Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak go poderwac?!

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny,pisze bo potrzebuje rady.Podoba mi sie pewien chlopak, ogolnie jestem osobą bardzo otwarta i nie mam problemow z zawieraniem nowych znajomosci ale jesli chodzi o rozmowe z chlopakiem ktory mi siw podoba to wstydze sie i nie potrafie rozmawiac ;p ogolnie jestem zdania ze to chlopak powinien pierwszy zagadac i nigdy pierwsza nikogo nie podrywalam ale sutuacja jest troche inne bo ten chlopak to kolega mojej koleznali chlopaka i rok temu ( wiem ze dawno haha) spodobalam mu sie i pytal o mnie, chcial mnie poznac ale wtedy mialam chlopaka i to olałam. Teraz jesten wolna on tez z tego co wiem i chcialabym go poznac. Bylam wczoraj na imprezie on jest tam ochroniarzem ale znowu nic jak bylam tydzien tenu to widzialam ze patrzyl sie na mnie ale kiedy zobaczyl ze ka ez patrze to odwracal wzrok... Kiedys spotykal sie z kolezanka mojej kolezanki o z tego co mowila to ta koe Lezanka tez go wyrwala bo on pierwszy niczego nie zaczal. Myslalam moze ze ne rst zainteresowany mna bo normamny chlopak zatrztmal by wzrok i usmiechnal sie albo cos a on nic :p kolezanki m mowia ze moze est taki niesmialy o wstydzi sie ze pytal o nnie a ja go olalalam. Chcialabym do niego jakos zagadac bo on kroki nie zrobi tylko teraz pytanie CO MIALABYM MU POWIEDZIEC?! Wczoraj widzialam ze jakas pijana dziewczyna zagadala do niego a on troche sie posmial i pogadal z nia takze moze mi tez Odpowie :p dziewczyny co mam mu powiedziec ?! Dzieki za odpowiedzi z gory i przepraszam za bledy ale pisallam na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie, podejdz i zapytaj czy nadal mu sie podobasz bo teraz jestes wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×