Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakipseudonim

do nauczycieli języków obcych

Polecane posty

Gość jakipseudonim

hej;) chciałabym zapytać o opinie osoby uczące języka, najlepiej z jakimś już doświadczeniem, 1) czy ucząc używacie tylko obcego języka, nawet z początkującymi? staram się tak robic ale mam wrazenie ze ludzi bardziej frustruje bo muszą się wysilić no i nie sa pewni czy dobrze zrozumieli, zwłaszcza ci poczatkujący 2) jak uczycie dzieci? często ma wrazenie ze robiąc " kolorowe" lekcje dla dzieci z piosenkami, wycinaniem, zabawą one i tak się męczą... i ja potem z takich zajec rezygnuje bo wydaje mi się ze to rodzice chcą a dzieci sa poniekąd zmuszane a ja się do tego przyczyniam, 3) czy lubicie zajęcia wieczorami w szkołach językowych? mam porównanie z zajęciami porannymi i to jest jak niebo i ziemia, calkiem inna nauka, wieczorem ludzie są zmeczeni i mam wrazenie ze nawet jak zrobie ciekawą wydawalo by się lekcje, dam z siebie dużo to i tak to daje srednie o tej porze efekty 4) czy uważacie ze dobrze jest zasypać ucznia slowkami, ze im więcej mu się da tym więcej ogarnie? bo ja mam taki " nakaz" w szkole w której ucze ale nie zgadzam się z tym chyba do końca bo mam wrazenie ze oni później nie wyrabiają i po prostu rezygnują, chyba trzeba wyczuć ile dac 5) poza tym lektorzy maja często na sobie odpowiedzialność za ewentualne odejścia ucznia, odpowiedzialność za to żeby im się podobalo i żeby zostali a przecież na to czy zostaną sklada się tyle czynnikow ze nie jesteśmy w stanie wziąć za to odpowiedzianosci? 6) i ostatnie pytanie, czy wolicie uczyc w szkołach językowych czy udzielać korepetycji, z góry dzięki za opinie! pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×