Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakończyć ten związek?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Chciałabym się Was poradzić.Od prawie 5lat jestem w związku z chłopakiem w moim wieku (25lat). Początek oczywiście wspaniały,bardzo mi na nim zależało,jemu chyba też.Z czasem przygasło.Po roku pojawiły się u niego wątpliwości.Zerwaliśmy,wyprowadziłam się,żeby po paru miesiącach wróciliśmy do siebie.Rodzina nie była z tego faktu zadowolona,ponieważ on rzucił szkołę,nie chciał się kształcić i zamiast do liceum wolał iść do pracy.Oczywiście to,że rzucił szkołę mnie trochę zaskoczyło,ale patrzyłam na to jaki jest dla mnie.Potem doszedł kolejny problem - pali marihuanę.To wszystko powoduje moje wątpliwości,bo choć myślę,że mnie kocha,jest dobrym człowiekiem to nie wiem czy spędzić z nim resztę życia.Ostatnio nawet mu o tym wspomniałam,ponieważ bardzo mnie to gryzie,nie chce,żebym odchodziła.Nie wiem co mam zrobić- mam wrażenie,że zmarnuję sobie życie,coraz częściej mam wrażenie,że jestem z nim z przyzwyczajenia,jestem coraz bardziej depresyjna.Proszę wypowiedzcie się,co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakończ ten związek, to nie ma przyszłości , znam małżeństwo , gdzie on pali marihuanę , robił to jeszcze przed ślubem, teraz bez pracy , wykształcenia i dzieci na utrzymaniu, jego to nie obchodzi, łazi naćpany po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego się właśnie obawiam...Choć jak na razie lubi sobie zapalić dla relaksu,ale i tak jestem przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tego relaksu się zaczyna, a tak w ogóle stale nie jesteś z nim więc nie wiesz ile wypala, być może już ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź takiego co lubi z kumplami wyskoczyć na piwko, może siedem. Na pewno będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×