pranayamy (sztuka oddychania w jodze) oraz kempo (sztuka walki w samoobronie). Przyjdź, czekamy właśnie na Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilates moze byc tylko joga jest niebezpieczna powoduje horoby psychiczne depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do Saturn Fitness na Bielanach mam klub, blisko mieszkania, z buta ok 15 minut. Bardzo fajne ćwiczenia, dają naprawdę sporo relaksu, bo całym dniu w pracy i później cięźkim treningu kondycyjnym. Jakbym miała troche wiecej czasu to bym chodziła na takie coś codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale przecież ten pan nie jest od jogi czy pilates, taka chamska reklama tylko zraża do faceta. Sama chciałabym wiedzieć gdzie warto w warszawie iść na jogę czy pilates, najlepiej Mokotów, blisko Poławskiej czy Alei Niepodległości czy bliski Ursynów. Ktoś coś ? Byle nie reklamy trenerów personalnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.02.2018 o 10:31, Gość gość napisał:

gość dziś Ale przecież ten pan nie jest od jogi czy pilates, taka chamska reklama tylko zraża do faceta

joga to nie tylko cwiczenia, to kultura, a uzywanie okreslenia 'facet' jest nie kulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×