Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem za ladna

Polecane posty

Gość gość

Dlatego kazdy facet mnie unika. Kobiety sa od poczatku wrogo nastawione. A na rozmowach kwalifikacyjnych odpadam, bo od poczatku wychodza z zalozenia, ze nie mam nic do zaoferowania. Na studiach docenci sie przystawiali, byly szef tez, dlatego musialam zmienic prace. Moja szczupla sylwetka jest ciagle komentowana, dlatego podczas przerw na lunch jem cos tlustego, inaczej kolezanki z pracy mi dogaduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe tak sobie daje wmawiaj paszczurku;p nie ma czegoś takiego jak za ładna, pewnie jesteś szpetna i dlatego koleżanki się śmieją (np. że kościotrup).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, pierwsze słyszę by faceci unikali ładnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem z gruba i żyję jakaś moda na stękanie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię bardzo dobrze. Ja mam zupełnie tak samo. Chłopaka przez to nie mam, bo każdy jakiego miałam albo był szaleńczo zazdrosny, albo się awanturował, że na pewno go zdradzam, bo wszyscy na mnie lecą. Każdy myśli, ze to tak fajnie być piękną, ale nie zawsze to takie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sorry ale na 99% wam się tylko zdaje, że jestescie piękne znam takie i zazwyczaj nie wyglądają jak piękne, tylko jak tanie odpicowane lalki,a takimi normalnie faceci się nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uleczyć cię może kilka minut bicia po twarzy metalowym prętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdaje mi się. Wygrałam wybory miss naszego regionu a wcześniej kilka różnych lokalnych wyborów typu miss plaży, miss wczasów... było tego troche. Mam urodę niewymagającą podkreślania i bez makijażu wyglądam bardzo ok a w makijażu wywołuję niemal sensację wszędzie, gdzie się pojawię. Na początku mnie to cieszyło, ale potem zawiść koleżanek, niepowodzenia z partnerami, przystawianie się facetów, którzy byli mi obojentni lub wstrętni. W pracy również rożne propozycje podchodzące pod mobbing z molestowaniem. Uroda jest miła, gdy patrzysz w lustro, ale w zwyczajnym życiu lepiej nie wyróżniać się w tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie cie rozumiem I nawet sie ciesze ze juz zaczynam tracic urode bo 20tka juz nie jestem. Jesli chodzi o faceta, daj osobie spokoj. Facet to kula u nogi.....chyba ze taki tzn "na telefon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma jakieś problemy a problemy "zbyt ładnej" są niczym w porównaniu do problemów brzydkiej...brzydka ma absolutnie przekichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×