Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitana224

jak i czy w ogóle uda się poderwać organistę

Polecane posty

Podoba mi się młody organista, który gra w kościele na moim osiedlu. Chciałabym do niego jakoś zagadać, poznać go, ale zupełnie nie mam pomysłu, co mogłabym zrobić :( Niestety zapisanie się do chóru nie wchodzi w grę, bo kompletnie nie umiem śpiewać. Przebywanie w czasie mszy na chórach, żeby spróbować nawiązać z nim jakiś kontakt wzrokowy też odpada, bo tam oprócz niego ludzie nie siedzą. Poradźcie mi proszę, co mogę zrobić? Jestem bardzo nieśmiała, ale jednak chciałabym móc jakoś nawiązać znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak saksofonistę. Oklaskami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze regularnie bywaj w kościele, on pewnie codziennie tam gra? Siadaj tak, żeby cię widział. Ubieraj się w rzeczy przyciągające wzrok, żeby sobie ciebie zapamiętał. No i uśmiechnij się do niego, puść oczko jak nawiążesz kontakt wzrokowy :) On po mszy idzie do zakrystii? To ty też tam idź, że niby chcesz o coś księdza zapytać i wtedy się z nim zapoznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) właśnie też myślałam o tym zeby mieć do niego niby jakąś sprawę, tylko boję się żeby to nie było takie jednorazowe, że nie uda mi się pociągnąć tej rozmowy jakoś dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×