Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciagle jem i jem. Jak zahamowac apetyt?

Polecane posty

Gość gość
Co sądzicie o błonniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeje
Pytasz się o błonnik w tabletkach? Moim zdaniem dość dobrze działa ale jedynie u osób, tkóre nie maja problemow z połykaniem kapsułek bo trzeba ich połknąć dziennie nawet po kilkanaście do kilkudziesięciu... Polecam ogólnie kwas kaprylowy https://evita.sklep.pl/pl/kwas-kaprylowy-600mg-60kaps.html Poczytaj sobie jakie ma zastosowanie regulacja pracy układu pokarmowego, regeneracja jelit, regulacja poziomu drożdżaków w organizmie, leczenie kandydozy, ograniczenie łaknienia cukru i węglowodanów, związanego z przerostem drożdżaków, działanie bakteriostatyczne, zapobieganie infekcjom bakteryjnym układ pokarmowego, hamowanie apetytu I dziala dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Foreverslim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida_ida
Apetyt wynika ze skokow cukru, musisz ograniczyc weglowodany i unikac tych syfiastych,czyli bialej maki i cukru. Diety niskoweglowodanowe oraz niskoglikemiczne hamuja apetyt. Jako przekaske np kawaleczek zoltego sera (od razu zahamuje apetyt) , na sniadanie 2 jajka z warzywami (bez chleba!), na obiad miesko pieczone, warzywa z wody (kalafior, fasolka zielona) i surowka, kolacja podobna do obiadu. Zamiast panierki do kotletow uzywaj zmielonych migdalow. Gwarantuje spadek apetytu, oczywiscie zawsze sprawdzaj,czy nie przeginasz z kaloriami, ale przy niskim apetycie jest latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno powiedzieć z apetytem trudno walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://fittspray.com - jest genialny, bardzo dobrze powstrzymuje łaknienie ja dzięki niemu schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego pokochałam fitt spray, skład w 100% naturalny i blokuje łaknienie natychmiastowo. Za mną pierwsze opakowanie i - 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×