Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wygrał PIS czyli wygrała RODZINA

Polecane posty

Gość gość

przegrała partia oszustów czyli pedały, konkubinaty, aborcje i in vitro. Wygrał PIS, nareszcie normalna rodzina, tradycyjna, prawdziwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko. Wygrała partia nawiedzonych katokrzykaczy i miłośników teorii "zamachu" smoleńskiego.. Zle się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zacznie się państwo policyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście to tylko samorządy, a rządzi PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznie się chodzenie do kościoła, bo innowierstwo będzie karane śmiercią. No i całkowity zakaz aborcji. Przecież Jaro z o. Tadkiem to jedna klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrala wolnosc, przegrala rodzina, przegraly dzieci, przegraly kobiety, przegral pojedynczy czlowiek. Wygral ciemnogrod, wygral katofaszyzm, wygral czytelnik Faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli widać kto na kafeterii siedzi i skąd tu tyle jadu i zlośliwości : na kafeterii siedzą komuchy, głosujące za po i sld, i dzięki nim Kafeteria to najgorsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałam, że pis przegra. W moim otoczeniu nikt na nich nie głosował. Ja oddałam głosy na przedstawicieli sld i PSL. Głosowałam na ludzi, których znam i wiem , że będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym jeszcze mieszkała w Polsce i wahała sie, czy wyjechać, to teraz bym miała ostateczny argument. Na szczęście dawno się z tego wariatkowa wyprowadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by nie wygrał i tak nic nie zrobi.Same układy i układziki,ręka rękę myje.I po co te pomyje? W naszej rzeczywistości i naturze jest tylko walka.Jak nie ma przeciwnika obcego to szukamy wśród nas.Tacy są Polacy i już się to chyba niezmieni.A szkoda bo jesteśmy wartościowym narodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie srać ogniem,niby PiS ma większość,ale nie zapominajcie ze na 3 miejscu jest PSL sojusznik PO z duzym procentem,więc PiS i tak nie bedzie rzadził,ruszcie czasem głową zamiast stań non stop przy garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata bo teraz to nie jest państwo policyjne haha Tyle glin co teraz się szwenda nie widziałam nigdy, za granicą to nie do pomyślenia. Ja jestem katoliczka, chodzę do kościoła ale nikogo nie szykanuje i nie rozliczamy z tego co robi w niedziele. Wolna wola. Jasne, Pis ma wady ale wole ich niż tych niemieckich lizo/d/upcow PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wygrala prawdziwa polska katolicka rodzina i jej wzory - czolowi przedstawiciele: Jaro z kotem, Marta mezami i Hofman z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki PiS wygrał tylko formalnie i tak bedzie rzadził PSL z PO,matko co za tepe dzidy,sprzatanie i gotowanie mózgi Wam wypruło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 9 38 dokładnie to samo chciałam napisać:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni się przed kamerami żrą, a prywatnie razem wszyscy imprezują i się z nas śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko skończone debile i naiwniaki głosują na partię oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze niech jeszcze przez te pół roku porządzi po i psl, których Polacy coraz serdeczniej mają już dosyć. Niech jeszcze nakradną i zniszczą te resztki, których jeszcze nie zniszczyli i dzięki temu za pół roku wygra kandydat PIS-u Pan Duda a nie ten komuch i skończony kretyn komor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica czy ci czy inni złodzieje? Taka sama banda oszustów i złodziei jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie swoje po. Wyższy wiek emerytalny, wyższe podatki m in na rzeczy dla dzieci, no druga Irlandia. Wyzywajcie od katoli i idiotek. Tylko wasz boss, patriota zwiał za granicę, pewnie dostał etacik za szpicę. Pewnie nawet nie wiecie co to jest. Jak to mówią wasi: ch.j d.pa i kamieni kupa, a kolacja kosztowała 1700zł. Ludzie mają krótką pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznijcie głosować na innych, a nie tylko pis, po, sld, psl. Są ruchy narodowe, ruchy miejskie, młode, świeże osoby. Jak stare capy przy korycie się tłuką to na pewno lepiej nie będzie. Może trochę świeżej krwi tchnęłoby trochę wiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze co do waszego szefcia uciekiniera, to tv i media pokazują jego wyjazd jako dumę narodową. Ochy i achy, premiere przestaje być premiere bo dostał lepszy etat. A niemieckie media opisują to, jako dla nich niewyobrazalne, zeby szef rządu po prostu sobie uciekł w trakcie kadencji :) kto jest idiotą ten i tak nigdy nie dopuści tego do wiadomości. Dodatkowo nie znacie historii własnego kraju. Pewnie nauczyciel nie potrafił was nauczyć no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wy w ogole na wybory chodzicie? Przeciez tam nie ma na kogo glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto z godziny 9:40 Nie obrażaj kobiet,bo gdyby cie kobieta nie urodziła, to byś tu nawet tych głupot nie mógł pisać. Po drugie: więcej w Pl wykształconych kobiet niż mężczyzn, a te kobiety,opuściły tymczasowo karierę aby opiekować się dziećmi. Sprzątnac to wypadałoby ciebie! I- taki antyrodzinny jesteś? To przepraszam, może źle napisałam, nie urodziła cie kobieta ale jakaś rafalala. W końcu trzeba iść za postępem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 co nie ma na kogo głosować. Oddaj babo nieważny głos. Liczą nieważne i wiedzą wtedy ilu wyborców świadomych stracili, przez złe rządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×