Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gej z osoba toważyszącą. Ryzyko?

Polecane posty

Gość pm sierpień
ja bym napisała z os tow. na swoich zaproszeniach wszystkim pisałam z os, tow. a nie partnerem czy partnerką . zresztą jak możesz napisać z partnerką skoro wiesz że on ma partnera. nie fajnie by to wyglądało a jak będzie potwierdzał czy przyjdzie sam czy z kimś i jak by miał zamiar przyjść z partnerem to bym zapytała czy czy jakoś podpytała czy jego rodzice wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 19:53 Tak są nietolerancyjni staroświeccy. To jest moja rodzina i ich kocham i nieważne jakie mają poglądy. Wg Ciebie powinnam się obrazić na wszystkich którzy maja inny światopogląd niż ja? Każdy ma prawo do bycia sobą - jak ktoś nie lubi gejów to ma do tego prawo. A ja nie będę odwoływać wesela i obrażać się na własnego ojca tylko dlatego że nie toleruje gejów No weź się ogarnij!!! To nie jest moja sprawa czy ktoś gejów lubi czy nie. Ja chce zrobić wesele MOJE wesele. To ma być mój dzień a nie pierwszego geja w rodzinie :] Niektórzy to chyba nie rozumieją co się pisze .... Więc powtórzę: Chcę zaprosić i kuzyna geja i chcę zaprosić resztę konserwatywnej rodziny. Nie chcę spięć więc nie chcę żeby kuzyn przychodził ze swoim chłopakiem. Jak mu to nie odpowiada to niech nie przychodzi wcale. Pytałam, się Was jak wypisać zaproszenie, a tu rozmowa na zupełnie inny tor schodzi. Nie chcę żeby przychodził ze swoim chłopakiem. Nie chcę mu zamykać drogi żer ma siedzieć sam przy stole bo może akurat będzie miał ochotę przyjść z koleżanka jakąś, może będzie chciał przyjść sam, może nie przyjść wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz kuzynowi otwarcie albo sam albo wcale i to dlatego że jego partner może po mordzie obskoczyć . Albo nie mów może wyjdzie z tego tradycyjne wesele z mordobiciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki temat w 21 wieku? A na dyskryminacje rasowa, etniczna, plciowa lub religijna tez przymykasz oko, czy z tym nie ma juz problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja bym napisała z osobą towarz,a tych co by nosami kręcili i facetowi dokuczali bym wyprosiła i tyle,i ja bym faktycznie tak zrobiła bo nienawidze nietolerancji ,hipokryzji i homofobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba raczej te porywcze i nietolerancyjne osoby sa najwiekszym zagrozeniem dla Twojego wesela. Nie mozesz do konca przewidziec, co sie jeszcze im nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
przyznam że ja Cię autorko nie rozumiem,chcesz zjeść ciastko mieć ciastko,a tak się nie da,to Twoje wesele i to ty masz być szczęsliwa,więc albo powiedz kuzynowi prosto z mostu o co kaman ,albo nie zapraszaj rodziny o innych poglądach. Wybierz po prostu kto jest Ci EMOCJONALNIE bliższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gość
No prosze Cie, jesli on sie do tej pory nie ujawnil, to na pewno nie zrobi tego na weselu. Dla niego to tez nie byloby komfortowe. Comming out na weselu? Nie badzmy smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki durny temat. Zapraszamy każdego bez względu na to z kim żyje. To też człowiek, ma prawo sie bawić tak jak inni. I jaka to niby afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie zaprosze kuzyna, bo jest z była prostytutką i wujkowie zawału dostaną :/Jak kiedys twój syn oświadczy, że jest gejem to spojrzysz na świat innymi oczami. Gdybym byla lesbijką i ktoś by mnie zaprosil bez dziewczyn to na pewno bym spokojnie tego nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacy wy wszyscy tolerancyjni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"spokojnie tego nie zostawiła" ? Dobrze ze nie jesteś w mojej rodzinie :) Bo byś mi na 100% piekło zrobiła wstrętna zawistna babo! Więc do waszej informacji "modna warszafko" Polska nie jest tolerancyjna. Obudźcie się. Kuzyn dostanie zaproszenie pojedyncze. Jest już wypisane. Zamykam topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój ślub i twoja decyzja, ale wybrałaś najgorsze możliwe rozwiązanie. na pierwszej stronie PM z 2013 radziła szczera rozmowę i to było najlepsze zachowanie w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim kup sobie słownik. A co do meritum: masz podejście rozkapryszonej ksieżniczki "mój wielki dzień" oraz przedstawiłas narzeczonego jako buraka, dlatego ludzie ci niesympatycznie odpisują. Moim zdaniem powinnaś zaprosić kuzyna z osoba towarzyszącą, przeciez on tez zna waszą rodzinę i wie jak jest, więc szanse, że scenę zrobi są naprawdę małe a jeśli nawet to nie będzie to twoja wina tylko jego. Skąd wiesz, że jest gejem? Sam ci powiedział? Więc chyba ma do ciebie zaufanie to i ty możesz mieć do niego. Ale znając życie to wypaplala Ci druga kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
no cóż powodzenia w relacjach z kuzynem kobieto z "klasą" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu na ten temat. To pewnie jakas prowokacja. Nie wierze w taki ciemnogrod, i w to, ze osoba z rozumowaniem 5-latki bierze slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że kuzyn gej powinien pójsc i sprezentować kuzynce słownik ortograficzny zamiast koperty,najeść sie ,wypić,wybawić i pojechać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w podobnej sytuacji tylko po drugiej stronie. Otrzymałem zaproszenie na wesele bez osoby towarzyszącej, pomimo że para młoda doskonale wiedziała o moim facecie - wielokrotnie spotykaliśmy się, wspólne obiady, imprezy, znajomi. Oczywiście nie poszedłem na wesele, wyjaśniając wcześniej dlaczego. Czy w Twoim przypadku, przyjście na wesele kuzyna z partnerem zepsuło by uroczystość - szczerze wątpię. Co najwyżej mogłoby być dla niektórych ciekawiej bo mieli by o czym poplotkować. A burda czy bijatyka z takiego powodu wydaje się znacznie mniej prawdopodobna niż z powodu starego rodzinnego konfliktu dwóch pijanych wujaszków lub ciotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat przez takie małe gesty trzeba zmieniać świat,a nie robić to co wszyscy i myśleć co inni powiedzą.Biedny twoj kuzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×