Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Poczytajcie sobie poetyckie teksty Kata

Polecane posty

poczytajcie sobie poezję: Dziedzictwo zła Przelewa się jak mroczna rzeka Unosi strach Unosi piekielny zew Tajemna moc Przybliża dzień walki demona Zatruty dźwięk Wydaje diabelski flet Szarańcza! Szarańcza! Szarańcza! Wyplułem śmierć Za czarny tron Za jego black I głosy cienia szepczące: - Pij za wiedzmy pijące krew Za czarci dzwon Złowieszczy kult Za heavy metal Wypijam ciecz Z owoców cierpkich jak grzech Szyderca! Szyderca! Szyderca! Chcieli mnie ściąć Wyplułem noc Czarownica lubi noc Nawiedzona wie Kiedy przylatuje Czarny As Lucyfer, Lucyfer Jego karta, moja twarz Naszyjniki z kości mam do pasa Wszędzie budzę lęk Ludzie mówią: - On? To czart! Wolno skradam się Jak wąż Po ofiarę swą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię króla królestwa zła Brzmi ciepło Szatan. Szatan: To znak diabelnej mocy Piekielnych ksiąg, To jad i wąż, To wieczny zew prawdy, To noc, To pierwszy bunt i proch. Czarne zastępy dusz Kpią z marności ciał. Kapłanie króla królestwa zła, Dziś twoja władza da rozkosz I smak Diabelnej nocy skropionej mszą. Ty graj. Tu bardzo chcą. To pierwszy zew prawdy, To noc, To pierwszy bunt i proch. Czarne zastępy dusz Tną więzy do ran. Czarne zastępy dusz Kpią z marności ciał. Czarne zastępy dusz Tną więzy swe do ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dno czary z onyksu Wlali mózg i krew. W echu magicznych zaklęć Spłonął ból. Nagle cicho i bez powiewu. Rozchyliły się wielkie bramy żądz. W szkliste oko Jahwe Wbiłaś nóż i kwiat ludzkich trumien. Chcesz zapłaty swej i szydzić z jego dusz. Władztwo Twoje nie zna granic. Idziesz naga wśród milczenia. Jeden Czarny Ptak. - Czarownica. Tak Cię zwą. Zachowałaś piętno - Skarb lepszy niż niebiański pęk Najcnotliwszych kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto z kamienia Rzeźba z brudem Noc ukrywa w nim nóź Maskuje twarz Miasto zasypia Miasto milknie Tylko morderca kpi Czeka na chwile Śmierci brata Ludzkie spojrzenia są słodkie Choć pełne chciwości, kłamstwa I łez zazdrości Poznasz je, poznasz bliżej Kiedy osłabniesz I głowę rozbijesz o mur Ludzkie sny jak cienie Snują się za trupem i krwią - Przywykły zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawieszony nad płomieniami świec... Piłem swoje łzy. ... wino tego dnia smakowało gorzką, trupiosiarczą lurą. Jak niewiele miałem... Przejęty światłem, pojmany przez świat. przez miłość! przez litość! przez eter mej bezmocy! Mój byt jak mróz, ziąb, szlifowana kra, w nim - śnieg - był mi chlebem, luna była słońcem. Jak niewiele miałem... Przejęty światem, pojmany przez świat! Słowa jak lód, myśli jak lód, oczy jak lód Kości jak lód, serce jak lód Maaaaam!... w bez-kształt-nej bryle uwięziony - Tyle lat! (bis) Kto mnie wplótł w kwiatostany żądz?! Na dnie grobu cierpiącego boga Jak niewiele miałem... Przejęty światem, pojmany przez świat! Czyjże tu pogrzeb? - Szeleści wiatr. Czyjże tu pogrzeb puka do drzwi? Życie bez życia - Szeleści wiatr. Życie bez życia puka do drzwi. W ciemnie mszy podziemnych W całuny mrocznych myśli Uciekam od nieboskłonów. Mój byt jak mróz, ziąb, szlifowana kra, w nim - śnieg - był mi chlebem, luna była słońcem. Jak niewiele miałem... Przejęty światem, pojmany przez świat! W ciemnie mszy podziemnych W całuny mrocznych myśli Uciekam od nieboskłonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieniłaś piromana na Romana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślepcze stój, ramię daj Oni dali tylko fałsz Wrzeszczą: post! Chwalą lęk. Kroplą życia poją chwast. Prawda to metal I piekło Prawda to metal Czarny jak noc Ślepcze. Noc - to mój cień. Świat na progu wielkich dzieł Jestem tu Bo już czas Byś zobaczył. Jak magia sił Diabelskich nóg Rozdepcze dom kłamcy Rozdepcze na proch Prawda to metal Zdepcze strach I jęk trąb I lęk I lęk I love you satan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz na wielki czarci ołtarz Przetrwał nędzne klątwy Strzegły go grzeszne moce piekła IN NOMINE DEI NOSTRI SATANAS LUCIFERI EXCELSI! Daję Ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta Spójrz na wielki czarci ołtarz Kiedyś leżała na nim Twoja matka wiedźma Czciła sex, wolność, zemstę i pieniądz Zbliż się do mnie, jej już nie ma! Daję Ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta Chcesz mieć władzę i moc? Gromić jak mag, dusić jak wąż? Nie wiem, czy chcesz teraz i tu Powiedzieć - Bóg to mój wróg?! Spójrz na swoje piersi siostro Rosną w pysku diabła Przytul się, przytul w sprośnej żądzy Unieś mokre głodne łono Otwiera Cię Dzika, nowa siła Rodzi się On ma rogi Dziecko diabła Dziecko diabła! Spójrz na wielki czarci ołtarz Kiedyś leżała na nim Twoja matka wiedźma Czciła sex, wolność, zemstę i pieniądz Zbliż się do mnie, jej już nie ma! Daję Ci właściwy klucz Diabelskiego domu skarb Kamień, z procy kamień Kamień Antychrysta Chcesz mieć władzę i moc? Gromić jak mag, dusić jak wąż? Nie wiem, czy chcesz teraz i tu Powiedzieć - Bóg to mój wróg?! Mój wróg... Mój wróg... Mój wróg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Panie! Za cudowny show, święte wojny, chytry kler. Ty? No, chyba że nie ty? Dzięki Panie! Za rozbieżny zez, HIV-a, raka i za świerzb. ALLELUJA Ja nie skamlę. Nie. Ja pluję w twarz. Jestem śmieszny Czort, wiec śmieję się. Dzięki za ból, dzięki za trąd, dzięki za wszy i wielki garb. Dzięki za śmierć Bądź wielbiony, bądź chwalony. Rzekł, fanatyk rzekł. Rzekł i bosko zdechł. Dzięki Panie! Za cudowny show... ALLELUJA Ja nie skamlę. Nie. Ja pluję w twarz. Jestem śmieszny Czort, więc śmieję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś jesli piroman to varg vikernes, to tworczośc obydwu panów lubie od lat jednocześnie. xxx Ty nie lubisz twórczośc***iromana, ty jesteś w piromanie zakochana po uszy. Nie broniłabyś go tak, gdybyś lubiła tylko jego twórczość. Podobno słuchasz metalu tyyyyleee lat i dopiero teraz odkryłaś Kata? Żałosne tak samo jak zmiana tytułu topiku. Pokaż coś swojego, a nie wklejaj cudze z nadzieją, że cię nikt nie zdemaskuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×