Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy myślą że forumowicze wyglądają tak, jak sobie ubzdurali?

Polecane posty

Piszą czesto że jestem mała( a mam ponad metr siedemdziesiąt, faktycznie "mała"), albo ze mam włosy pofarbowane na czarno(nigdy nie miałam), że jestem gruba (nigdy nie byłam) itd? dlaczego uznają jakieś swoje wyobrażenie mojej osoby wzięte z d**y za prawdziwy obraz mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ta zakompeksiona pseudo metalowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz napisz dlaczego piszesz z tego samego ip co noblesa, srudzia itp... moder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znów ta zakompeksiona pseudo metalowa" dlaczego niby pseudo metalówa? potrafisz to jakoś uzasadnić poza niechęcia do mnie? Wiem więcej o muzyce metalowej niż 90% pseudo "metalowców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa znawczyni. Napisalas tu juz tyle beznadziejnych postow ze latwo cie sklasyfikowac. Marionetka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreleicasandra
Dexter Morgan, ja jako stateczna matka i zona i fanka muzyki metalowej od 17 lat, zgadzam sie z Toba w 100 % . :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś "Znów ta zakompeksiona pseudo metalowa" dlaczego niby pseudo metalówa? potrafisz to jakoś uzasadnić poza niechęcia do mnie? Wiem więcej o muzyce metalowej niż 90% pseudo "metalowców". xxx Tylko 90%, :D Ja wiem więcej o tej muzyce niż 100% pseudometalowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dexter Morgan dziś Nikt nie negowałby Twojej miłości und pasji do metalu, gdyby nie fakt, że jesteś w tym kontekście strasznie monotematyczna: po pierwsze nie istnieje dla Ciebie żadna inna muzyka - ok, da się to przyjąć, niestety nie da się przyjąć tego, że robisz to w formie cholernie wywyższającej się, dla Ciebie każdy kto ma poglądy odbiegające od Twoich, jest niżej w hierarchii łańcucha pokarmowego aniżeli Ty, pogardzasz taką osobą... po drugie wciąż zakładasz milion nowych, tak samo brzmiących tematów, po co aż tyle? Brzmisz jak ten "92" z uczuciowego, który codziennie zakłada nowe topy i narzeka w nich że nie może znaleźć sobie dziewczynypechowiec.gif Gdybyś inaczej do sprawy podeszła, zapewne wiele więcej osób gadałoby z Tobą normalniej, poważniej. Niestety Ty na początku założyłaś sobie że będziesz sobie tu jaja robić, więc nie dziw się, że karta się szybko odwróciła i to ludzie zaczęli sobie jaja z Ciebie robić... loreleicasandra dziś Dexter Morgan, ja jako stateczna matka i zona i fanka muzyki metalowej od 17 lat, zgadzam sie z Toba w 100 % . usmiech.gif pozdrawiam xxx To samo, jako stateczna matka, żona i fanka muzyki metalowej od ponad 20 lat nic dodać nic ująć :) Ale Kaśka tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa zapomniałabym. Odpowiem na pytanie w temacie. Droga Katarzyno, o to powinnaś zapytać Nobleskę. Dla niej każda forumowiczka to spasiona świnia. Zapytaj, dlaczego ma taki wypaczony obraz innych, których nie widziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreleicasandra
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×