Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek27

szukam chętnej osoby na wyjazd do Angli

Polecane posty

mój mail: misiawlodarczyk@o2.pl jeśli macie jakieś pytania, chcecie skontaktować się telefonicznie możecie pisać do J. albo do mnie. Jeśli chcecie podam wam numery telefonów do innych osób które otrzymały pomoc. A do gościa napiszę tylko tyle: Kazdy sądzi według siebie. Jeśli chcesz kogoś obrażać to znajdz kogoś z kim mozesz porozmawiac twarzą w twarz a nie obrażać obcych sobie ludzi na forum. Ja dostałam tutaj wystarczająco dużo pomocy żeby pracowac i całkiem nieźle funkcjonować. Moze Tobie brakuje odwagi, zeby wyjść za furtkę, ale mam nadzieję, ze nie wystraszysz innych swoim marudzeniem :) ach! I jeśli ktos będzie chciał porobię zdjęcia domów i powysyłam na maile albo na facebooku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiawlodarczyk dziś uwazaj,bo Ciebie też mozna oskarżyć o oszustwo.To,ze podałas namiar na swoje dane nei oznacza,ze jestes prawdomowna i nie siedzisz głeboko w oszustwie i naciaganiu. NIkt obcym za darmo nie pomaga. Jestes w UK,to powinnas wiedziec o Polakach skazanych za takową pomoc. Ostatnio skazano Polkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj gościu gościu... karana za co? Za poświadczenie o tym, ze otrzymałam pomoc? :D Ogarnij.... Facebook jest zupełnie upubliczniony. Jest multum zdjęć z UK. Tam też można zadawać pytania do woli. Ja nie mam nic do ukrycia. Ja nie pomagam. Ja jedynie poświadczam i odpowiadam na pytania jak tutaj jest :) Nie wiem czego jeszcze trzeba takim niedowiarkom jak ty. Piszesz "Polacy za granicą". Nie zauważyłam żeby Polacy za granicą różnili się od tych w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym kończę temat. Na wszystkie pytania, wątpliwości odpowiem na facebook'u, mailu, telefonicznie lub na skype. Na tym forum kończę. Plujcie jadem ile wlezie. Myślę, ze każda w miarę ogarnięta osoba zorientuje się gdzie jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz odpala ci dolę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na spotkanie w Warszawie dla Pań pielęgniarek w dniu 01.07.2015 z brytyjską pielęgniarką i szkoleniowcem p. Annette Fox, która poprowadzi dwa wykłądy i odpowie na wszelkie pytania osób zainteresowanych pracą w prywatnych szpitalach w Wielkiej Brytanii. Będzie można zadać każde pytanie dotyczące pracy pielęgniarskiej w Wielkiej Brytanii, zobaczyć różnice w kompetencjach i standardzie pracy, dowiedzieć się o darmowych szkoleniach z zakwaterowaniem w UK oraz innych ciekawych kwestiach związanych z rozwojem zawodowym. Zapraszamy na spotkanie w dniu 1 lipca 2015, podajemy 2 godziny do wyboru: 11.00 lub 15.00 – wybierz, która ci lepiej pasuje. Miejsce: Sala Limonkowa; Biznes Edukator, ul. Bogumiła Zuga 23 01-806 Warszawa ( stacja metra Stare Bielany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×